SEX SA LABUDOVIMA

E, Lens necemo se sad naduravati... OK...?
Ja zaista nemam nista protiv bilo koga na forumu i nema potrebe da me dozivljavate kao neku vjesticu ili partibrejkera...
Samo obavljam povjerenu mi duznost... To je sve...
 
Gazdarica:
E, Lens necemo se sad naduravati... OK...?
Ja zaista nemam nista protiv bilo koga na forumu i nema potrebe da me dozivljavate kao neku vjesticu ili partibrejkera...
Samo obavljam povjerenu mi duznost... To je sve...

Mila Gazdarice, daleko od toga da sam teo da te maltretiram, zekim se bre....kapiram te jer i ja bijem bitku sa ovim mojim indijancima na poslu i potpuno sam na tvojoj strani sto se tvoje duznosti na ovom forumu tice :wink:

Inace mi nikad ne bi palo na pamet da to radim sa labudovima, ali potpuno podrzavam Suncicinu ideju...
 
E sad zamisli kako je meni koja bitku vodim i na forumu i na poslu... I kazu, budi sef, ma idi bjezi... Ljepse je biti samo mali sarafic, obavis svoje, prst u uho i boli te briga...
Inac,e ja sam se sad bas ozbiljno bacila u razmisljanje gdje da nabavim jezero i labudove... :lol:
Za frajera cu se vec nekako snaci... :wink:
 
Ma ja sam totalno tolerantna, dok ne pocnu to da zloupotrebljavaju... E, onda zategnem uzdu... A u ovakvom poslu ima svakakvih likova... Uostalom, znas to i sam, posto smo mi, moze se reci, kolege... :wink:
Skontala sam sad i gdje ima pogodno jezerce, samo mi jos labudovi fale... Ako ih ne nadjem, ima da u vodu potopim ujakove paunove... :lol:
 
Ako ne nadjes labudove, javi, cu pitam Vuka Bojovica da ti pozajmi njegove iz zoovrta...a ni ovo sa paunovima ti nije hrdjava ideja...labudovi u jezeru, paunovi na obali...najs :lol:
 
Gazdarica:
E sad zamisli kako je meni koja bitku vodim i na forumu i na poslu... I kazu, budi sef, ma idi bjezi... Ljepse je biti samo mali sarafic, obavis svoje, prst u uho i boli te briga...
Inac,e ja sam se sad bas ozbiljno bacila u razmisljanje gdje da nabavim jezero i labudove... :lol:
Za frajera cu se vec nekako snaci... :wink:

Lepo je biti sef, jeste da je to velika glavobolja, ali prija u svakom slucaju, nemojmo se zavaravati.
 
Alo ljudi, pa vi ste totalno skrenuli sa teme ! Mislim, ne moze to tako !
Ja mislio da cu u trmi da procitam ko je koliko puta j*b* koliko labudova i kako mu se dopalo, a vi ?! Te kako je tesko biti sef, te kako mi razumemo Gazdaricu ! Svasta !
 
Milojko Vasic:
Alo ljudi, pa vi ste totalno skrenuli sa teme ! Mislim, ne moze to tako !
Ja mislio da cu u trmi da procitam ko je koliko puta j*b* koliko labudova i kako mu se dopalo, a vi ?! Te kako je tesko biti sef, te kako mi razumemo Gazdaricu ! Svasta !

U naslovu nije explicitno napomenuto da se radi o prcan`u labudova, mi smo kao sto vidis mislili na labudove kao dekor, a sad sto tebi svasta pada na pamet... :oops: :lol: :wink:
 

Back
Top