A kako da Novosadjanke rese problem sa Novosadjanima?
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 37

Tema: A kako da Novosadjanke rese problem sa Novosadjanima?

Početnik
    Učlanjen
    25.08.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano A kako da Novosadjanke rese problem sa Novosadjanima?

Pregledala sam temu podnazivom "Novosadjanke". Nosim svetle boje posto imam taman ten, ali ne spadam u praznoglave belo-roza sponzoruse. Posto mogu sebi da dozvolim da se oblacim kako se kad osecam, mogu Vam reci, momci moji dragi, da sam primetila da se Vi bas zestoko palite na mene u belo-roza, tacnije samo takve devojke za Vas postoje. A te su uglavnom onakve kako su ih devojke (SVAKA CAST, DRAGE Novosadjanke)u pomenutoj temi opisale: IQ= Sta je to...!? Vas problem nije u devojkama, nego u vasem poimanju lepog i privlacnog kod zene. Ima, hvala Bogu, mnogo lepih, pametnih i normalnih Novosadjanki, ali to za Vas nisu ribe, jer se ne oblace kao k..ve. Mislim da Vi imate problem sa Novosadhankama, jer dealujete sa pogresnim Novosadjankama. Naravno da ce Vas te gledati sa visine, pobogu, pa nemate koznu jaknu i rolku, kao i sve pripadajuce rekvizite. Devojke da li se slazete?

Aktivan član Mare (avatar)
    Učlanjen
    25.07.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    67

Podrazumevano Re: A kako da Novosadjanke rese problem sa Novosadjanima?

Citat Original postavio Arwena
    Naravno da ce Vas te gledati sa visine, pobogu, pa nemate koznu jaknu i rolku, kao i sve pripadajuce rekvizite.
    Aj sad procitaj svoje reci i reci ko ovde ima problem?

Obećava
    Učlanjen
    13.06.2003.
    Reputaciona moć
    53

Podrazumevano

Hm hM HM

Nice
    Guest

Podrazumevano

Probleme sa novosadjankama kao i sa bilo kojim drugim devojkama mogu da imaju samo nesposobni i izkompleksirani. a devojke imaju problem druge vrste jer traze ono sto nemogu da dobiju ili ono sto i ne zasluzuju,naravno ,nisu sve takve . 8)

Iskusan DOKONI UM (avatar)
    Učlanjen
    02.09.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    118

Podrazumevano

Citat Original postavio Nice
    Probleme sa novosadjankama kao i sa bilo kojim drugim devojkama mogu da imaju samo nesposobni i izkompleksirani. a devojke imaju problem druge vrste jer traze ono sto nemogu da dobiju ili ono sto i ne zasluzuju,naravno ,nisu sve takve . 8)

Hmmm mali propust u skolovanju !!!

Početnik
    Učlanjen
    25.08.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Citat Original postavio skrbina
    Hm hM HM
    Mare, pobogu brate, pa ja sam bila ironicna!!!! Ja sam prva koja nema problem sa koznim jaknama, htela sam samo da kazem da postoji veliki broj Novosadjanki koje tako razmisljaju, a problem Novosadjana je u tome sto im se takve najvise dopadaju! Kontas? Nemoj mene molim te u taj kos! Zelim javno izvinjenje

Početnik
    Učlanjen
    25.08.2003.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Mare
    Naravno da ce Vas te gledati sa visine, pobogu, pa nemate koznu jaknu i rolku, kao i sve pripadajuce rekvizite.
    Aj sad procitaj svoje reci i reci ko ovde ima problem?
    Pogresan citat u gornjoj poruci, trebao je da bude ovaj, sorry

Obećava
    Učlanjen
    07.05.2003.
    Reputaciona moć
    54

Podrazumevano

Ja bas volim Novosadjanke ....
    i to ne isfolirane kao Arwena

pozdrav od .... Zrenjaninca

Zainteresovan član
    Učlanjen
    30.07.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    56

Podrazumevano

Svi mi volimo novosadjanke!

