Subliminalne poruke na TV-u

Za Beatles-e i M.J. ne znam, ali pretpostavljam da ostale zvezde i "zvezde", ili bar dobar deo njih, nemaju blagog pojma šta pevaju i šta prikazuju u spotovima.
Njima neko tamo, kao kod nas ona čuvena .... e sad ne mogu da se setim... ali znaće neko, ona što piše tekstove za većinu narodnjaka...dakle i kod njih je neko "zadužen" za pisanje pesama, tj. reči. Onda zvezdica kupi pesmu, pa onda plati da joj opet neko tamo osmisli spot, i ona je in!!! :whistling::whistling::whistling:
A, da li u svom spotu promoviše bilo šta, da li njena pesma ima neku tajnu poruku, ona pojma nema, samo gleda kako se kotira na top-listama, i koliko parica inkasira od "svoje" pesme...

Naravno da mnogi ne znaju o cemu se radi. Ali da li to umanjuje stetu!? Da li je sada efekat drugaciji!? Negjde sam procitao, globalizacija je ustvari nacin da se postigne to da 99% radi za 1% koji upravlja svijetom.
 
Mislila sam na zvezde tipa ledi gage i slično ;)

Pa zar on nije takav?!
Pazi, nemoj da se zavaravas da su neki novopeceni "metal" i "punk" bendovi izuzeti od uticaja onih iza senke! Jedino manje poznati/alternative punk/metal/hardcore/metalcore bendovi su cisti, jer iza njih ne stoji niko, nemaju jbne menadzere i sl. Ono sto se plasira ne tv je znatno izlozenije uticajima iluminata, masona, reptila :mrgreen: itd. Jer ako neko hoce da ispere mozak sirim narodnim masama, ispirace im preko onoga sto slusaju sire narodne mase, a ne preko bendova koji sviraju na lokalnim svirkama!
 
To je mozda pretjerano. Mada sta sam sve nalazio ne bi me ni to cudilo.
na hebrejskom vav je 6 a pise sa kao V ili W pa otuda 666

hebrewy-1.gif

Sta znam, mozda pretjerano...

To je to sto jeb.e nase kokoske, pa snosiv jajca sa dve zutke.

Zar nije ocigledno da su ovde umesani iluminati?

Pa jok...Oni to godinama rade.

Tupac Shukar's Last Message

A o cemu se radi u onom klipu sa Tupakom?Ne cuje se lepo od onu muziku...
 
Poslednja izmena od moderatora:
ja iskreno mislim da je muzika najmannji problem rekao bih da je mnogo veci problem vezan za illuminate crtani filmovi.....ponajvise diznijevi u kome se precesto pojavljuju motivi sexA(kralj lavova ima mnoogo scena de se uocava rec sex)takodje u njegovim crtanim filmovima ima i devojka u crvenojj haljini (lady in red)jedna od najacih oruzja massona....
pored wolta diznija tu su i yugioh koji je prenatrpan sa njihovim simboliima.....tu su i pokemoni team galaxy...pa cak su i sundjer bob kockalone (meni veoma drag) i tom i jery koji u jednoj epizodi dolaze u nekoj zgradi gde neki karakteri (drugi likovi u crtanom) sa piramidama sa okom na glavi prizivaju lucifera koji im se pojavljuje.....zapanjujuce je sta deca (mada i ja sam tu imam 15 godina i jos gledam crtane)gledaju i nesvesno im ulazi u mozak....SVI TI PODACI SE NALAZE NA YOUTUBU
 
ja iskreno mislim da je muzika najmannji problem rekao bih da je mnogo veci problem vezan za illuminate crtani filmovi.....ponajvise diznijevi u kome se precesto pojavljuju motivi sexA(kralj lavova ima mnoogo scena de se uocava rec sex)takodje u njegovim crtanim filmovima ima i devojka u crvenojj haljini (lady in red)jedna od najacih oruzja massona....
pored wolta diznija tu su i yugioh koji je prenatrpan sa njihovim simboliima.....tu su i pokemoni team galaxy...pa cak su i sundjer bob kockalone (meni veoma drag) i tom i jery koji u jednoj epizodi dolaze u nekoj zgradi gde neki karakteri (drugi likovi u crtanom) sa piramidama sa okom na glavi prizivaju lucifera koji im se pojavljuje.....zapanjujuce je sta deca (mada i ja sam tu imam 15 godina i jos gledam crtane)gledaju i nesvesno im ulazi u mozak....SVI TI PODACI SE NALAZE NA YOUTUBU

Ma znam. Slazem se sa tobom. Crtani filmovi su najgori. Zasto!? Pa princip: "Catch them when they're young." I vrlo dobro uspijeva. Nije slucajno stvoren ovaj bezbozni svijet (danasnjica). Ako je se slazete promijenicu naziv teme.
Mediji generalno su najjacije oruzije illuminata za kontrolu uma. Unistise svijet koji slijepo vjeruje da je ovo moderna danasnjica.

