Pomozite Mi!! Molim vas!!!!

DJ_MaRe:
Kad_LupimLupim:
Koju konfiguraciju imas?
au bre, pa svaki tvoj post je "koju konfiguraciju imas? :? "...

sto se tice problema, mislim da bi ti najbolja bila reinstalacija sistema... to je uvek najbolje resenje...


Pa ni ti nisi bio od neke pomoci ! Reinstalacija bi trebalo da bude poslednja opcija (dobro, mozda pretposlednja, pre Format C: :) )..... Pa zamisli da svaki put kada naidjesh na problem reinstalirash OS ! LUDILO !
Inache, pitanje o konfiguraciji je potpuno na mestu, pogotovu kada i sam error report saopshtava da nema odgovarajuceg hardvera. Mislim, .....
A meni je ta greshka malo suvishe ochigledna :
@Dejan10
da li je moguce da danas neko nema 3D akcelerator ??? Pa jesu li ti ranije radile igre, ili je tako oduvek?

::: INPUT MORE DATA :::
 
Pa to i meni nesto pade napamet, dobor verovatno ima 3D akcelerator, nego je mozda u pitanju neka integrisana i DX9 ili jos veselije TNT2/Voodoo3 i sl. na DX9!
A pitacu svaki put konfig. jer se skoro nijedan genije neseti da nam napise sta ima u masini i sta ima instalirano od OS i drivera. Kad bi nam to lepo rekao ne bismo ga preslisavali od nule, a jesi li ovo, a jesi ono, jes probao ovako jes probao onako!!!
 
Dejan10:
Kada startujem bilo koju igricu pojavi se poruka: "Fatal Error Direct 3D: No Suitable Hardware Found". Pomozite ili cu izludeti bez igrica!!!!! :x
Evo ovako.
Proveri svoj sistem. Najlakše je ako uključiš DirectX Diagnostic Tool za proveru, a to činiš:

Start/Programs/Accessories/SystemTools/System Information/Tools/DirectX Diagnostic Tool

Tu ce program odraditi svoje, a ti potom možeš i lično da proveriš Direct3D, Audio system i ostalo, što taj program nudi.
Nadam se da ćeš se izboriti sa tim svojim problemom.
Javi šta si uradio i pozdrav do tada.
 
Dejan10:
Kada startujem bilo koju igricu pojavi se poruka: "Fatal Error Direct 3D: No Suitable Hardware Found". Pomozite ili cu izludeti bez igrica!!!!! :x

Proveri u C:Windows>System 32 > dxdiag da li je the direct 3d acceleration enabled

...mozda da instaliras najnovije drajvere za graficku (pre toga deinstaliraj stare iz Add Remove)i DirectX
...Basically after installing latest drivers, the game worked. But after I applied a refreshrate fix for WinXP, the game did not work but luckily I made a restore point before refresh fix. Restoring to this point, made game work again.
 

Back
Top