O-T-P-I-S-A-N-I...
Prikazujem rezultate 1 do 6 od 6

Tema: O-T-P-I-S-A-N-I...

Ističe se sibirska (avatar)
    Učlanjen
    16.11.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    70

Podrazumevano O-T-P-I-S-A-N-I...

a večito štiklirani...
    Tema za sve koji nisu isfrustrirani, koji vole da se zezaju, kojima je dosadno na poslu, koji dolaze ovde da daju isključivo iskrene odgovore na zadate teme, koji se ne foliraju bogatstvom svog života koji je smrtno dosadan, pa po ceo dan kuckaju svoje male, bedne, glupe i maloumne zaključke, koji umeju da odreaguju na provokaciju, koji su pročitali još poneku knjigu sem bukvara, koji znaju tablicu množenja...Ostali, molim Vas, ne uključujte se!!! Ako Vam smeta, nemojte ulaziti, pa pobogu postoji toliko interesantnijih tema, da bi ovde gubili svoje dragoceno vreme...

Tema je sledeća: DOBRO ZEZANJE!

Tema će verovatno biti zatvorena, ali baš me briga, ja sam došla ovde da se zezam!!!

Domaćin
    Učlanjen
    07.09.2004.
    Reputaciona moć
    79

Podrazumevano

Jel mogu da se uclanim u taj tvoj klub...ali,moram nesto da ti priznam... ops: ne znam bas dobro tablicu mnozenja.... :wink:

Iskusan Zena s greskom (avatar)
    Učlanjen
    27.09.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    122

Podrazumevano Re: O-T-P-I-S-A-N-I...

Citat Original postavio sibirska
    a večito štiklirani...
    Tema za sve koji nisu isfrustrirani, koji vole da se zezaju, kojima je dosadno na poslu, koji dolaze ovde da daju isključivo iskrene odgovore na zadate teme, koji se ne foliraju bogatstvom svog života koji je smrtno dosadan, pa po ceo dan kuckaju svoje male, bedne, glupe i maloumne zaključke, koji umeju da odreaguju na provokaciju, koji su pročitali još poneku knjigu sem bukvara, koji znaju tablicu množenja...Ostali, molim Vas, ne uključujte se!!! Ako Vam smeta, nemojte ulaziti, pa pobogu postoji toliko interesantnijih tema, da bi ovde gubili svoje dragoceno vreme...

Tema je sledeća: DOBRO ZEZANJE!

Tema će verovatno biti zatvorena, ali baš me briga, ja sam došla ovde da se zezam!!!
    Ja sam nadam se da znas uvek uz tebe, a ti si.....ma sta da ti kazem sem sledeceg OOOOOOBOZAVAM TEEEEE! A ostali nek crknu od zavisti CMOOOOOOOKIC

Učlanjen
    16.11.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    70

Podrazumevano

Citat Original postavio zavodljiva1976
    Jel mogu da se uclanim u taj tvoj klub...ali,moram nesto da ti priznam... ops: ne znam bas dobro tablicu mnozenja.... :wink:
    Dobro, imaš dobru guzu, pa ću ti progledati kroz prste... Upadaj, ne moraš da se izuvaš...

Učlanjen
    16.11.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    70

Podrazumevano Re: O-T-P-I-S-A-N-I...

Citat Original postavio Zena s greskom
    Ja sam nadam se da znas uvek uz tebe, a ti si.....ma sta da ti kazem sem sledeceg OOOOOOBOZAVAM TEEEEE! A ostali nek crknu od zavisti CMOOOOOOOKIC
    I ja tebe ooooboooožavam, i nek crknu! jubjub

Elita Lilu (avatar)
    Učlanjen
    10.05.2003.
    Pol
    ženski
    ja sam takoreci komsinica... zivim u susednoj galaxiji
    Reputaciona moć
    223

Podrazumevano

Dobro devojcice, posto ste se izljubile, izgrlile, i posto su ostali pukli od zavisti, mislim da mogu da zatvorim ovu temu.

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •