Ne bas preterano moralno pitanje

:shock: :shock: Tema bi trebala da glasi 'Ne bas preterano normalno pitanje'
Kao da ne postoji dovoljno zla na ovom svetu pa i ti moras da das svoj doprinos. Ne znam kakav je tvoj motiv da razbijes takvu lepu vezu...ali trebalo bi da znas onu staru narodnu 'sve se vraca'.
 
Prijatelju koji su tebe jadi naterali na tako nesto pa zar drugome kvariti zivot, predstavlja tebi neki dobitak.Ako ona hoce da raskine sa tim tipom to je njena stvar ali ti se nemesaj nego cekaj, "ne **** lep nego uporan" . toliko od mene
 
Evo ja cu da ti pomognem. Lezi tu na kauch. Ma ne boj se necu da te silujem, samo da ti postavim par pitanja.Missim oklem te traume i tako to.
Da pocnemo:
Da li ste imali srecno detinjstvo? Hmmm. I kazete da su vas tukli sve u glavu. Da, da , razumem,...aha, hmmmmm..................(nastavice se)
 
Nisam se najbolje razumeo sa nekim od vas.
Cisto da vam pojasnim nezelim da rasturim taj par zato sto mi je dosadno ili zato sto nema nicega na TV-u. vec zato sto mi se svidja ta devoka i trebao sam da se smuvam sa njom na zurci koja je za vikend sada ali me je taj lik preduhitrio.
P.S. oni su zajedno tek 3-4 dana tako da nece biti neka velika tragedija.
 
Pa ako zelis da budes sa tom devojkom pridji joj, reci kako se osecas i neka ona odluci sta zeli.
Glupo je rasturati vezu nekome samo zato sto ti nisi imao muda da joj prvi pridjes. :roll:
A zamisli da ti uspe to rasturanje, smuvas se ti sa njom, sve je super i na kraju ona sazna. Pa sutnula bi te da ne znas gde se nalazis! :twisted:
 
Pavlle:
Necu preterano da duzim nego cu odmah da predjem na stvar.

Kako da uticem na jedan prosecno srecan par tako da oni raskinu sto pre moguce?
Inace vise mogu da uticem na devojku nego na tipa.

P.S. Nijedan predlog nije suvise nemoralan.

POMAGAJTE

Па нећу ни ја много да дужим...П*ЧКО ЈЕДНА
...по цену да ме избаце (што би било штета за овај форум :) )...
 
Pavlle:
Nisam se najbolje razumeo sa nekim od vas.
Cisto da vam pojasnim nezelim da rasturim taj par zato sto mi je dosadno ili zato sto nema nicega na TV-u. vec zato sto mi se svidja ta devoka i trebao sam da se smuvam sa njom na zurci koja je za vikend sada ali me je taj lik preduhitrio.
P.S. oni su zajedno tek 3-4 dana tako da nece biti neka velika tragedija.

Ух нисам ни видео ово...
...повлачим реч...
...али и даље сам против тебе!
 

Back
Top