Naj... razlozi

Princeza

Aktivan član
Poruka
1.646
Dobro vam jutro, narode! :D Idem na more danas, pa rekoh da vam postavim topic (ne znam da li se ponavljam) da imate o cemu da pisete dok nisam tu. A ja cu posle napraviti knjigu o tome ako se pokazete kreativni. :D

Kada me je decko ostavljao posle 4 godine jedan iz liste razloga zbog kog je to morao da uradi je bio da sam ja vec u godinama (25), a on je mlad (26), da mene niko nece hteti da ozeni kad budem napunila 29 ako mi nastavimo da se zabavljamo i tek tad raskinemo...
:shock: Smrc... :cry: :wink: Veoma brizno od njega, zar ne?!
Dakle ono sto ja hocu ovde da prikupim je album sa slicicama najzanimljivijih, glupljih, smesnijih, cudnijih... razloga zasto vas je neko ostavio. Da se malo uzivamo u biserima koje su nasi "ex" prosuli pred nas! :lol:
To otprilike kod muskaraca pocinje sa "Draga, nesto sam razmisljao: ...." Zanima me kako se zavrsava.
Naravno da hocu da cujem i muska iskustva, ali ne znam kako zene pocinju taj razgovor, pa me dopunite. 8)
Nemojte da ovu temu ne zateknem aktivnu za 10 dana! :wink:
Lep vam ostanak, ja odoh da odmaram! Cao! :D
 
Slatka si princezo ! CMOK ! Zaista interesantna tema. Za razliku od nekih tamo koji pocinju teme: Labudovi, Gace, Nos i Ponos.

Elem ...

Evo na primer ja: :)

I. Kako su mene skartirale:
1. (Uz casicu zestokog pica i koja suze sa njene strane): Necu da duzim, ali upoznala sem nekog ko je zaista interesantan, mojih godina i mislim da je vreme da raskinemo. (Tip je zapravo imao belog Golfa 2. i puno para a ja bio student).
2. (Mrtva 'ladna): Znas nesto se desilo za ovo vreme dok nisi bio tu ... On se zove Goran.
3. (Telefonom) Znas, nisam juce dosla iako smo se dogovorili, znas, bila sam sa Mikijem. I nastavicu za Mikijem. Cao.

II. Kako sam ja to radio:
1. (Slozio sam tuznu facu) Znas, maco, ti si meni draga, ali mislim da je vreme da svako od nas potrazi drugog partnera (Koji sam ja moron bio!)
2. Ja vise ne zelim da imam sa tobom nista zajednicko ! (Kreten I. klase)
3. (Uh, ovde mi stvarno bilo tuzno) Voleo sam te, mnogo ! Ali, vidis i sama maco da nam ne ide, ne slazemo se ! Sto smo stariji, vise se mimoilazimo ! (Ovde sam se bas potrudio da budem 'covek')

Ima jos, al' ne mogu da se setim ...
 
Meni licno je,ne znam da li da kazem najodvratnija ali ajde ona :"Znas draga,ti si pametna,lepa,sposobna i stvarno sta cu ti ja,ti mozes da imas boljeg decka...".Stvarno ne znam zasto muskarci koriste takve price?!Meni se desilo 1 ali koliko cujem to je cesta prica.Tako imam utisak da neko vredja moju inteligenciju.
Pa sta,ispada da su oni ludi pa takvu devojku eto zato sto brinu za njenu buducnost ostavljaju.Kad sam pritisla tog doticnog,vidi cuda,ispalo je da je u pitanju druga devojka.
Ma nijedan raskid nije lep,tim pricicama samo produzavas agoniju onom ostavljenom.Mucenica mora da razmislja gde je pogresila.Ima i jos 1 varijanta koju vidim primenjuju moje drugarice:"Stvarno nije do tebe,ne znam sta mi se desava ali eto hocu da budem malo sama".Koliko sam primetila frajeri se na tu pricu bas primaju,pa tek onda ne mozes da ih otkacis nego moras da budes skot.Zato sam ja za bolnu istinu!Svakog cuda 3 dana dosta pa ces i to preziveti.Ne kazem da neces patiti,biti povredjen ali ces barem znati na cemu si.Toliko!
 
Uh princezo, sad sam se bas zamislila...
Elem, prvo sto mi je palo na pamet bio je ovakav raskid:
Vracamo se kolima, izlazim iz njih, okrecem se prema njemu i kazem - ajd sad ti bjezi od mene... On me zbunjeno pita:Staa?, a ja mu vec iznervirano kazem - Hajde, mars, mars, mars od mene...MARSSS...

O fuj, bas sam krmaca tad ispala... Treba li da kazem da me on poslije toga nije ocima mogao pogledati... :?
 
Ovo su najveći biseri mojih bivših:
1. Mislim da treba da prekinemo. Tako je najbolje za tebe.
2. Tebe volim, a u nju sam zaljubljen. Bilo bi super kad biste se vas dve sprijateljile...
3. Mnogo te volim i znam da i ti mene voliš, ali se užasno plašim. Plašim se da ćeš prestati da me voliš.
 
