Kako savremen muskarac moze da usreci savremenu zenu?

Zena s greskom

Iskusan
Poruka
5.712
Da bi zena s vama bila sretna, muskarac mora biti:
1. prijatelj
2. psiholog
3. ljubavnik
4. brat
5. otac
6. ucitelj
7. odgoitelj
8. kuvar
9. zidar
10. vodoinstalater
11. mehanicar
12. dekorater unutrasnjeg prostora
13. stilist
14. seksolog
15. ginekolog
16. prijatelj
17. citac misli (i zelja)
18. psihijatar
19. terapeut
20. drzak
21. organizovan
22. dobar otac
23. cist
24. simpatican
25. atleticar
26. drazestan
27. pozoran
28. kavaljer
29. inteligentan
30. pun fantazije
31. kreativan
32. sladak
33. mocan
34. pun razumevanja
35. tolerantan
36. oprezan
37. ambiciozan
38. sposoban
39. hrabar
40. odlucan
41. pouzdan
42. popustljiv
43. zagrizen
44. pun komplimenata
45. kupovati s njom
46. ne stvarati probleme
47. jako bogat
48. ne tezak
49. ne gledati druge zene

Takode, muskarac mora paziti:
50. da nije ljubomoran, ali niti nezainteresiran
51. mora se slagati sa svojom porodicom i njenom, ali ne smie im posvetiti
previse vremena
52. da joj daje prostor, ali se mora brinuti gdje je ona

Od svega toga jako je vazno:
53. ne zaboraviti sledece datume :
- porodicne (vencanje, zaruke, prvi poljubac...)
- diplome
- njene godine
- njen rodendan
Na zalost ako i postujete sva ova pravila, ne moze se garantovati
100%, da ce ona biti istinski sretna, jer bi se lako iznenada osetila
potopljena u zivotu potpune savrsenosti, koja je gusi i zato bi
mogla pobeci s prvim
"koristoljubivo-blesavo-kretensko-slatkim-idiotom",
kog bi srela ... :lol: :lol: :twisted:

Verovatno je zato Bog rekao: "Ljubi je ...", a nije nikada
spomenuo "Shvati je ...". :wink:
PA MUSKARCI DA LI STE SHVATILI I SLAZETE LI SE ?
 
Ženo sa greškom---sad je jasno zašto si sa greškom.Znaš kad ćeš ti naći muškarca koji će ispuniti tvoje uslove? NIKAD
Otkud ti samo ideja da mi tražimo savremene devojke?
Meni treba žena koja će da bude klasična, tradicionalna srpkinja, privržena porodici i svom mužu.
Šta će meni neka polufeministkinja, kja će ceo život da ubedjuje sebe i okolinu kako je ona pametna, kakko ona ima ista prava kao i ja i sl gluposti.
To nikome ne treba.
Ja sam savremen muškarac koji traži ne savremenu ženu. :lol: :lol: :lol:
 
Muškarac_bg:
Ženo sa greškom---sad je jasno zašto si sa greškom.Znaš kad ćeš ti naći muškarca koji će ispuniti tvoje uslove? NIKAD
Otkud ti samo ideja da mi tražimo savremene devojke?
Meni treba žena koja će da bude klasična, tradicionalna srpkinja, privržena porodici i svom mužu.
Šta će meni neka polufeministkinja, kja će ceo život da ubedjuje sebe i okolinu kako je ona pametna, kakko ona ima ista prava kao i ja i sl gluposti.
To nikome ne treba.
Ja sam savremen muškarac koji traži ne savremenu ženu. :lol: :lol: :lol:

Pazi ovog padobranca! :lol:
 
Muškarac_bg:
Ženo sa greškom---sad je jasno zašto si sa greškom.Znaš kad ćeš ti naći muškarca koji će ispuniti tvoje uslove? NIKAD
Otkud ti samo ideja da mi tražimo savremene devojke?
Meni treba žena koja će da bude klasična, tradicionalna srpkinja, privržena porodici i svom mužu.
Šta će meni neka polufeministkinja, kja će ceo život da ubedjuje sebe i okolinu kako je ona pametna, kakko ona ima ista prava kao i ja i sl gluposti.
To nikome ne treba.
Ja sam savremen muškarac koji traži ne savremenu ženu. :lol: :lol: :lol:

Prvo objasni sta ti ovo znaci pa cu ti onda nesto reci i nemoj odmah da se ljutis..... :wink:
 
