Muske Vage?

116803_marija-serifovic-sa-deckom-778184784_ff.jpg


http://story-static2.haste-cdn.net/data/images/2017/04/07/11/160935_36171395_sq-s.jpg
:mrgreen:
 
Zanimljiva situacija skroz!

Ma ni ja, zanimljivo mi je uvek bilo. Tako se i moja drugarica koja je bukvalno strejt živi zaljubila u devojku i bila sa njom pet godina u vezi. Mada, ličila je ta na muškarca.
 
Zanimljiva situacija skroz!

Ma ni ja, zanimljivo mi je uvek bilo. Tako se i moja drugarica koja je bukvalno strejt živi zaljubila u devojku i bila sa njom pet godina u vezi. Mada, ličila je ta na muškarca.

meni se nije baš desilo da se u devojku zaljubim ali sam se u takve muške budale zaljubljivala, da se ne zna šta je gore:zcepanje:

- - - - - - - - - -

evo jedne drage muške Vage
 
Побогу, Аги, такви таленти се не ископавају, они се сами експонирају.
Не требаш да их тражиш, окупирају сва средства масовне комуникације, тако да човек хтео или не хтео, чује за њих.
Славко је корифеј уметности, он је у својој делатности постигао галактичко достигнуће - похвалила га је Никол Шерзингер! Еј! Никол Шерзингер.

Moj pokojni deda Evgenije, inače Vaga, je enigmu takvih žena objašnjavao :"Umeju da prave osmice" :zcepanje:
Мој комша, Риба је своје становиште о свим женама концентрисао у једној надасве шаљиво-мизогинистичкој компарацији:

''Која је разлика између жене и кокошке? Жена има једну вијугу више, па не сере по дворишту''.
 
Ovo za dve Vage...

:rotf: Carski!

Ovog Slavka mi pokazala drugarica koja prati ta takmičenja... Isto sam reagovala - Nikol, ej, Nikol! AHahh... Msm on ima dobar rad kukovima, seksi torzo ako se dobro sećam...

Moja omiljena Vaga... Eminem... Presavršen...


eminem.jpg
 
Џон Литгоу, изванредан глумац, који подједнако добро може глумити квалитетног манијака попут овог из ''Рикошета'':


и филантропа.

astro_2atw_john_lithgow.42058.14819.png
 
Apsolutno netačno.

Vaga je početak Škorpije i kraj Device. (A ta dva znaka nikako nisu opuštenost.)

To je najnapetiji znak u Zodijaku. Nalazi se tačno na suprotnoj strani od prve kuće, od ega, od nas, od Ovna. Klackalica... Vaga nikada nije u savršenoj ravnoteži, bilo koja vaga (predmet), i i najmanja sila je može poremetiti.

Od Device kreće inkonjukcija sa prvom kućom, sa Asc. Nelagoda, neprijatnost...

Prvih pet kuća, tj. znakova smo sami, mi smo centar sveta, do deteta... Lav, peta... Zatim dolazi period prilagođavanja, vaspitavanja (Devica), da bismo mogli da se sretnemo sa drugima (Vaga). To je sučeljavanje... Koje nije prijatno.
Sučeljavamo se sa raznima, učimo o odnosima i odnošenju... (AKo neko može da kaže da je to laganica i flegmatizam...) Razočaravamo se (Škorpija posle Vage) i vraćamo se da se još usavršimo (Devica) da bismo mogli sa (po našem mišljenju) boljima da se srećemo (Vaga).

U tim procesima i gubimo (odnosi), budemo povređeni... Gubimo novac (Venera), ljubav (Venera), takt (Venera)... Poverenje (Neptun viša oktava Venere, Ribe, 12. sa kojom je Vaga i 7. u inkonjukciji)...

I naravno ulazimo u Škorpiju, u osmu, gde smo sada već razočarani, ili ako smo u dobrom odnosu, spremni da se dublje vežemo... Ikao znamo da možemo mnogo da izgubimo.
U Škorpiji smo već poginuli sto puta, za ljubav za novac ko zna zašta sve... Već se ne plašimo smrti... Sve će ionako proći, sve će ionako umreti... Nema više krize (inkonjukcija ali izlazna sa prvom kućom). Ima krize, ali krize preterane hrabrosti i neustrašivosti od smrti. Potpuni nihilizam i sl. Osećamo se kao da smo pobedili smrt, ili da nam ona ništa ne može... Volimo smrt.

Da bi kasnije svanuo dan, sinulo sunce... I Strelac doneo novu nadu u život...

ALi ona tri znaka su najveći sjeb u Zodijaku. Kriza počinje pred Vagom (Devica pre Vage) (pred susret sa drugim, ili sa svojim odrazom u ogledalu), a završava se razočaranjima i kolateralnim štetama koje nosimo kao rezultat sučeljavanja sa samim sobom i drugima (Škorpija).

