Ljubav sex i novac

Bustura

Aktivan član
Poruka
1.205
U godinama koje su iza mene poredak reci iz naslova je bio drugaciji novac sex (.....)nema je.
Sada ljubav sex (.....)netrebam ga vise.
Uvek u sredini bude sex.
Neko ce reci a opet ko je citao moje postove.Bolestan um i lud covek 8) .Tipicno ispravno misljenje na osnovu svega iskazanog,nije ni cudo.
Ipak nisam ja jedini,doduse jedini koji otvoreno pise o tome.Ali pogledajte poredak.
LJUBAV:lepa je oduzima dah,daje krila,cini srecnim.
SEX:logican nastavak ljubavi,ispunjava,greje i daje snagu.
NOVAC.Cini ljubav sigurnijom,sex manje opterecenim,ljubav uzbudljivijom.
I dok ima novca ima i ljubavi.
Opet ako ima novca ljubav lako plane.Ako opet ima novca nemoze se da odluciti za jednu-og pa se vara.Novac kvari ali novac i privlaci.Zene vole krpice novac to kupuje.Zene vole(ne sve ali dobar deo)paznju pa vole one crne mracne matore tipove.Zene vole sigurnost pa odabiraju opet one misteriozne sto nose kajle(opet kazem ne sve).Sve te zene to vole i na kraju ostanu syebane,jer novac kupuje sve.Kao sto se stare cipele sa novcem zamene,tako se i devojke odbace.I tada te koje su bile centar sveta,ljube tamo nekog Crnca ili nekog zemunca,opet tamo nekog ubice ili jataganca postane zena mucnog komunalca.Tako syebana i odbacena postane nekom muceniku zena.Vecno nesrecna,zlobna i na muza kivna.Zvocaju do kraja zivota i tom coveku postanu golgota.
RECI takve zene:Ex da sam pametna bila Zemunca nikad nebih ostavila,ali tebe sam zavolela,pa ti se predala(mosa bato).Zenska logika i vecita prica.A istina: Bila yebana i svakako ponoizavana na kraju ko pocepane gace bacena.Ali ipak srecna jer je tamo nkom mracnom bila devojka zena.
Tako zavrsavaju sponzoruse.Novac Br.1
Sex Br.2
LjubavBr.3
Cemu sve ovo? Neznam!
Ja ionako sam covek koji je uvek trazio ljubav.Umesto nje dobijao novac i sex.
Kada sam pomislio da imam tu ljubav,tada je nesto drugo vaskrslo iz svega toga.
Ne nemam ja veze sa sponzorima i tim sra njima ipak sam ja neka druga prica.Jesam svasta radio.Ali to je bilo posteno unapred sve dogoverno i do tancina isplanirano.Ali ipak.....
I tada se zapitam mozda sve te sponzoruse i nisu krive za svoju sudbinu.
Mozda im treba verovati.Ko zna mozda ustvari sve to tako i mora biti.
Br.1 Ali zivot bez ljubavi,je zivot bez vrednosti.
Br.2 Zivot bez sexa,je zivot bez topline.
Br.3 Zivot bez novca je zivot bez morala.
Br.4 ZIVOT NIKADA NEDONESE SVE TO ZAJEDNO,jedino sex bude uvek u sredini.
 