Početnik
    Učlanjen
    25.08.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Citat Original postavio ZRENJANINAC
    Ja bas volim Novosadjanke ....
    i to ne isfolirane kao Arwena

pozdrav od .... Zrenjaninca
    Zrenjaninac, nisam shvatila, da li sam ja sad to isfolirana ili nisam? Po tvom misljenju... Naravno.

Obećava
    Učlanjen
    07.05.2003.
    Reputaciona moć
    54

Podrazumevano

Pa da li jesi ili nisi to bih ja zeleo da cujem od tebe licno .... i ?

Početnik
    Učlanjen
    24.07.2003.
    Reputaciona moć
    0

[quote="Arwena"]Pregledala sam temu
    Ma imaš pravo skroz, živim u ovom gradu i volim da šetam i posmatram masu. U poslednje vreme čini mi se da su sve devojke klonovi Nataše Bekvalac. Pitam se gde mogu da naletim na devojku a da joj nije važno koja kola vozim i koliki račun imam?

Drake
    Guest

Podrazumevano Pitanje

Recite mi gde da sretnem novosadjanke koje nisu "klonovi Natase Bekvalac",koje recimo slusaju , Stonse , Van Morisona ili recimo Majls Devisa. Ako postoji takvo mesto da li tamo ima sanse da mi "plus" bude to sto citam tekstove Teofila Pancica, Petra Lukovica, ne vozim kola i zavrsavom masinstvo?

Početnik
    Učlanjen
    25.08.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Joooooooj!

Teeeeesko, brate!
    takvog mesta nema, takve devojke su se povukle u misiju rupicu, posto nemaju gde da izadju. Evo recimo ja... Ne izlazim nigde, slusam dobru muziku kod kuce, ili pak nesto citam. Stvarno, to mi se vise isplati. U izlasku samo potrosim brdo para ni za sta. Mozda neko drugi moze da pomogne nasem prijatelju?

Iskusan DOKONI UM (avatar)
    Učlanjen
    02.09.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    118

Podrazumevano

Nema pomoci !!!

Probaj sa FOXTROTOM kod Elektro skole.
    Ako ni tamo nije dobro. Zavrsavaj fax pa se zeni !!!

Max
    Guest

Podrazumevano

Cinjenica je NS grad sa najvecim brojem farbanih plavusa, koje se trude da sto vise izgledaju kao nasa sugradjanka Natasa Bekvalac. I mora se priznati da u tome uspevaju. To su uglavnom deca od po 15-16-17 godina, znaci krenule u srednju ili tu druga godina iste, pa su u tom dobu nasle da propagiraju neki seksi imidz, sto moze biti privlacno samo nekom matorom perverznjaku i pedofilu. I obavezno slusaju domacu estradu( Grand, Shity, BK-sound). Za normalnu devojku, koja se prikladnije oblaci i slusa dobru mjuzu u ovom gradu nema mesta. A novosadjani, koji teze tome da setaju jednu takvu, nemaju zasto da se bune, jer su doticne(plavusice) kako bi nas narod rekao:"Na izvol'te".

Primećen član
    Učlanjen
    17.08.2003.
    Reputaciona moć
    58

Podrazumevano Re: Joooooooj!

Teeeeesko, brate!
    takvog mesta nema, takve devojke su se povukle u misiju rupicu, posto nemaju gde da izadju. Evo recimo ja... Ne izlazim nigde, slusam dobru muziku kod kuce, ili pak nesto citam. Stvarno, to mi se vise isplati. U izlasku samo potrosim brdo para ni za sta. Mozda neko drugi moze da pomogne nasem prijatelju?
    Nije tacno da nema.Ja sam licno za "Tremu",u pozoristu,ili "Sterijino pozorje",iza pozorista.Veoma su prijatna mesta,i uglavnom izlaze studenti,koji ipak imaju malo mozga.Devojke su veoma prijatne.

