STA MUSKARCE NAJVISE PALI??

On sedi na krevetu i pijucka svoje omiljeno pice. Cuje se prigusena muzika... Iscekuje je. Rekla je da mora zacas do kupatila, a evo nema je vec 5 min...
Odjednom ona se pojavljuje na vratima sobe obucena u crvenu svilenu,kao krv haljinu jednostavnog kroja, koja blago prekriva njeno telo. Svetlo u sobi je priguseno, ali on ne moze a da ne primeti da je haljina skoro providna i da se ispod nazire, necete veroveti, beli ves, gacice sa cipkicom... nema grudnjak , samo se naziru njene cvrste lepo oblikovene grudi...i, carapice sa halterima...belim.... Ne moze da veruje da je to ona. Zazmuri i ponovo otvara oci da se uveri da ne sanja. To je stvarno ona. Duga raskosna kosa joj u slapovima pada niz gola ramena. Jedna bretelica nemarno je spustena...Prilazi mu polako, njisuci svoje raskosno telo. Dlanovima prelazi preko svojih butina blago zadizuci haljinu. Cipka na carapicama ga izludjuje. Hoce da je dodirne, ali ona samo odmahne glavom i pocne da se uvija u ritmu muzike, mazeci i dodirujuci svoje telo. Svila na njenom telu je uzbudjuje i izaziva da se jos zesce uvija ne bi li osetila hladni dodir svile na svom golom vrelom telu... Podizuci haljinu dovoljno da moze da ga opkoraci prilazi mu i seda na njegova kolena ljubeci ga vrelim poljupcima... Usnama mu gricka donju usnu a zatim jezikom nezno miluje po vratu i resici uveta. Blagi stisak njenih zubica na njegovom vratu izaziva eksploziju u njegovoj glavi i...
 
Vesticica:
On sedi na krevetu i pijucka svoje omiljeno pice. Cuje se prigusena muzika... Iscekuje je. Rekla je da mora zacas do kupatila, a evo nema je vec 5 min...
Odjednom ona se pojavljuje na vratima sobe obucena u crvenu svilenu,kao krv haljinu jednostavnog kroja, koja blago prekriva njeno telo. Svetlo u sobi je priguseno, ali on ne moze a da ne primeti da je haljina skoro providna i da se ispod nazire, necete veroveti, beli ves, gacice sa cipkicom... nema grudnjak , samo se naziru njene cvrste lepo oblikovene grudi...i, carapice sa halterima...belim.... Ne moze da veruje da je to ona. Zazmuri i ponovo otvara oci da se uveri da ne sanja. To je stvarno ona. Duga raskosna kosa joj u slapovima pada niz gola ramena. Jedna bretelica nemarno je spustena...Prilazi mu polako, njisuci svoje raskosno telo. Dlanovima prelazi preko svojih butina blago zadizuci haljinu. Cipka na carapicama ga izludjuje. Hoce da je dodirne, ali ona samo odmahne glavom i pocne da se uvija u ritmu muzike, mazeci i dodirujuci svoje telo. Svila na njenom telu je uzbudjuje i izaziva da se jos zesce uvija ne bi li osetila hladni dodir svile na svom golom vrelom telu... Podizuci haljinu dovoljno da moze da ga opkoraci prilazi mu i seda na njegova kolena ljubeci ga vrelim poljupcima... Usnama mu gricka donju usnu a zatim jezikom nezno miluje po vratu i resici uveta. Blagi stisak njenih zubica na njegovom vratu izaziva eksploziju u njegovoj glavi i...

:twisted: :twisted: :twisted: ... i onda mu je snazno zarila svoje vampirske zube, zudno mu, kroz supljine u njima, a iz njegovih vena sisajuci musku uspaljenu krv, dok je on , vristao od jeze, uspaljenja i ... :oops: :oops: :oops: ... izvini, ali ovo je pocelo kao najcrnji horor, jos samo da mu ona popije krv i gotovo... daj malo vise konkretne sexy akcije,a ne sve u oblandama i rukavicama, jer onda nije sex, vec horor, a to nije tema , vec sledi premestanje (Blondika se vec rogusi) ili zakljucavanje (eno i Haoticni zavrce rukave) topic-a... Ha ha ha !!! :lol: :lol: :lol:
 
Princeza:
Guardian:
LOLITEA:
STA MUSKARCE NSAJVISE PALI???

