strah

  • Začetnik teme aleksandar1976
  • Datum pokretanja
A

aleksandar1976

Gost
devojka mi je skoro priznala da ju je maltretirao kolega na poslu trazeci zna se sta koji je stariji od nje 20 godina.Posle nekog vremena je doslo i do tuce izmedju njih dvoje.Plasim se da nije imao neki povod da dodje do toga posto povredjeni muskarci mogu svasta da urade.Ona mi je priznala da ju je jedanput poljubio na silu.U velikom sam haosu,neznam sta da radim.[/b]
 
Ti najbolje znas kakva ti je devojka i da li joj je za verovati,ali ne mozes da zamislis kakvih sve matorih napeljenik matoraca ima!To ti govorim iz slicnog iskustva zato sto nisam mogla da dobijem boljje radno mesto jer nisam dala nista za uzvrat.Taj gad je bio 32 god.stariji od mene.I sad mi se osmeh vrati na lice kad se setim kako sam ga izpsovala socno!
 
zovi ga narednih mesec dana svaku noc po vise puta pa onda jedno dva dana nemoj pa pocni opet...
ili mu demoliraj prilaz stanu a onda mu napisi socan stih na vratima....
ili ogroman grafit sa njegovim imenom i dvosmislenom porukom tacno prekoputa njegovog stana ili radnog mesta...ili jos bolje ispred prozora njegovog sefa
ili posalji oglas da on trazi decka sa njegovom slikom i brojem telefona u odgovarajucim novinama...

a jos nesto ce ti sigurno pasti na pamet, u svakom slucaju ne daj mu da se provuce nekaznjeno ;)
 
Pa ako neznas sta da radis..upucaj se.Kako neznas?Pritegni ribu neka ti kaze istinu.Ako joj verujes,u to sto ti isprica onda idi i nadji tog tipa i najebi mu se keve.Ako nemas jaja za to, plati momke da to odrade za tebe..onako posteno.Neznas sta da radis..pazi boga ti
 
Pazi, nadji ga negde i udri dok mozes da mrdas. Kad ne budes mogao ti, neka nastavi neki tvoj ortak. Mislim, ima i gorih kazni, ali to je za forum 'Psihopate'....Been there, done that....:)
 
aleksandar1976:
devojka mi je skoro priznala da ju je maltretirao kolega na poslu trazeci zna se sta koji je stariji od nje 20 godina.Posle nekog vremena je doslo i do tuce izmedju njih dvoje.Plasim se da nije imao neki povod da dodje do toga posto povredjeni muskarci mogu svasta da urade.Ona mi je priznala da ju je jedanput poljubio na silu.U velikom sam haosu,neznam sta da radim.[/b]
covece nisi valjda tolika kukavica idi kod tog majmuna i vidi o cemu se radi ali nemoj odma da nasrces prvo sklopi kockice pa tek reaguj zestoko
 
aleksandar1976:
devojka mi je skoro priznala da ju je maltretirao kolega na poslu trazeci zna se sta koji je stariji od nje 20 godina.Posle nekog vremena je doslo i do tuce izmedju njih dvoje.Plasim se da nije imao neki povod da dodje do toga posto povredjeni muskarci mogu svasta da urade.Ona mi je priznala da ju je jedanput poljubio na silu.U velikom sam haosu,neznam sta da radim.[/b]

druže svaka medalja ima 2 strane... uveri se u verodostojnost njene priče pre neg što poduzimaš bilo šta... a za mene lično, -> nasilje nije rešenje...
 
mr x:
aleksandar1976:
devojka mi je skoro priznala da ju je maltretirao kolega na poslu trazeci zna se sta koji je stariji od nje 20 godina.Posle nekog vremena je doslo i do tuce izmedju njih dvoje.Plasim se da nije imao neki povod da dodje do toga posto povredjeni muskarci mogu svasta da urade.Ona mi je priznala da ju je jedanput poljubio na silu.U velikom sam haosu,neznam sta da radim.[/b]
covece nisi valjda tolika kukavica idi kod tog majmuna i vidi o cemu se radi ali nemoj odma da nasrces prvo sklopi kockice pa tek reaguj zestoko
ako je tacno to sto tvoja devojka prica preostaje ti samo jedno prebiti govna
 
pucaj mu u kolena! Meni da napravi tako nesto mislim da pozalio dan kada se rodio! Takve ljude treba obesiti kao primer ostalima! Reci devojci da ga sledeci put odlami tamo dole juzno! :twisted: :lol:
 
aleksandar1976:
devojka mi je skoro priznala da ju je maltretirao kolega na poslu trazeci zna se sta koji je stariji od nje 20 godina.Posle nekog vremena je doslo i do tuce izmedju njih dvoje.Plasim se da nije imao neki povod da dodje do toga posto povredjeni muskarci mogu svasta da urade.Ona mi je priznala da ju je jedanput poljubio na silu.U velikom sam haosu,neznam sta da radim.[/b]

PA NISTA, BUDE SRECAN STO JE IMALA POSLA S KOLEGOM A NE SA NEKOM NEPOZNATOM OSOBOM.MISLIM DA BI TI TO MNOGO TEZE PALO. :lol:
 
E stvarno ja ne mogu da verujem da si trosio vreme da izneses svoj problem umesto da odmah reagujes!Takve stvari se odmah rese a me da druge pitas za savet pa mi se ne zabavljamo sa tvojom devojkom!I kakva ti je to veza da joj ne verujes kad ti se pozalila na problem :roll:
 
PLESsitnihDEMONA:
chokolada:
A zasto ljudi odgovaraju na temu koja je 2 godine stara? :?
:lol: :lol: :lol: Cak i ja koji gledam datume i vreme nisam primetio.Ovo je jako smesno...ko zna da li su ti dvoje jos u vezi.... :lol: :lol: :lol:
chokolada bravo! :lol: :lol: :lol:
Ma ja sam ti cudo. :roll: :lol:
A mozda je taj vise ne maltretira ili ju je vec izmaltretirao ili mu je ovaj davno polomio noge itd.
A ovde se ljudi ubise od davanja saveta. :lol:
 
Ja mislim da je devojka od ovog sto je postavio temu njega sutnula i pocela da se zabavlja za tog kolegu koji ju je maltretirao :lol: :lol: :lol: jer je vremenom shavtila da vise voli starije muskarce :lol: :lol:
 

Back
Top