Kako ostaviti 100% zaljubljenu devojku

browney:
Ne znam sta da radim.Ja zelim da izadjem iz veze,ali se bojim sta bi ona mogla da uradi jer mi se cini da je vec isplanirala ceo svoj zivot sa mnom.Zajedno smo 9 meseci i sad je pravo vreme da istupim.Kako da joj kazem,sta da radim+
HELP!

Ma sta da ti kazemo, ma sta da ti predlozimo, cinjenica je da ce na kraju ta devojka da bude povredjena, kako god okrenes. Ali bolje je biti iskren sada nego ostati sa nekim iz sazaljenja. Moras dobro da joj objasnis zasto si se odlucio za takav korak, reci joj istinu ali da ipak ne bude isuvise gruba.
Srecno.
 

Ne moze se nikad nista planirati u jednoj vezi. Ulazimo u neku vezu jer osetimo da nas taj neko privlaci, a onda dodje ljubav, ili ne dodje, ili je dosla pa ugasila se....Nije lepo da ostane sa njom iz sazaljenja....a kako je ona dosla do toga da planira mnogo toga sa njim,...pa poznato je da se kod zaljubljenih masta mnogo, mnogo razbuktava.
 
Za one koji imaju slabiju percepciju,ja sam pokrenuo ovu temu.Vidim da su razmisljanja raznolika,ali vecinom racionalna.
Devojka je u svakom slucaju vredna truda,i kada je dosao trenutak da pokrenem pricu oko raskida verujte
da mi nije bilo lako.Naravno,kao sto su neki od vas i predvideli,ona se nasla jako povredjenom ali kada se malo smirila ,rekla mi je da je podsvesno ipak ocekivala tako nesto s obzirom na moje ponasanje u poslednje vreme.Ona je inace jako dobra devojka i mi smo se super slagali,ja sam cak u jednom trenutku pomislio da cemo ostati zajedno,ali posle nekog vremena me je taj osecaj napustio.Nju ocigledno nije.
U svakom slucaju, posle tog srceparajuceg rastanka(u kome sam se mnogo trudio da ne pustim suzu,iako je ona plakala) ipak smo odlucili da smo ipak previse dobri prijatelji kako bi prekinuli svaki dalji kontakt.
Hvala vam na savetima ,(neki su bili vrlo HeBePoBaTnN ),ali na kraju se sve dobro zavrsilo,nadam se.
A, ti S_K_V_O (komshinice) nemoj se previshe uzrujavas! :roll:
 
Za one koji imaju slabiju percepciju,ja sam pokrenuo ovu temu.Vidim da su razmisljanja raznolika,ali vecinom racionalna.
Devojka je u svakom slucaju vredna truda,i kada je dosao trenutak da pokrenem pricu oko raskida verujte
da mi nije bilo lako.Naravno,kao sto su neki od vas i predvideli,ona se nasla jako povredjenom ali kada se malo smirila ,rekla mi je da je podsvesno ipak ocekivala tako nesto s obzirom na moje ponasanje u poslednje vreme.Ona je inace jako dobra devojka i mi smo se super slagali,ja sam cak u jednom trenutku pomislio da cemo ostati zajedno,ali posle nekog vremena me je taj osecaj napustio.Nju ocigledno nije.
U svakom slucaju, posle tog srceparajuceg rastanka(u kome sam se mnogo trudio da ne pustim suzu,iako je ona plakala) ipak smo odlucili da smo ipak previse dobri prijatelji kako bi prekinuli svaki dalji kontakt.
Hvala vam na savetima ,(neki su bili vrlo HeBePoBaTnN ),ali na kraju se sve dobro zavrsilo,nadam se.
A, ti S_K_V_O (komshinice) nemoj se previshe uzrujavas! :roll:
 
browney:
A, ti S_K_V_O (komshinice) nemoj se previshe uzrujavas! :roll:

Uopste nema potrebe da se brines! :)
Retko se ja uzrujavam, ne znam odakle ta ideja...
Pogotovo u poslednje vreme izgledam... pa otprilike ovako-:D , u najgorem slucaju ovako :)
E pa dakle, sve je proslo bez vecih problema...bas mi je drago komsija!
And please, ne uzrujavaj se ti zbog pitanja, interesuje me, ne znam, pa pitam, nista zlonamerno.
Poz!
 
browney:
A, ti S_K_V_O (komshinice) nemoj se previshe uzrujavas! :roll:

Uopste nema potrebe da se brines! :)
Retko se ja uzrujavam, ne znam odakle ta ideja...
Pogotovo u poslednje vreme izgledam... pa otprilike ovako-:D , u najgorem slucaju ovako :)
E pa dakle, sve je proslo bez vecih problema...bas mi je drago komsija!
And please, ne uzrujavaj se ti zbog pitanja, interesuje me, ne znam, nije mi jasno, pa pitam, nista zlonamerno.
Poz!
 
Da,da bash je smesno.Slucajno sam poslao 2 poruke.Pa sta ,zar je trebalo da ide bez naslova?Molim vas ,to ne lici na mene...
Srna ,hvala na podrshci.Svidja mi se kako razmishljas..
Shto se tebe komshinice tiche,chini mi se da sve pravnike odlikuje takav stav :D .Jesam li u pravu?
Mada ne bi bilo loshe ni kad bi s vremena na vreme praktikovala :x . Kazu da valja, da se chovek malo opusti...
 
S_K_V_O:
E da znas da sam praktikovala sinoc.
Hvalila se svojim dobrim raspolozenjem, a zaboravila da kucnem u drvo :?
Tako da sam bila i ovakva :x , na momente cak i ovakva
:evil: .
A sto se pravnika tice...vis' to na to nisam obratila paznju.Pocecu... :)

Hej, S_K_V_O , postoji velika verovatnoca da ovo neces procitati (nisam zeleo da te uzurpiram privatnom porukom ),ali ako to ipak ucinis, obrati paznju na sledece :
- sve preko :x deluje lose po tebe (a i okolinu),zato 8) .
-okani se sujeverja.Ono je za neobrazovane ljude a ne intelektualnu pravnicu poput tebe…
-ti si vrlo zanimljiva individua.Na jednom forumu pises ekavicom, a na drugom ijekavicom ???
 
browney:
Hej, S_K_V_O , postoji velika verovatnoca da ovo neces procitati (nisam zeleo da te uzurpiram privatnom porukom ),ali ako to ipak ucinis, obrati paznju na sledece :
- sve preko :x deluje lose po tebe (a i okolinu),zato 8) .

Slazem se u potpunosti.Stres jeste nezdrav ali i neizbezan.

-okani se sujeverja.Ono je za neobrazovane ljude a ne intelektualnu pravnicu poput tebe…

Intelektualnu pravnicu?Kako to slatko zvuci...A oko kucanja u drvo-sala mala, browney, mislila sam da ces je ukapirati.:wink:

-ti si vrlo zanimljiva individua.Na jednom forumu pises ekavicom, a na drugom ijekavicom ???

:shock: :shock: :shock:
LOL. :D Potpuno netacno.Ne znam odakle ti to.Na kom to forumu, bas bih volela da znam???
Od kada sam progovorila sluzim se iskljucivo ekavicom.
I da...nije o.k. iznositi neproverene i netacne informacije o drugima.Verovacu da nije bilo zlonamerno.
A da sam zanimljiva-jesam :wink:

Za ubuduce-slobodno me uzurpiraj privatnom porukom ako eventualno budes zeleo da mi na jos nesto skrenes paznju, mislim da je to u skladu sa pravilima.Razmotricu svaki dobronameran savet kao sto sam cinila i do sada. :)
 

Back
Top