Tri litre benzina, hepo kockica i sibica! :wink:
(moze i upaljac)

Jel nisam cula da je bas tako...

Super je pricica... Podsetila me je na lepa vremena igranje zavodjenja crno vino, crna haljina, crna cipka, samo svetlo sa ulice u stanu...

Recept sa benzinom je ako zelis momentalno da ga zapalis! Ja sam uvek za varijantu laganog paljenja tj. tvoj recept i varijacije na temu! :wink: (samo da ne bude zabune, ne ja da nosim crnu haljinu i cipku vec ona)
 
LOLITEA:
STA MUSKARCE NSAJVISE PALI???

Pitanje nije bas precizno... muskarce pali prvo - pogled 8)
Pali ih tvoj stav, drzanje, ponasanje.

Outfit, donji ves (svile, cipke, podvezice, tange, korseti, halteri... 'bem li ga sta jos) treba da "najvise" pali, ako su ispunjeni uslovi iz prethodnih recenica.

Ako ste vec (dugo) u semi, onda bi moj recept bio da se trudis da budes svaki put drugacija. :wink:
 
Draga moja,muškarce najviše pali to što si ne zainteresovana za njih.Kad pređeš na viši nivo pa daš sve od sebe da budu srećni i zadovoljni onda te ispljunu ko ižvakanu žvakicu.Prema tome brini se o tome šta tebe najviše pali,ili još bolje neka se on brine i to ako može svih 24 sata dnevno
 
mix:
Draga moja,muškarce najviše pali to što si ne zainteresovana za njih.Kad pređeš na viši nivo pa daš sve od sebe da budu srećni i zadovoljni onda te ispljunu ko ižvakanu žvakicu.Prema tome brini se o tome šta tebe najviše pali,ili još bolje neka se on brine i to ako može svih 24 sata dnevno
ZA TO SI APSOLUTNO UPRAVU,JEDINO TIME I USPEVAM,HA HA
 
LOLITEA:
mix:
Draga moja,muškarce najviše pali to što si ne zainteresovana za njih.Kad pređeš na viši nivo pa daš sve od sebe da budu srećni i zadovoljni onda te ispljunu ko ižvakanu žvakicu.Prema tome brini se o tome šta tebe najviše pali,ili još bolje neka se on brine i to ako može svih 24 sata dnevno
ZA TO SI APSOLUTNO UPRAVU,JEDINO TIME I USPEVAM,HA HA
ha ha bas ste slatke i romanticne-ja sam kroz tu skolu sa "nezainteresovanom" prosao-tako nesto mi u zivotu vise ne treba-cenim one zainteresovane
 
ajatolah:
LOLITEA:
mix:
Draga moja,muškarce najviše pali to što si ne zainteresovana za njih.Kad pređeš na viši nivo pa daš sve od sebe da budu srećni i zadovoljni onda te ispljunu ko ižvakanu žvakicu.Prema tome brini se o tome šta tebe najviše pali,ili još bolje neka se on brine i to ako može svih 24 sata dnevno
ZA TO SI APSOLUTNO UPRAVU,JEDINO TIME I USPEVAM,HA HA
ha ha bas ste slatke i romanticne-ja sam kroz tu skolu sa "nezainteresovanom" prosao-tako nesto mi u zivotu vise ne treba-cenim one zainteresovane
VI MUSKARCI NE ZNATA DA CENITE,NISTA!!!
 
Prvo mislim da je to individualna stvar kao sto neko ranije lepo rece. Zatim pored toga svako od nas kad vidi novu devojku palki ce ga nesto drugo na njoj, i uopste ni jednog tipa ne pli samo jedna stvar. Mislim da je bolje da ne bijes glavu sa tim i da jednostavno razvijas ono sto je kod tebe najbolje. Pa ako to nekog pali onda su vam i licnosti slicne pa nesto zanimlljivije i moze da bidne.
Ovako ako to trazis cisto zato sto si se zatreskala kao luda u nekog momka onda ti nema spasa vec si se zeznuala :evil:
Bez vredjanja ali veliki broj devojaka tada zaista ne zna da odrzi neko samopostovanje.
Ne znas sta je gore, kad te nece ili kad te hoce kao looda :lol:
 

Back
Top