Muškarac_bg:
Ženo sa greškom---sad je jasno zašto si sa greškom.Znaš kad ćeš ti naći muškarca koji će ispuniti tvoje uslove? NIKAD
Otkud ti samo ideja da mi tražimo savremene devojke?
Meni treba žena koja će da bude klasična, tradicionalna srpkinja, privržena porodici i svom mužu.
Šta će meni neka polufeministkinja, kja će ceo život da ubedjuje sebe i okolinu kako je ona pametna, kakko ona ima ista prava kao i ja i sl gluposti.
To nikome ne treba.
Ja sam savremen muškarac koji traži ne savremenu ženu. :lol: :lol: :lol:

Za tebe bi i mnogi pecinski ljudi bili savremeni...
Ono sto ti trazis je robinja... A to vreme je davno proslo i ne ponovilo se...

Zasto se toliko plasis pametnih i jakih zena? Da ti ne dokazu koliko si ti zaista glup i prizeman? Da bi mogao da izigravas 'muskarca u vezi'?

Za ovu sa greskom, ko zna kakvog ce muskarca naci... Ti zasigurno neces naci normalnu (zayebi savremene, i ovo je za pocetak mnogo) devojku...
 
Muškarac_bg:
Ženo sa greškom---sad je jasno zašto si sa greškom.Znaš kad ćeš ti naći muškarca koji će ispuniti tvoje uslove? NIKAD
Otkud ti samo ideja da mi tražimo savremene devojke?
Meni treba žena koja će da bude klasična, tradicionalna srpkinja, privržena porodici i svom mužu.
Šta će meni neka polufeministkinja, kja će ceo život da ubedjuje sebe i okolinu kako je ona pametna, kakko ona ima ista prava kao i ja i sl gluposti.
To nikome ne treba.
Ja sam savremen muškarac koji traži ne savremenu ženu. :lol: :lol: :lol:

E sada, zeno s greskom, posalji i njega kod mame da se raspita, i da... daj mu cmokic :lol:
 
Incognito:
Muškarac_bg:
Ženo sa greškom---sad je jasno zašto si sa greškom.Znaš kad ćeš ti naći muškarca koji će ispuniti tvoje uslove? NIKAD
Otkud ti samo ideja da mi tražimo savremene devojke?
Meni treba žena koja će da bude klasična, tradicionalna srpkinja, privržena porodici i svom mužu.
Šta će meni neka polufeministkinja, kja će ceo život da ubedjuje sebe i okolinu kako je ona pametna, kakko ona ima ista prava kao i ja i sl gluposti.
To nikome ne treba.
Ja sam savremen muškarac koji traži ne savremenu ženu. :lol: :lol: :lol:

Za tebe bi i mnogi pecinski ljudi bili savremeni...
Ono sto ti trazis je robinja... A to vreme je davno proslo i ne ponovilo se...

Zasto se toliko plasis pametnih i jakih zena? Da ti ne dokazu koliko si ti zaista glup i prizeman? Da bi mogao da izigravas 'muskarca u vezi'?

Za ovu sa greskom, ko zna kakvog ce muskarca naci... Ti zasigurno neces naci normalnu (zayebi savremene, i ovo je za pocetak mnogo) devojku...

Ej pa ja nasla svog muskarca i dobar mi je.A ajde ako vam smeta izbacite ono savremena i nek ostane samo zena ako vam je tako lakse. A i sto ne bi bile savremene zene kad vec postoje savremeni muskarci?
 
Incognito:
Muškarac_bg:
Ženo sa greškom---sad je jasno zašto si sa greškom.Znaš kad ćeš ti naći muškarca koji će ispuniti tvoje uslove? NIKAD
Otkud ti samo ideja da mi tražimo savremene devojke?
Meni treba žena koja će da bude klasična, tradicionalna srpkinja, privržena porodici i svom mužu.
Šta će meni neka polufeministkinja, kja će ceo život da ubedjuje sebe i okolinu kako je ona pametna, kakko ona ima ista prava kao i ja i sl gluposti.
To nikome ne treba.
Ja sam savremen muškarac koji traži ne savremenu ženu. :lol: :lol: :lol:

Za tebe bi i mnogi pecinski ljudi bili savremeni...
Ono sto ti trazis je robinja... A to vreme je davno proslo i ne ponovilo se...