@klem!? Jesi li gledao The Arrivals i Phase 3!?
 
ja iskreno mislim da je muzika najmannji problem rekao bih da je mnogo veci problem vezan za illuminate crtani filmovi.....ponajvise diznijevi u kome se precesto pojavljuju motivi sexA(kralj lavova ima mnoogo scena de se uocava rec sex)takodje u njegovim crtanim filmovima ima i devojka u crvenojj haljini (lady in red)jedna od najacih oruzja massona....
pored wolta diznija tu su i yugioh koji je prenatrpan sa njihovim simboliima.....tu su i pokemoni team galaxy...pa cak su i sundjer bob kockalone (meni veoma drag) i tom i jery koji u jednoj epizodi dolaze u nekoj zgradi gde neki karakteri (drugi likovi u crtanom) sa piramidama sa okom na glavi prizivaju lucifera koji im se pojavljuje.....zapanjujuce je sta deca (mada i ja sam tu imam 15 godina i jos gledam crtane)gledaju i nesvesno im ulazi u mozak....SVI TI PODACI SE NALAZE NA YOUTUBU

Pa ja sam gledao sve te crtane, pa opet nisam iluminat, niti ih pdorzavam.
 
Pa ja sam gledao sve te crtane, pa opet nisam iluminat, niti ih pdorzavam.
Pa verovatno nisi vise dete (predpostavljam).
I drugo ti crtani verovatno usadjuju nacin ponasanja za neku odredenu situaciju.


Ajde sada kada smo vec nabrojali i zaokruzili brojna dela kao masonska/illuminatska,hajde da vidimo sta oni postizu time npr. sto pisu rec SEX svugde.
Sta stvorice gomilu nimfomanijaka,koristiti lady in red kao mamac......
 
Pa ja sam gledao sve te crtane, pa opet nisam iluminat, niti ih pdorzavam.

Sta mislis na to da je tvoja ponasanje takvo zbog njih i uticaja medija? Sta mislis na to da su tvoja vjerska ubjedjenja nejaka upravo zbog njih?! Sta mislis na to da sve stvari koje ti smatras normalnim, u modi, cool, klosarskim, out, teroristickim, glupim, sexy i sl. su zato sto je to tvoja podsvijest "progutala". Sigurno te to roditelji nisu ucili. A ako kazes da je to uticaj drustva, bice i suvise povrsan odgovor, zato sto je to drustvo pod uticajem stvari koje su IN. Nadam se da shvatas sta pokusavam da ti kazem. A oni su majstori kontrole uma, vjeruj mi.
 
Sta mislis na to da je tvoja ponasanje takvo zbog njih i uticaja medija? Sta mislis na to da su tvoja vjerska ubjedjenja nejaka upravo zbog njih?! Sta mislis na to da sve stvari koje ti smatras normalnim, u modi, cool, klosarskim, out, teroristickim, glupim, sexy i sl. su zato sto je to tvoja podsvijest "progutala". Sigurno te to roditelji nisu ucili. A ako kazes da je to uticaj drustva, bice i suvise povrsan odgovor, zato sto je to drustvo pod uticajem stvari koje su IN. Nadam se da shvatas sta pokusavam da ti kazem. A oni su majstori kontrole uma, vjeruj mi.

Apsolutno tacno ali ako te nisu oni programirali neko drugi jeste. Npr religija

http://1.***************/_p55t9Fjh97o/TCR6zwbTwoI/AAAAAAAAAGQ/W33wAOEouyo/s1600/Word-of-God-762999.jpg
 
Apsolutno tacno ali ako te nisu oni programirali neko drugi jeste. Npr religija

Pa bolje da si programiran od strane religije nego od njih. Tako ces bar biti blizi Bogu. Oni Vas programiraju da mislite da ste VI BOG, dok religija je okrenuta Bogu. Jedna je tacna, ali ako ste u pogresnoj religiji tj. ne vjerujete u ono u sta bi trebalo, lakse Vam je pronaci istinu kao sledbenik Boga nego Sotone, zar ne?
 

Back
Top