Tako da... Hahha... Ne može se opozicija sa Asc, sa egom, sa prvom kućom, sa Ovnom, nikako nazvati flegmatizmom. Ništa nije dalje od toga.


Vaga je duboko poremećena disbalansima... I ceo život je kao hodač po žici... U tom stanju nema niti jednog opuštenog mišića, nikakvog flegmatizma tu nema. Sve je na najvišem nivou napetosti i koncentracije.

Kako ja razumem Asc Vaga, to je kao čovek, kome su dali onu motku za balansiranje, žicu, i rekli "hodaj, ili ćemo te ubiti (Škorpija)!".

I šta on drugo može nego da padne prvo u duboku krizu, i da sumnja u svoje sposobnosti (Devica), zatim da se usavršava mukotrpno godinama (Devica), i da s eopet plaši da zakorači na žicu, jer zna da opet samo sitnica je dovoljna, trenutak nepažnje (koji se u odnosima i dešava, zato su tako i nsetabilni), da padne... I onda se obeshrabri (Devica) pa se vraća da još vežba... Nikad nije dovoljno dobar i spreman (Devica). Jer se plaši smrti, provalije, razočaranja (Škorpija)...

Ono bezbrižno dete (u Lavu), se šeta, skakuće... ALi vidi u daljini da mu se sprema neki težak zadatak... I već u devici pada u krize, jer mora da se prilagođava, da se menja... Jer vidi da možda nije dovoljno dobar. Nije više bezbrižan... Nije sve pesma i igra...
 
Poslednja izmena:
To je samo fasada. Vaga pokušava spolja da deluje tako, da održi privid harmonije i laganoće... Ali unutra samo ona zna sa kakvim ekstremima se nosi. Osmeh je odbrambeni mehanizam.
 
To je samo fasada. Vaga pokušava spolja da deluje tako, da održi privid harmonije i laganoće... Ali unutra samo ona zna sa kakvim ekstremima se nosi. Osmeh je odbrambeni mehanizam.

Ne mogu u potpunosti da se slozim sa Vama,imaju i drugi znakovi probleme sa kojima treba da se nose sto ne menja cinjenicu da je znak Vaga najpovrsniji znak,nemaju potrebu za napretkom jer to iziskuje borbu a borba im narusava mir koji konstantno pokusavaju da odrze pa i posle fasade oni su povrsni,zaostali,infantilni i u strahu,muskarci su feminizirani a zene su "prljave".
 
Nisam rekla "probleme", već "ekstreme".

Asc Vaga je neko ko se rađa u životu punom ekstrema, i mora da nauči da balansira i da živi u svim tim različitostima.
A pošto su to velike promene, ona pokušava da nekako ublaži to, zadržavajući bar izraz lica i svoje ponašanje kao da je sve u redu.

Pošto je ceo život tako živela, Vaga postane preosetljiva na te iznenadne promene i šokove, i sve do neke zrelosti se čak oseća i krivom za sve to, pokušavajući da sakrije te svoje nesavršenosti i disbalanse... Međutim tek kasnije u životu shvati da mora da gleda sebe, i da je baš briga šta se dešava na jednom, a šta na drugom ekstremu, da ona treba da ima neki svoj put Ovan preko puta), a da prestane da balansira između svih.

Kada to nauči, onda to treba da inkorporira u one svoje prethodne načine života u balansiranju.

Mora da ubaci i sebe u jednačinu.
 
Nisam rekla "probleme", već "ekstreme".

Asc Vaga je neko ko se rađa u životu punom ekstrema, i mora da nauči da balansira i da živi u svim tim različitostima.
A pošto su to velike promene, ona pokušava da nekako ublaži to, zadržavajući bar izraz lica i svoje ponašanje kao da je sve u redu.

Pošto je ceo život tako živela, Vaga postane preosetljiva na te iznenadne promene i šokove, i sve do neke zrelosti se čak oseća i krivom za sve to, pokušavajući da sakrije te svoje nesavršenosti i disbalanse... Međutim tek kasnije u životu shvati da mora da gleda sebe, i da je baš briga šta se dešava na jednom, a šta na drugom ekstremu, da ona treba da ima neki svoj put Ovan preko puta), a da prestane da balansira između svih.

Kada to nauči, onda to treba da inkorporira u one svoje prethodne načine života u balansiranju.

Mora da ubaci i sebe u jednačinu.



Niste "rekli" nego ste "napisali"


Pisem o Suncu Vagi,Asc Vaga je drugacija.Vaga kad dodje do zrelosti postaje beskorisna jer je stara i ne toliko privlacna a na njeno mesto dodje neki drugi muskarac Vaga klovn i neka mladja,zgodnija i privlacnija zena Vaga.
 

Back
Top