Šta da poklonim devojci za Novu Godinu?

Medo Medic:
pa slažem se!
i ja sam tako razmišljao.

samo mi se čini isuviše prosto! :roll:



a ti bi zamrseno?! pa sto ne rece odmah!!

pa kad ste navalili na hand-made, evo resenja :

uzmi od babe igle i vunu i istrikaj joj jedan dobar dzemper, da je greje u ove zimske dane dok nisi sa njom, a i da je podseca na tebe dok ga nosi ---eto, to ti je "hand made ", zar ne?! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 
Hmmm... mozes kupiti srebrnu zicu i napraviti neki zanimljiv nakit od toga, mislim da ima u radnjama za rucnu radinost i kopcica, kukica i klipseva za mindjuse, ako si malo spretan, nece ti biti tesko.
Mozes kupiti trake od koze i napraviti od toga nesto, lepo izgleda u kombinaciji sa bakarnom zicom (kajs, ogrlicu, bros, rajf za kosu).
Ako nisi manuelno spretan, mozes joj skinuti sa neta 50 najljubavnijih pesama, nasnimiti i narezati na disk.
Takvi pokloni, mastoviti, unikatni i pravljeni samo za mene, su mi uvek bili drazi od parfema ili Gucci cipala. Ipak, zavisi od devojke... ali mislim da za parfeme i haljine, usisivace i ves masine imas jos vremena...
 
mishica:
Hmmm... mozes kupiti srebrnu zicu i napraviti neki zanimljiv nakit od toga, mislim da ima u radnjama za rucnu radinost i kopcica, kukica i klipseva za mindjuse, ako si malo spretan, nece ti biti tesko.
Mozes kupiti trake od koze i napraviti od toga nesto, lepo izgleda u kombinaciji sa bakarnom zicom (kajs, ogrlicu, bros, rajf za kosu).
Ako nisi manuelno spretan, mozes joj skinuti sa neta 50 najljubavnijih pesama, nasnimiti i narezati na disk.
Takvi pokloni, mastoviti, unikatni i pravljeni samo za mene, su mi uvek bili drazi od parfema ili Gucci cipala. Ipak, zavisi od devojke... ali mislim da za parfeme i haljine, usisivace i ves masine imas jos vremena...

miš me podseti... :wink:
pravilo božićne kupovine je kupiti osobi ono ŠTO ONA NIKAD SAMA SEBI NE BI KUPILA,
dakle, zaboravite kućne potrepštine, super-secka i slično.
Mišu, ideja sa muzikom nasnimljenom je SUPER! :P
 
Incognito:
Pa posto je to tvoja devojka, predpostavljam da je dovoljno znas da znas sta voli i sta joj treba - pa joj to i kupi...

Ili napravi neku hand-made zavrzlamu - jer na kraju krajeva, poklon kao poklon nije vazan, vazna je paznja koja se daje tim poklonom...

Ja bih baš volela da mi neko nešto napravi na poklon. Nešto duhovito, na primer.
Naravno, ogroman broj vas će odgovoriti da "nema nameru da se zayebava" i da "ne ume ništa", najbolje je devojci (drugu, nije bitno) nešto kupiti, čas posla, a to je dokaz vaše ljubavi.
Ne znate koliko bi joj to značilo.
 

Back
Top