A kako da Novosadjanke rese problem sa Novosadjanima?

Arwena

Početnik
Poruka
13
Pregledala sam temu podnazivom "Novosadjanke". Nosim svetle boje posto imam taman ten, ali ne spadam u praznoglave belo-roza sponzoruse. Posto mogu sebi da dozvolim da se oblacim kako se kad osecam, mogu Vam reci, momci moji dragi, da sam primetila da se Vi bas zestoko palite na mene u belo-roza, tacnije samo takve devojke za Vas postoje. A te su uglavnom onakve kako su ih devojke (SVAKA CAST, DRAGE Novosadjanke)u pomenutoj temi opisale: IQ= Sta je to...!? Vas problem nije u devojkama, nego u vasem poimanju lepog i privlacnog kod zene. Ima, hvala Bogu, mnogo lepih, pametnih i normalnih Novosadjanki, ali to za Vas nisu ribe, jer se ne oblace kao k..ve. Mislim da Vi imate problem sa Novosadhankama, jer dealujete sa pogresnim Novosadjankama. Naravno da ce Vas te gledati sa visine, pobogu, pa nemate koznu jaknu i rolku, kao i sve pripadajuce rekvizite. Devojke da li se slazete?
 
Cinjenica je NS grad sa najvecim brojem farbanih plavusa, koje se trude da sto vise izgledaju kao nasa sugradjanka Natasa Bekvalac. I mora se priznati da u tome uspevaju. To su uglavnom deca od po 15-16-17 godina, znaci krenule u srednju ili tu druga godina iste, pa su u tom dobu nasle da propagiraju neki seksi imidz, sto moze biti privlacno samo nekom matorom perverznjaku i pedofilu. I obavezno slusaju domacu estradu( Grand, Shity, BK-sound). Za normalnu devojku, koja se prikladnije oblaci i slusa dobru mjuzu u ovom gradu nema mesta. A novosadjani, koji teze tome da setaju jednu takvu, nemaju zasto da se bune, jer su doticne(plavusice) kako bi nas narod rekao:"Na izvol'te".
 
Arwena:
Teeeeesko, brate!
takvog mesta nema, takve devojke su se povukle u misiju rupicu, posto nemaju gde da izadju. Evo recimo ja... Ne izlazim nigde, slusam dobru muziku kod kuce, ili pak nesto citam. Stvarno, to mi se vise isplati. U izlasku samo potrosim brdo para ni za sta. Mozda neko drugi moze da pomogne nasem prijatelju?
Nije tacno da nema.Ja sam licno za "Tremu",u pozoristu,ili "Sterijino pozorje",iza pozorista.Veoma su prijatna mesta,i uglavnom izlaze studenti,koji ipak imaju malo mozga.Devojke su veoma prijatne.
 
Arwena:
Pregledala sam temu podnazivom "Novosadjanke". Nosim svetle boje posto imam taman ten, ali ne spadam u praznoglave belo-roza sponzoruse. Posto mogu sebi da dozvolim da se oblacim kako se kad osecam, mogu Vam reci, momci moji dragi, da sam primetila da se Vi bas zestoko palite na mene u belo-roza, tacnije samo takve devojke za Vas postoje. A te su uglavnom onakve kako su ih devojke (SVAKA CAST, DRAGE Novosadjanke)u pomenutoj temi opisale: IQ= Sta je to...!? Vas problem nije u devojkama, nego u vasem poimanju lepog i privlacnog kod zene. Ima, hvala Bogu, mnogo lepih, pametnih i normalnih Novosadjanki, ali to za Vas nisu ribe, jer se ne oblace kao k..ve. Mislim da Vi imate problem sa Novosadhankama, jer dealujete sa pogresnim Novosadjankama. Naravno da ce Vas te gledati sa visine, pobogu, pa nemate koznu jaknu i rolku, kao i sve pripadajuce rekvizite. Devojke da li se slazete?
Ups ovo je pitanje za cure :D :D :D
 
Arwena:
Teeeeesko, brate!
takvog mesta nema, takve devojke su se povukle u misiju rupicu, posto nemaju gde da izadju. Evo recimo ja... Ne izlazim nigde, slusam dobru muziku kod kuce, ili pak nesto citam. Stvarno, to mi se vise isplati. U izlasku samo potrosim brdo para ni za sta. Mozda neko drugi moze da pomogne nasem prijatelju?

C,C,C, zlato mamino.... Kako je ona dobrica...
 
Drake:
Recite mi gde da sretnem novosadjanke koje nisu "klonovi Natase Bekvalac",koje recimo slusaju , Stonse , Van Morisona ili recimo Majls Devisa. Ako postoji takvo mesto da li tamo ima sanse da mi "plus" bude to sto citam tekstove Teofila Pancica, Petra Lukovica, ne vozim kola i zavrsavom masinstvo?

Jel znate koje je osnovno mehanicko sredstvo koje sexualno uzbudjuje novosadjanku?

Mercedes dzip
, da ne kazem M klasa
 
nsbee:
Bez uvrede Aleksej, ali sudeci po tvojim postovima Novosaadjanke su te zesce iscepale do sada...
Zasto jednostavno ne mozes da se zavitlavas kao i vecina na forumu?
Ovako kad pokazes da te nesto POGADJA (konkretno, m-z NS-NS odnosi), ne valja... za tebe

pusti ga, super je lik,kapiram ga, ali je sa naselja...tamo je jos uvek glavna fora mlatnuti ribu motkom po glavu ( poslednji put je to uspelo pre 3000 godina ) :lol:
 

Back
Top