SANJAO SAM NOCAS....

Bas si me nasla,cijeli dan razmisljam o svom snu.Sanjala sam neku groznu paucinu,pa kud god krenem sva se u nju zapetljam,muka ziva.Sto se vise borim da se izvucem vise se zapetljavam,uzas.Nadam se da nece sad neko da nam desifruje snove po uputama iz sanovnika :wink: .
 
divlja-u-srcu:
Sta ste sanjali nocas??? Sta sanjate , inace?

Ja sam nocas sanjala da kupujem neke knjige i to ogromnih dimenzija, vrlo stare. Pa se prebirem... kad ja puna love i samo vicem i ovu i ovu... :lol:
Pa i bices puna love 8)
Sanjam svake noci,i u 90%slucajeva se secam sta sanjam.Nocas ne,nazalost. Moji snovi su uglavmon jako povezani sa onim sto se desilo preko dana,ili ako ostane neki jak utisak,njega sigurno sanjam (mada u malo izopacenom izdanju). Nikada samo nisam sanjala mrtve ljude :shock: ,sve ostalo jesam. Secam se nekih snova koje sam sanjala kad sam bila dete od 4-5 godina
 
Ja sam sanjao da sam u nekoj skoli i da zurim da pronadjem neki portal koji uskoro treba da se otvori i koji te vodi na neko mnogo dobro mesto, a specijalno sam ja izabran za tu misiju jer sam monogo bolji od drugih.
I tako ja zurim i trcim jer me neko juri i onda uletim u neku prostoriju u kojoj je poremecena gravitacija kao na mesecu i onda pocnem da skakucem i u jednom momentu se jako odrazim i izletim napolje i odem preko kuca visoooko i nda pocnem da padam i pokusavam da naciljam neku raskrsnicu da se nebi nabio na krov, a sve me strah da ce da meboli kad se docekam.
A umesto da me boli ja se slucajno opet odrazim i reko o, ne opet.
Onda padnem na neku plazu nocu i skapiram da treba da se nadjem sa rodbinom i pocnem da ih trazim anjih nigde nema.
I pocnem da lutam gradompo mraku a tu svi voze neka prastara kola iz 30-ih ....... i tu se negde probudim.
 
I, da, zaboravih
San
Znaci, sanjam ti ja kako spavam i neko me budi.
KAo pozar u zgradi i svi moraju napolje. I cela zgrada stoji ispred mojih vrata, kao da ne mogu da izadju iz zgrade dok i ja ne izadjem. Svi prigrlili svoje najdragocenije stvari koje su mogli da ponesu i stoje . Lupkaju nogom, a ja im go, bunovan, otvaram vrata. Oni nesto pricaju i deru se, a ja ih lepo oteram u pi*ku materinu i vratim se da spavam.
Sledece sto cujem je zvuk sirene vatrogasaca, ali je nesto cudan. Ima melodiju slicnu onoj na mom mobilnom.
U stvari to je to i skapiram da treba da ustanem
:D :D
 
Ova moja prica je mozda za verovali ili ne ali se nekako uklapa i ovde. Izasao ja sa drugom u grad i on se napio. Posto zivi u jednom selu 20km od mene ja uzmem njegovo auto i dovezem nas kod mene. Ujutru kad sam se probudio njega nema. Pogledam u wc nema ga, pogledam bolje nema njegovih stvari nema nicega. Pogledam ispred kuce nema auta. Brze bolje zovem ga na mobilni i on se javlja probudjen. Pitam ga gde je on odgovara da je kuci. Pitam ga otkud ti tamo i on mi spusti slusalicu. Zove me posle 15min i kaze sta mislis otkud ja kuci gde bih drugo bio. Ja mu ispricam da sam ga doveo kod sebe i pitam ga kad je otisao a on kaze da se uopste ne seca kako je dosao do svoje kuce pa smo zakljucili da je verovatno mesecario jer je to jedino logicno resenje. Inace mu se desavalo da pocne da seta po kuci ali ovo je bilo nesto sto nam niko do skoro nije verovao.
 
ko zna koliko je banaka usput opljackao hahah al se ne seca... ali se setio da se maskira i jos opljacka i policijsku stanicu... i trkne i pusti sve robijase na slobodu :lol:

a i napio se, ima opravdanje zasto se ne seca :wink:
 
Sanjao sam nocas da sam leptir... Leteo i leteo tako ja ... I leteo... I leteo... I leteo... I leteo... I leto... I leteo... I leteo... I leteo... I leteo... I leteo...

Kad ono: gle bandera...

I onda vise nisam leteo.. I nisam leteo... I nisam leteo... I nisam leteo... I nisam leteo... I nisam leteo... I nisam leteto... I nisam leteo... I nisam leteo...


Nego sam padao... I padao... I padao... I padao...

Ufff... Dosta... Idemo malo copy paste...

I padao... I padao... I padao... I padao... I padao... I padao... I padao... I padao... I padao... I padao... I padao... I padao... I padao... I padao... I padao... I padao... I padao... I padao... I padao... I padao... I padao... I padao... I padao... I padao... I padao... I padao... I padao...

I onda sam pao... I zabolela me glava od silnog padanja... I padanja... I padanja... I padanja... I padanja... I padanja... I padanja... I padanja... I padanja... I padanja... I padanja... I padanja...

Morao sam da ateriram... E, 'ebi ga... Cudan san...

Kao da ga jos uvke sanjam... I dalje padam... I padam... I padam... I padam... I padam... I padam... I padam... I padam... I padam... I padam... I padam... I padam... I padam...

Eee, pa ja jos nisam aterirao... Jos uvek padam... I padam... I padam... I padam... I padam... I padam... I padam...

U, 'ebi ga kao da sam udario glavu...
 

Back
Top