Kako izleciti povredjenu zensq sujetu...?

  • Začetnik teme :,((((((((((((((((
  • Datum pokretanja
lolla:
::
... on je otputovao na more sa njegovom novom devojkom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :roll: :roll: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :(

Upishi kurs stranog jezika...npr. Pa neces razmisljati o tome.
Ozbiljno, kad te neko povredi, najbolje je da se zaokupish necim drugim. Evo, ja cu verovatno i da doktoriram:)))).
:P
Draga moja..jedna recenica!
KLIN SE KLINOM IZBIJA!
nemam loseg iskustva,ali cujem price,tako da sam tim savetom pomogla najboljoj drugarici.
Pozdrav!
 
:D Raduj se sto je otisao sa novom devojkom na more. To ce reci da ce mu na moru biti prilicno jadno. Ja sam skoro dosla s mora. Bila sam sa drugaricom i super sam se provela. nemas pojma kako su kunjali i kako su se smarali "srecni zaljubljeni golubcici". Nesto najgore je otici s deckom na more. Veruj mi, ja to tebi iz iskustva. I to vise nikad ne bih ponovila
 
Taki:
:D Raduj se sto je otisao sa novom devojkom na more. To ce reci da ce mu na moru biti prilicno jadno. Ja sam skoro dosla s mora. Bila sam sa drugaricom i super sam se provela. nemas pojma kako su kunjali i kako su se smarali "srecni zaljubljeni golubcici". Nesto najgore je otici s deckom na more. Veruj mi, ja to tebi iz iskustva. I to vise nikad ne bih ponovila

simpa odgovor... i jopet da se zahvalim svim ucesnicima u topicu na podrsci... jedan veliki cmok by me...!
isqlirala sam ga... prebolela sam ga jedno 70% ...!
 

Back
Top