Bustura:
U godinama koje su iza mene poredak reci iz naslova je bio drugaciji novac sex (.....)nema je.
Sada ljubav sex (.....)netrebam ga vise.
Uvek u sredini bude sex.
Neko ce reci a opet ko je citao moje postove.Bolestan um i lud covek 8) .Tipicno ispravno misljenje na osnovu svega iskazanog,nije ni cudo.
Ipak nisam ja jedini,doduse jedini koji otvoreno pise o tome.Ali pogledajte poredak.
LJUBAV:lepa je oduzima dah,daje krila,cini srecnim.
SEX:logican nastavak ljubavi,ispunjava,greje i daje snagu.
NOVAC.Cini ljubav sigurnijom,sex manje opterecenim,ljubav uzbudljivijom.
I dok ima novca ima i ljubavi.
Opet ako ima novca ljubav lako plane.Ako opet ima novca nemoze se da odluciti za jednu-og pa se vara.Novac kvari ali novac i privlaci.Zene vole krpice novac to kupuje.Zene vole(ne sve ali dobar deo)paznju pa vole one crne mracne matore tipove.Zene vole sigurnost pa odabiraju opet one misteriozne sto nose kajle(opet kazem ne sve).Sve te zene to vole i na kraju ostanu syebane,jer novac kupuje sve.Kao sto se stare cipele sa novcem zamene,tako se i devojke odbace.I tada te koje su bile centar sveta,ljube tamo nekog Crnca ili nekog zemunca,opet tamo nekog ubice ili jataganca postane zena mucnog komunalca.Tako syebana i odbacena postane nekom muceniku zena.Vecno nesrecna,zlobna i na muza kivna.Zvocaju do kraja zivota i tom coveku postanu golgota.
RECI takve zene:Ex da sam pametna bila Zemunca nikad nebih ostavila,ali tebe sam zavolela,pa ti se predala(mosa bato).Zenska logika i vecita prica.A istina: Bila yebana i svakako ponoizavana na kraju ko pocepane gace bacena.Ali ipak srecna jer je tamo nkom mracnom bila devojka zena.
Tako zavrsavaju sponzoruse.Novac Br.1
Sex Br.2
LjubavBr.3
Cemu sve ovo? Neznam!
Ja ionako sam covek koji je uvek trazio ljubav.Umesto nje dobijao novac i sex.
Kada sam pomislio da imam tu ljubav,tada je nesto drugo vaskrslo iz svega toga.
Ne nemam ja veze sa sponzorima i tim sra njima ipak sam ja neka druga prica.Jesam svasta radio.Ali to je bilo posteno unapred sve dogoverno i do tancina isplanirano.Ali ipak.....
I tada se zapitam mozda sve te sponzoruse i nisu krive za svoju sudbinu.
Mozda im treba verovati.Ko zna mozda ustvari sve to tako i mora biti.
Br.1 Ali zivot bez ljubavi,je zivot bez vrednosti.
Br.2 Zivot bez sexa,je zivot bez topline.
Br.3 Zivot bez novca je zivot bez morala.
Br.4 ZIVOT NIKADA NEDONESE SVE TO ZAJEDNO,jedino sex bude uvek u sredini.
Pa pregledano 80 puta, procitaju i pobegnu.Eh kako ta istina zna da zaboli, da je prosto po neki put izbegavamo, jer tako prokleto zna da udari i poljulja nas sareni lazni svet. A niko da Bustru pootapse po ramenu i kaze mu bar da je prica lepa, ako se vec boje da priznaju kako je strasno istinita.
Sjajan tekst. Bustra cista petica.
Pozdrav od Sl
 
littlefoot:
I opet mi "neko" potvrdi kako je dobro sto imam novca, al manjkam za one druge dve stvari. Steta sto ti koji imaju ne vole da budu sa onima koje imaju, nego lece komplekse sa onima koje nemaju...
:D :D :D
Te koje nemaju je lakse zadovoljiti, jedna koka kola i imaju je na sat u kaficu, voznja kuci..... i koliko je ko mastovit. Cijenovnici su drugaciji :D , a ti sto "imaju" izgleda nemaju to sto traze ove koje "imaju", pa su srecni da izadju sa nekim sisama ili guzama, a ne sa djevojkama!! :roll: :roll:
Da ne budem iskljuciva, IMA izuzetaka!! :D
 
ја незнам шта је бедније сто сам овај у плаво, што немам пара, а немам ни цуру.... :confused:

ja sam ovaj u plavom.jpg
 
Neki dan sam gledala na tv u jednu emisiju o africi gde su cipele statusni simbol ! I covek je odlazio da kupi nove debeli deo plate je investirao u bele patike koje je odmah obuo dok je stare cipele ostavio u trgovini (da ih bace) čim je izašao na prašnjavi put pred seosku kafanu već mu je prišla prva devojka

Znaći žene tamo negledaju jel mu se kuća ljulja na vetru i slično one oko bacaju na cipele jer su cipele statusni simbol

Ovde je to auto , stan odeća i zvanje a negde u africi dovoljno je kupiti nove cipele
 

Back
Top