zašto je toliko čuvate kao da je od zlata

Sad neznam bash dal je generalno tako (ni na zapadu ne potpuno, a kamoli sire), ali provereno znam da su npr. Svabe po tom pitanju vrlo otvoreni. Skandinavci takodje, narocito Norvezani.
U fazonu su ajd' sto da ne, bez imalo blama i ustezanja ! I naravno verovatno ce oni vas da prvo startuju!!!
Ali, (uvek to ali nikad nije sve sjajno :twisted: ) maximalno su bezosecajni, to nekako rade mnogo... formalno. Naravno da nisu svi takvi, ali generalno se primecuje ta crta i tendencija. Valjda to ima neke veze sa sex-revolucijom, razbijanjem tabua i sl. samo sto su oni to mnogo drugacije shvatili.
Inace ovo ne pricam iz nekog velikog belosevetskog lovackog iskustva, nego jednostavno prenosim ono sto sam cuo od, bogami, mnooogo ljudi i procitao u nekim statisticama i anketama!!!
 
inspirion:
dve ili tri:
inspirion:
cuvaju je za druge.
Zao mi je sto nisi medju njima.

kao što rekoh ja imam izuzetke.
da li si ikada bio u inostranstvu??? :(
da li znaš da na jednu koju ovde poyebeš tamo možeš 4-6.
računao sam vreme i troškove.

Ma vazi.Samo ti tako misli.
Zvuci mi das imas frku sa ribama.Nema veze,proci ce te to.
Decko je u pravu Inspirion-e...Moj muz ima druga koji je vec par godina u Americi,u Las Vegasu i prica mu kakve su tamo ribe....Bas onakve kao sto prica Dve ili tri...Ja nisam mogla da verujem kad sam cula.... :?
 
pa zlato ne rdja...
a momci kojima smeta njihova chuvarnost...su...malo zardjali :lol: :lol: ....nesha-kojot-super-genije...

elem...meni nije jasno zashto se libe nekih stvari....ako ja pricham u rukavicama...mogu i one...ako sam prost mogu i one...ako kazem "'ushi ga"...moze da mi kaze "'ushi ga ti meni"...
zashto su zene kod nas bash tolike zene???
neam pojma....mozda preko roditelji svojoj maloj deci chitaju drugachije bajke....mislim "bash chelik"..."chardak"...idi bre...sve neke princeze....dodushe...

mislim da pod hitno treba up-date-ovati, adaptirati bajke....

zatim...smeta shto ovde ljudi ne veruju u chuda...ali prava chuda...ne ona "zona sumraka"
mozda ste primetili da su neke pojave...nauchna dostignuca..lokalizovani, oshtro...
a odje-mrtvo more..
treba se neka infuzija....
josh chudnije...svi su svesni da ne valja...ali to chuvaju za sebe...
INFORM-BIRO...i dalje jashe :roll: :roll:
 
Gazdarica:
Incognito:
Gazdarica:
Cuvam je za one koji je zasluzuju... Kad nadjem takve, ili oni nadju mene, svejedno, onda je
trosim(o) nemilice...

To mu dodje k'o ono, cuvaj bele pare za crne dane... S' tim sto ti dani i nisu bas crni... cak naprotiv ;)
Jok, cuvam je u crne dane, a dajem u bijele... :lol:

:P nema sta *svako je gazda svog ducana :P
 
diskusija je bila vrlo neinventivna.
evo malog objasnjenja:
bilo gde van srbije normalno je da žena ili devojka ode u krevet sa nekim ko joj se svidi (a važi i obrnuto) ako njen muž ili dečko nisu trenutno zainteresovani.jedini problem je to što se radi preko cele nedelje i ostaje samo vikend za razonodu.sex je normalna stvar koja služi za opuštanje i zabavu a ne za trgovinu i udaju.
mi smo još u feudalnom dobu što se toga tiče, a to se i vidi iz svih ovih odgovora do sada. u svakom slučaju ipak je bilo poučno.ćao
 
Sto bre... pa kad bi svako imao rudnik zlata u dvoristu, zlato bi manje vredelo od gvozdja ;)

Salim se ja malo... Ne vidim ni jedan razlog zasto se seks toliko mistifikuje, i zasto treba ljudi da provedu nekoliko meseci zajedno da bi se neka dama usudila na korak poput seksa (a toga cesto imas u ovoj sredini)... No, opet, nikad nisam bio zensko pa da mogu da pricam o motivima...
 

Back
Top