Basta KST-a 30.08.2003. RITAM NEREDA, DIREKTORI, SAHT

  • Začetnik teme mortishaaa
  • Datum pokretanja
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
He,bice puuuuno celavih ljudi.Inace,ja skinse bas gotivim (nemojte pogresno da me shvatite,nisam ni nacista ni rasista :shock: ,daleko od toga,zgotivila sam ih zbog jednog preslatkog skinsa... :oops: ),ali moj savet je:NE IDITE TAMO,AKO NE ZELITE DA UMRETE BOLNOM SMRCU,POSEBNO VAZI ZA METALCE!!!! :lol: :lol: :lol: A bas bih volela da vidim i Direktore i Saht,a tek RITAM NEREDA...smrc :cry: Ma,sta ja to pricam,vredi umreti za to! :D
 
Courtney:
He,bice puuuuno celavih ljudi.Inace,ja skinse bas gotivim (nemojte pogresno da me shvatite,nisam ni nacista ni rasista :shock: ,daleko od toga,zgotivila sam ih zbog jednog preslatkog skinsa... :oops: ),ali moj savet je:NE IDITE TAMO,AKO NE ZELITE DA UMRETE BOLNOM SMRCU,POSEBNO VAZI ZA METALCE!!!! :lol: :lol: :lol: A bas bih volela da vidim i Direktore i Saht,a tek RITAM NEREDA...smrc :cry: Ma,sta ja to pricam,vredi umreti za to! :D
Razlo zbog koga volis "celavce" je cudan- njih treba voleti zbog ideja!
Ja slusam metal podjednako ko sto volim Ritam i do sada nisam umro. Koncert Ritma ne verdi propustiti, ljudi stvarno odlicno sviraju uzivo. Zao mi je sto ovog puta ne mogu da ih slusam posto sam u sred ispitnog roka, a i imao sam operaciju kolena per mesec dana. U svakom slucaju zelim vam lep provod pa pisite kako je bilo :(
 
sluzimo narodu:
Courtney:
He,bice puuuuno celavih ljudi.Inace,ja skinse bas gotivim (nemojte pogresno da me shvatite,nisam ni nacista ni rasista :shock: ,daleko od toga,zgotivila sam ih zbog jednog preslatkog skinsa... :oops: ),ali moj savet je:NE IDITE TAMO,AKO NE ZELITE DA UMRETE BOLNOM SMRCU,POSEBNO VAZI ZA METALCE!!!! :lol: :lol: :lol: A bas bih volela da vidim i Direktore i Saht,a tek RITAM NEREDA...smrc :cry: Ma,sta ja to pricam,vredi umreti za to! :D
Razlo zbog koga volis "celavce" je cudan- njih treba voleti zbog ideja!
Ja slusam metal podjednako ko sto volim Ritam i do sada nisam umro. Koncert Ritma ne verdi propustiti, ljudi stvarno odlicno sviraju uzivo. Zao mi je sto ovog puta ne mogu da ih slusam posto sam u sred ispitnog roka, a i imao sam operaciju kolena per mesec dana. U svakom slucaju zelim vam lep provod pa pisite kako je bilo :(
Ti gotivis skinse zbog ideja? :shock:
 
mortishaaa:
Courtney:
Ti gotivis skinse zbog ideja? :shock:

Sto da ne? Pa i ja isto. Ne nesto posebno..

Ti se zalazes za ideju da u Srbiji bude samo Srba, da pobijemo cigane, da u svaku zemlju sveju da udju samo ljudi koji su tog drzavljanstva i da postoji toliko ogranicenja da kroz neko vreme ne bi mogla ni ulicu da predjes zato sto to nije TVOJA STRANA ULICE!!

Alo bre , ljudi... mucnite malo... zasto bi vam smetao neko ko je ISTO COVEK KAO STO SI TI?!? Samo se rodio na drugom mestu??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????? :shock:

Ja ovakve stvari jednostavno ne mogu da shvatim, a ni svarim.... :x
 
mortishaaa:
Pa dobro ja nisam rekla da ih u potpunosti podrzavam, nego da se samo donekle slazem sa njima.. :lol: :lol:

da, puno ima u njihovoj ideologiji sa cime bi se trebalo slagati, da, da, da ......
HAJL! HAJL! HAJL!
napolje sa crncima, ciganima i jevrejima !!!
za belu rasu !!!
ma ajde molim te, obicne gluposti. ekstremizam i radikalizam nikada nisu bili nikakvo resenje nizasta.
 
Joj,brate de pomenuh skinse...Evo,ovako,posto sam ja pocela...Skinsi su nastali u Engleskoj iz relativno primitivmih radnickih porodica.Poceli su da mrze ljude koji su dolazili u Englesku tragajuci za boljom buducnoscu,jer su smatrali da im uzimaju radna mesta...po idejama su bili najblizi nacistima i eto.Vereovatno ni 50% onoga sto sam napisala nije tacno,ali to je grubo opisano...ne razumem,niti cu ikada razumeti kako neko moze da mrzi nekoga samo zbog boje koze...mrznja se radja samo iz neznanja i straha.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top