Moderator Decky_Nis (avatar)
    Učlanjen
    04.02.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    247

Pregledala sam temu podnazivom "Novosadjanke". Nosim svetle boje posto imam taman ten, ali ne spadam u praznoglave belo-roza sponzoruse. Posto mogu sebi da dozvolim da se oblacim kako se kad osecam, mogu Vam reci, momci moji dragi, da sam primetila da se Vi bas zestoko palite na mene u belo-roza, tacnije samo takve devojke za Vas postoje. A te su uglavnom onakve kako su ih devojke (SVAKA CAST, DRAGE Novosadjanke)u pomenutoj temi opisale: IQ= Sta je to...!? Vas problem nije u devojkama, nego u vasem poimanju lepog i privlacnog kod zene. Ima, hvala Bogu, mnogo lepih, pametnih i normalnih Novosadjanki, ali to za Vas nisu ribe, jer se ne oblace kao k..ve. Mislim da Vi imate problem sa Novosadhankama, jer dealujete sa pogresnim Novosadjankama. Naravno da ce Vas te gledati sa visine, pobogu, pa nemate koznu jaknu i rolku, kao i sve pripadajuce rekvizite. Devojke da li se slazete?
    Ups ovo je pitanje za cure

Moderator Decky_Nis (avatar)
    Učlanjen
    04.02.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    247

Podrazumevano

Znam ja pocnite da prilazite momcima i oni ce vam biti vecito zahvalni jer svako voli kada se cura potrudi oko muskarca. Kada cura povuce prvi potez sve ostalo oko muvanja momak obavlja garantujem (osim ako nije neki stidljivi momak naravno). Pa budite drugacije od drugih devojaka iz Srbije budite.... novosadjanke 8) 8) 8)

Aleksej_BASO
    Guest

Podrazumevano Re: Joooooooj!

Teeeeesko, brate!
    C,C,C, zlato mamino.... Kako je ona dobrica...

Aleksej_BASO
    Guest

Podrazumevano Re: Pitanje

Citat Original postavio Drake
    Recite mi gde da sretnem novosadjanke koje nisu "klonovi Natase Bekvalac",koje recimo slusaju , Stonse , Van Morisona ili recimo Majls Devisa. Ako postoji takvo mesto da li tamo ima sanse da mi "plus" bude to sto citam tekstove Teofila Pancica, Petra Lukovica, ne vozim kola i zavrsavom masinstvo?
    Jel znate koje je osnovno mehanicko sredstvo koje sexualno uzbudjuje novosadjanku?

Mercedes dzip
    , da ne kazem M klasa

Aktivan član nsbee (avatar)
    Učlanjen
    04.07.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    64

Podrazumevano

Bez uvrede Aleksej, ali sudeci po tvojim postovima Novosaadjanke su te zesce iscepale do sada...
    Zasto jednostavno ne mozes da se zavitlavas kao i vecina na forumu?
    Ovako kad pokazes da te nesto POGADJA (konkretno, m-z NS-NS odnosi), ne valja... za tebe

Primećen član underwater (avatar)
    Učlanjen
    20.10.2003.
    Reputaciona moć
    61

Podrazumevano Re: Pitanje

Citat Original postavio Drake
    Ako postoji takvo mesto da li tamo ima sanse da mi "plus" bude to sto citam tekstove Teofila Pancica, Petra Lukovica...
    ...blago tebi kad su ti njih dvojica glavni "plusići" u životu...

Poznat HEMI 426 (avatar)
    Učlanjen
    16.01.2005.
    Pol
    Muško
    Reputaciona moć
    141

Podrazumevano

Citat Original postavio nsbee
    Bez uvrede Aleksej, ali sudeci po tvojim postovima Novosaadjanke su te zesce iscepale do sada...
    Zasto jednostavno ne mozes da se zavitlavas kao i vecina na forumu?
    Ovako kad pokazes da te nesto POGADJA (konkretno, m-z NS-NS odnosi), ne valja... za tebe
    pusti ga, super je lik,kapiram ga, ali je sa naselja...tamo je jos uvek glavna fora mlatnuti ribu motkom po glavu ( poslednji put je to uspelo pre 3000 godina )

Aktivan član Mare (avatar)
    Učlanjen
    25.07.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    67

Podrazumevano

Nemoguće da je bio ozbiljan. Ja čitam Alan Forda.

Slične teme

1. Odgovora: 637
    Poslednja poruka: 15.06.2005., 00:25

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •