Koji je znak najbolji u sexu?

Koji horoskopski znak je najbolji u krevetu?

  • Ovan

  • Bik

  • Blizanci

  • Rak

  • Lav

  • Devica

  • Vaga

  • Skorpija

  • Strelac

  • Jarac

  • Vodolija

  • Ribe


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Ња. Сваком своје. Ја не гласам за женска сунца, већ за венере. Све водене, осим рибљих (не пашу ми). Дааклее...

шкорпијске, са краја и почетка знака
рачије, са краја знака
 
ja sam navijacki glasao za svoj znak, u anketi sam video da smo pri vrhu:lol: i to s' pravom.inace sto se suprotnog pola tice ovako da ne generalizujem ipak je to samo horoskop,ali na mom "meniju" su zenskinje skorpije(naravno)uverio sam se,mada i one se nisu zalile na mene,zatim "krave":D msm devojke rodjene u znaku bika,onda devojke u znaku blizanaca, te navedene nisu lose,mada to je za sad da ne generalizujem previse.
 
Jasno je da si krajnje dobronamerna. Objektivno u smislu astroloških osobina i iskustava različitih osoba koje sam upoznala, a lično je naravno iz sopstvenog iskustva koje je subjektivno - ono što se meni dopada ne mora i drugima, volim ja i Lava, Vodoliju i Ribe, a pošto sam Strelac, moji afiniteti samo potvrđuju istinitost Astrologije;)
 
Poslednja izmena:
Е-да, ако ћемо баш да гледамо положај Сунца, `тварно нисам проб`о све знакове да бих мог`о да причам о свију 12, из свих ћошкова знакова. Дакле, не узимам у обзир то искуство.

А из мојих разлога опет могу да гласам, ал` не могу да се одлучим да л` бих глас дао рачицама или јарчицама са краја знакова, па га нећу дати ником. :p Зашто ово није "мултипл чојс", па да можемо да рангирамо знаке? Викимедија тако одавно бира своје поверенике, то јест, методом Шулцеа.
 
Jasno je da si krajnje dobronamerna. Objektivno u smislu astroloških osobina i iskustava različitih osoba koje sam upoznala, a lično je naravno iz sopstvenog iskustva koje je subjektivno - ono što se meni dopada ne mora i drugima, volim ja i Lava, Vodoliju i Ribe, a pošto sam Strelac, moji afiniteti samo potvrđuju istinitost Astrologije;)

Hvala:)
I ja najviše volim kad se negde u kombinaciju upetlja vodolija :rumenko:

S druge strane, škorpija se u mom slučaju nije nešto pokazala ( previše tradicionalno i nevoljno za eksperimentisanje) ali ne smem mnogo po škorpijama da blatim poštoj mi je i samoj Sco podznak :lol:
 

Back
Top