Zasto se toliko plasis pametnih i jakih zena? Da ti ne dokazu koliko si ti zaista glup i prizeman? Da bi mogao da izigravas 'muskarca u vezi'?

Za ovu sa greskom, ko zna kakvog ce muskarca naci... Ti zasigurno neces naci normalnu (zayebi savremene, i ovo je za pocetak mnogo) devojku...
Pametnih žena se ne plašim. Zašto bih? Sa takvim ženama volim da pričam.
Što se jakih tiče nemam ni protiv njih ništa, mada mi se lično bilderke ne svidjaju.
Našao sam dosta normalnih, izuzetno pametnih i pre svega nežnih i ženstvenih žena do sad.
Sve u svemu nije mi jasno šta si ti htela da kažeš, jer sve što si rekla je do te mer agresivno da je glupavo.
 
Glava kuce... kako to gordo zvuci... 'Glava kuce' treba da bude 'zajednicka', jer ako se neko u vezi, braku ili bilo cemu oseca potlacenim nema nista od srece & blagostanja u tome...

Zasto neko mora da bude gazda? Zena moze taman iste stvari da uradi koliko i muskarac (sem mozda nekih zbog tradicionalno slabije fizicke konstitucije)...

Muskarac i zena se u vezi nadopunjuju, a nikako neko ne predstavlja 'svemoguci mozak' koji o svemu odlucuje... To sto ti hoces je patrijarhat i davno je na svu srecu prevazidjen...
 
Muškarac_bg:
Žene po meni treba da se opustite i uživate u životu, a ne da se smarate oko toga ko je pametniji i ko je '' glava kuće''.
Mi smo tu da razmišljamo. :D

Uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu :lol: :lol: :lol: :lol:
Kako si ono rekao za sebe?
Ti si savremen sa vrlo tradicionalistickim, odnosno patrujarhalnim pogledima na zenu i porodicu, treba ti obrazovana, ali nedajboze da razmislja - ti ces umesto nje...

- Dragi, otisla mi je petlja na carapi, mogu li kupiti novi par, molim te, bicu dobra veceras u krevetu, oduzicu ti se i s vecerom...
- Naravno draga, ja sam savremen i moderan, obrazovan, te stoga znam da nije lepo da se vucaras s poderanim carapama 8)
(vidis luce moje kako je lepo kada ne razmisljas i ne padne ti na pamet da sama zaradjujes i da mozes sama kupiti carapice) :lol:
 
Muškarac_bg:
Samo mi recite(mislim na devojke), da li ste vi ''glava kuće'' u vašoj vezi ili braku? I ako jeste , mislite li da je vaš muškarac srećan što je našao takvu? Ali iskreno.
Muskarac je najsretniji ako svi oko njega misle da je on 'glava kuce', a ima zenu koja cuti i odradjuje sve obaveze 'glave kuce'. Takava uloga muskarcu je idealna, jos ako ima sposobnu zenu...car mu nije ravan.
 
Pa da otvori savremeni novcanik i savremeno izvadi savremeni novac i da joj na savremeni nacin savremenim pokretyima dakle onoliko swavremenog novca koliko ona ni u najsavremenijim snovima o savremenom ludilu nemoze savremeno da potrosi na savremene ljubavnike i ostale savremene potrbe koje mora da zloupotrebljava da bi uopste bila savremena ... A sve to u cilju cinjenja savremenog muskarca savremenim...
Prosto ko pasulj... :twisted:
 
Muškarac_bg:
Samo mi recite(mislim na devojke), da li ste vi ''glava kuće'' u vašoj vezi ili braku? I ako jeste , mislite li da je vaš muškarac srećan što je našao takvu? Ali iskreno.

Moram da te opomenem da su ti očekivanja od publikuma prevelika....
Srbija je ISTOVREMENO i najpametnija i najgluplja nacija. Jedno misle , a drugo je u praksi...
Tako i ona narodna :
jedno misli , drugo priča , treće radi , a četvrto je potreba..... postaje globalni opis društva..... osim u arapskom svetu , gde uživaju i imaju drugačiju logiku.
Možda bi bilo jasnije koliko su okrenutiji praksi nego novcu i lakomislenim potezima....
-----------------------------------------
Oni koji ti nisu istomišljenici neće ti javno priznati ništa, pa makar ih i ubedio.
Ove ostale nećeš ubediti takvom debatom....traženjem potvrde...
 

Back
Top