fobije

ja kad se plasim a moram da se suocim s tim,npr plasila sam se da vozim,e pa stisnem zube,ne razmisljam o tom strahu nego samo napred.a sad za zgradu...hmm.to je strah non-stop.mozda ako stavis velike prozore to te smiri(ako je zapravo zatvoren prostor to sto te plasi)
 
hanibal77:
ja kad se plasim a moram da se suocim s tim,npr plasila sam se da vozim,e pa stisnem zube,ne razmisljam o tom strahu nego samo napred.a sad za zgradu...hmm.to je strah non-stop.mozda ako stavis velike prozore to te smiri(ako je zapravo zatvoren prostor to sto te plasi)
Pa ako stavi big prozore to ce je jos vise uplasiti ako bude zemljotres :?
 
po meni svi strahovi potichu od straha od smrti

najlakshe je shvatiti da su svi pre nas rodjeni,ziveli i umrli

i onda naravno ziveti shto lepshe,ispunjenije i korisnije

a ima i mogucjnost vechnog zivota,tako da nije tako loshe

chim ne shteti znachi da koristi 8)
 
Ja sam do skoro ziveo u zgradi na devetom spratu. Za vreme rata '99 nisam trcao u podrum jer sta cu ako pogode zgradu - srusice se na podrum tako da ginem sigurno. Interesantni su bili oni penzioneri koji sa ovih visih spratova budu u podrumu pre ovih koji su u prizemlju ali je fora bila sto niko nije smeo da koristi lift nego su svi furali stepnicama.
Malo sam skrenuo sa teme moj odgovor je da treba da shvatis da taj strah nema smisla jer ako tako razmisljas onda treba da se bojis i kad ides ulicom da li ce neki kamion da se popne na trotoar i da te pokupi ili dok si u prodavnici da neko auto uleti kroz izlog itd.
E sad taj strah moze da se zasniva i na losem iskustvu da ti se nije nesto lose desilo po tom pitanju?
Koji god da je razlog treba da znas da smo svi rodjeni da bi umrli i niko od nas nece umreti pre nego sto je predvidjeno.
p.s. mozda ti i Aco Pejovic pomogne ako pustis par puta ovu njegovu novu pesmu "opusteno"
 
raste, raste..ne bash progresivno...a ne zavisi toliko od velicine ******...vishe zavisi od toga koliko sam spreman da je ugledam...najvise bih se uplasio kad bi neka devojka , usred razgovora, iznenada zadigla suknju...pa pichka onako sevne...uh, mislim da bih se odsekao...k'o kad nepaznjom natrcis na zmiju pa se paralises..
 

Back
Top