CHILL OUT je IN

Kada sam bio malo mladji,obavezne su bile after party,tj idemo na chill.dok sam josh bio klupski aktivan!!
A jedna od po meni dobrih stvari za chill,neznam dali spada u grupu,ali mene je znala da vozi!!!


Staro kao biblija,ali i danas ima svoju atraktivnost i moram priznati da je za chill ili put odlichna!!!
 
Zamislite ovo,svice na nekom splavu na savi,posle dobre elektro zurke vi sa vashim parterom(devojchica ili dechko) neko vam pusti ovu stvar,znam da nije za totalni chill,ali za zavrshetak super zurke dok posmatrate kako se beograd budi,dj pusti neshto ovako


Uhvatite devojchicu(u mom slucaju) i zagrljeni tok se mazite gledate kako se beograd budi!!!
Imam dobrih remixa ove stvari,ali samo zamislite moju varijantu.Jedva ceka te leto!!
 
Zamislite ovo,svice na nekom splavu na savi,posle dobre elektro zurke vi sa vashim parterom(devojchica ili dechko) neko vam pusti ovu stvar,znam da nije za totalni chill,ali za zavrshetak super zurke dok posmatrate kako se beograd budi,dj pusti neshto ovako


to ti ne kazem ja nego moje iskustvo ;)

probaj sa jos par nekih stvari ovo ono :P :P devojcica reka LTJ QC chill sve qwerty qwerty :P
 
Ne znam mozda sam ja mator,ali secam se starog kolosa.Popnemo se na trecu terasu,skroz gore na otvorenom izvalimo se u stolicu,ako imash srecu da zabodesh neko i lik pusti ovu stvar!!!
A ti gledash kako svice,kako brankov most od praznog,vidish buseve.Narod besan shto mora na shljaku,a ti u chill fazonu!!!
Kad god sam mogao isahao sam na chill tj after-party,pa chak i na after-after party nije me bilo gajbi po 2-3 dana.ali mladost ludost
Nego dosta mog patetisanja evo stvari!!!!

 

Back
Top