Peticija za penziju

Truman

Elita
Poruka
22.709
Ovom porukom javno zahtevam i otvaram peticiju da se svim clanovima koji imaju preko 10 000 poruka(ukoliko ima takvih a ukoliko nema kad bude) doedeli penzija.Moj predlog je da im se uplacuju besplatni sati od strane ovog sajta.Mozete davati i svoje predloge,a ja cu sada otvoriti peticiju u svojoj drugoj poruci pa vi samo dodajte svoje ime koristeci mogucnost citiranja poruke.
 
Da li meni moze neka invalidska penzija?
Molim clanove da razmotre moj slucaj jer... nije valjda bitan samo kvantitet, nego i kvalitet???

i samo jos jedna napomena, moj internet se placa po MB, a ne po vremenu... pa bi mogli da mi odredite neku mesecnu kvotu

Unapred zahvalna
etotako
 
Truman:
Ovom peticijim zahtevam da se svim clanovima sa preko 10 000 poruka dodeli penzija cija ce vrednost naknadno biti odredjena.

potpisnici:

Truman
zainteresovana
Ali pod uslovom da se jagodici i ostalima uračuna i beneficirani radni staž, da je moguća invalidska, da doživotno imaju pravo rada uz penziju, da... hej, a šta kaže Sindikat na sve to!?
 
Truman:
Ovom porukom javno zahtevam i otvaram peticiju da se svim clanovima koji imaju preko 10 000 poruka(ukoliko ima takvih a ukoliko nema kad bude) doedeli penzija.Moj predlog je da im se uplacuju besplatni sati od strane ovog sajta.Mozete davati i svoje predloge,a ja cu sada otvoriti peticiju u svojoj drugoj poruci pa vi samo dodajte svoje ime koristeci mogucnost citiranja poruke.

E...a znas li ti da postoji i starosna penzija,osim po osnovu radnog staza... :lol:
 
Dobro je nekome palo na pamet da osnuje sindikat!To cu razraditi u narednoj temi.Nego,bre ljudi zar pre nikada niste potpisivali neku peticiju.Pa BRE treba da stoji nick ispod u tom eje poenta ne da pri citiranju brisete prethodni nick.I dodajte redni broj.
:roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:
 
Truman:
Ovom peticijim zahtevam da se svim clanovima sa preko 10 000 poruka dodeli penzija cija ce vrednost naknadno biti odredjena.

potpisnici:

Truman


LosStudent Pod uslovom da se uvedu koeficijenti. Npr: Da sa boduju razlicito poruke u odnosu na broj otkucanih simbola, odprilike ovako: (racunaju se i smajliji i komande za deblja slova i komande za boju) Formula bi glasila: Bp x k+Bb i-j= Bu
Gde je:

Bp= broj poruka

k=1.0 za poruke od 1-14 simbola
k=1.1 od 15-44
k=1.2 od 45-94
k=1.3 od 95-144
k=1.4 od 145-499
k=1.5 od 500-1000
k=1.9 za poruke za vise od 1000 simbola

Bb i-j predstavlja razne bonus bodove, a koji su:

B1= 5000 bodova za uclanjene u drugom kvartalu 2003.g
B2= 1000 za treci kvartal 2003.g
B3= 700 za cetvrti kvartal 2003.g
B4= 500 za prvi kvartal 2004.g
B5= 370 za drugi kvartal 2004.g
B6= 300 za treci kvartal 2004.g
B7= 250 za cetvrti kvartal 2004.g
B8= 470 za sve uclanjene koji imaju vise od jadne poruke
B9= 144 za zenske clanove
B10= 74 za muske clanove
B11= 1050 (extra bonus za ocekivane nepogodnosti) Npr: povrede prilikom lomljenja stolice pod njim/njom, koja puca od preopterecenja, jer ovaj nikad ne ustaje, zatim ako je neko morao da kupi novu tastaturu, jer je izlizao slova na staroj tastaturi dok je kucao poruke(za ovo mora da ima dokaz), itd...

Bu= Ukupan broj bodova.

Po ovoj formuli ko ima 10.000, moze da ide u penziju.
 
Ovom peticijim zahtevam da se svim clanovima sa preko 10 000 poruka dodeli penzija cija ce vrednost naknadno biti odredjena.

potpisnici:

1.Truman
2.lp hoklica
3.limunada
4.losStudent
5.zainteresovana
6.etotako
7.hellen
8.snaja88
9.spark
10.jagodica
11.bhc33
12.jovana77

umori se :lol:
 

Back
Top