Evo jos neceg sam se setio !!!
Zvala se Goca, smuvali se na nekoj ludoj zurci, i izlazili smo desetak dana, ponasali se kao da smo decko i devojka, ali nijednom nismo porazgovarali o tome da sad 'zvanicno' furamo. ( A i zasto bi, kad sad malo bolje razmislim ?!).
Medjutim, "Kreten I klase" tj. ja, se dosetio i rekao: "Pa zar mi furamo ? (Kao, ja sam naivan ! Do jaja !) Nisam ja to tako shvatio. Meni treba malo vise slobode !"
Jeb0te, bas sam bio moron. :)
 
Ono sto mi prvo pada na pamet je :
Tokom bombardovanja se ja smotam sa jednom curicom iz kraja i bilo nam je skroz super, medjutim, zavrsi se rat i ona meni kaze: Ne mogu ja ovako....pa znas i sam da se mi ne bi ni smuvali da nije bilo rata!?
 
...a da sam ja neki psiho, pao bih u depresiju sto je rat gotov...inace, ista riba mi je rekla da aura ne postoji, zato sto tako kaze njen tata, koji je atomski fizicar...tata me nije mirisao....ni ja njega...
 
Cek ja da probam da se setim jos necega... Nemam ja bas mnogo raskida, pacu se vratiti na taj najkomicniji. Tada sam dobila listing zbog cega ne treba da budemo zajedno, a to da sam matora je jedan od njih. Istog dana je bilo: "Sto places tako glasno cuce te komsije", "Sta ti mislis da si kao one iz serije (Sex i grad) da ce te neko hteti kad napunis 30!", "Ja te volim, ali necu da ti budes jedina devojka sa kojom sam spavao", i vrhunac rasklida "Da li hoces da te ispratim kuci!". (Hi,Hi sad mogu da ga napljujem koliko hocu... :twisted: da svet zna kakav je kreten).
I danas se pitam odakle mu svi ti biseri ista sam radila sa njim 4 godine?!
 
Elem, princezo, na osnovu ovog sto si iznijela, ja jedino mogu da zakljucim da ste trebali i ranije da raskinete... Zali boze sto si gubial vrijeme na takvu osobu...
No, manje vise, gotovo svi mi imamo takvo iskustvo u zivotu... :?
I, naravno, lijep provod na ljetovanju ti zelim...
 
najgore sto sam dozivela je da decko raskine sa mnom a ne obavesti me.
Danas sve ok., cujemo se sutra, a onda ga nema sutra, ja pozovem, ostavim poruku , on se ne javi i tako ja pozovem jos jednom verujuci (tupsaca) da mu nije preneta poruka,on se ne javi. I tada naslutim, da je gotovo, ne zovem vise i naravno on se vise nikada ne javi. Moram da naglasim da je to bila veza od neka dva meseca, i bila je ok, bar sam ja verovala da je ok.

E i jedan me je ostavio, jer eto: ja sam svojeglava, on se toliko trudi oko mene, sve bi mi dao i ucinio, nije problem da mi bilo sta kupi i ucini za mene, a moze mnogo toga, a ja njemu necu jednu sitnicu a to je da smrsam 5 kg. I eto to je bio razlog. Kad se samo setim koji je to mentol bio, sad mi zao svakog dana svog zivota koji sam mu poklonila.
 
t.:
E i jedan me je ostavio, jer eto: ja sam svojeglava, on se toliko trudi oko mene, sve bi mi dao i ucinio, nije problem da mi bilo sta kupi i ucini za mene, a moze mnogo toga, a ja njemu necu jednu sitnicu a to je da smrsam 5 kg. I eto to je bio razlog. Kad se samo setim koji je to mentol bio, sad mi zao svakog dana svog zivota koji sam mu poklonila.


E jeste bio mentol....vala ...nevidjen...to nikada nisma cula majke mi....
 
Zaboravih da kazem moje iskustvo...jeste jedno ali je 100 % najgluplje...
Zabavljala sma se sa jednim deckom oko 3 meseca... i razbolela sam se...dobila tesku anginu pa tako lezala skoro mesec dana...
A on kada je raskidao sa mnom naveo je sledeci razlog:
Ne moze da nastavi sa mnom jer sam ja bolesljiva ...a kako on onda da racuna da mi mozemo imati ozbiljnu vezu pa jednog dana i brak ako cu se ja stalno nesto razboljevati...

Mada ja sumnjam da je decko bio mamin sin a mamica i ja se nismo podnosile...jer je ona bila u fazonu "Ivane odmah kuci..." (sa 20 godina)
A ja sma ga zbog toga zezala..
Inace ... to je najgluplji razlog sto je sa mnom neko raskinuo...
Hajd` Princezo pa lep provod... brzo nam se vrati...nedostajaces nam.... :cry:
 
Slazem se. Posebno ovo sa poklonjenim vremenom, paznjom, osecanjima ... ( Ne zamerite devojke, i mi se muskarci ponekad tako osecamo ). Mislim da mi je posle nekih devojaka najvise bilo krivo sto sam toliko vremena i paznje potrosio, uzalud bacio ...
Ali bicu iskren, bilo je i devojaka, za koje mi i posle raskida nikad nije bilo krivo i zao za sve sto sam dao od sebe. Zasluzile su. A to sto nam nije islo, to je druga prica.
 
Srecan put Princezo,lepo se provedi.sa knjigom pozuri,jer prema nekim mojim saznanjima,vec par ljudi rade na istoj.Ne znaci da ce biti bolje od tvoje.....ma,cvike na oci i smekaj samo :lol: :lol: :lol:
 
Mene je jedan dragi ostavio zato shto nisam imala ambicija da se druzim s njegovim drustvom; delovali su mi krajnje uobrazeno, tipa zatvoren krug ... nije mi bilo jasno da li ja to mozda treba da prodjem kroz neku vrstu inicijacije? I mom decku pokusah da objasnim da ja njega ne teram da se druzi s mojim drugaricama i da svakako ne bi trebalo on mene da tera da se druzim s njegovim drustvancetom, ali avaj:). Ja to nisam mogla da razumem 'koliko mu ti ljudi znace':).
Ubrzo posle toga je zakljucio da nije vishe isto i ja sam popila shut kartu.
I tad sam tri cetiri dana pi*dela po kuci, patila ko kuche:)).....posle mi je bilo smesno.... :D
 
Princeza:
i vrhunac rasklida "Da li hoces da te ispratim kuci!".
____

lol..i meni se to desilo....sa pracenjem:))).

Nisam pomenula situacije kad ja raskidam.. Samo sam jednom ispala bitch "Necemo se vishe vidjati" i to je to.. Cak sam imala najbolju nameru da objasnim coveku zashto se necemo vidjati, ali kad je on poceo da mi razlaze zashto je moja odluka nenormalna, kako moje reci ne zvuce normalno i slicno odustala sam, pokupila se i otisla "podignutog nosa". Kako sam bila grrrrrr....
:twisted:
 
iz mase glupih razloga koje sam do sada cula, jedan je zaista impresivan. kaze "shvatio sam da ne bih moga da te zadovoljnim, a razlog za to je dugogodisnje uzimanje psihoaktivnih supstanici i alkohola i tralalalalala". tuzna prica. umesto da je lepo rekao "ne da mi se digne". toliko je glupo da sam zapamtila u orig. verziji.
evo ga sada, skakuce oko mene ko keric u teranju. kasno, kasno...
definitino su najjaci oni tipa "ti si mnogo dobra devojka, zasluzujes boljeg". nisu ni svesni koliko istine ima u tome.
dalje ne smem da komentarisem, neki ce se opasno prepoznati pa ce biti belaja.
 
Ne, ja mislim da je najgori onaj "Znash, nije problem u nama, problem je u meni!"
Na shta naravno sledi, "jer te boli neshto" i sl.
Meni recimo nije fah da raskidam, mnogo mi je lakshe ako to ona uradi.Kad pozelim tako neshto, samo je dovoljno iznerviram....
 
slucaj br.1. Paaa ovako, otisao je da zavrsi nesto na pola sata i nikad se vise nije vratio. :shock:
Slucaj br 2 Hmm biser dva otisao je da kupi kondome, a ja ga posle dva sata videla da seta sa drugom devojkom po gradu, i iste veceri mu izbusila gume na autu :twisted: nek crkne 3,14cka.
treci A da vrhunac ... to je bio decko sa kojim sam najduze bila, sa kojim sam prvi put spavala i tada sam mislila da cu umreti ako raskinemo. Raskidali smo cele noci, lezali u krevetu i plakali (u stvari ja, on se folirao), potrosila sam celu rolnu toalet papira i tako ujutro, ode on da kupi dorucak (da napomenem radnja se odigrava u studentskom domu) a ja izadjem na tren iz sobe do komsije da pozajmim secer za kafu (zakljucam vrata od sobe i slucajno se malo zadrzim) Moj ex je utripovao da sam se zakljucala da se samoubijem, lupao na vrata ko manijak, preskakao se preko krova do moje terase. Ja se vratila posle 15 min. i kad mi je sve to ispricao htela da umrem... ali od smeha.
Imam ja jos Zabavljali smo se ,(dok smo studirali) i doslo leto, svako otisao svojoj kuci, nismo se vidjali dva meseca, ali smo se culi, i vratili se u septembru, vidimo se i on ce meni: Znas ja nikad ne polazim dva puta sa istom devojkom. A ovo sto smo bili odvojeni je kao da smo raskinuli, tako da ja ne mogu sad sve iz pocetka. :roll: I tako. U stvari se uplasila 3,14cka, jer je pre odmora maltene bio moj rob, odlepio, trckao za mnom, bio mnogo zaljubljen, pa se preko leta malo ohladio i plasilo se dete da se opet ne zaljubi, razumem ga ja.
I toliko za danas, kad se setim pisacu jos. Pozdrav svima. Princezo uzivaj kao sto sam ja uzivala na odmoru.
 

Back
Top