STA MUSKARCE NAJVISE PALI??
Strana 1 od 4 1234 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 100

Tema: STA MUSKARCE NAJVISE PALI??

LOLITEA
    Guest

Podrazumevano STA MUSKARCE NAJVISE PALI??

STA MUSKARCE NSAJVISE PALI???

Freeman
    Guest

Podrazumevano

Oral

Početnik
    Učlanjen
    20.08.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

On sedi na krevetu i pijucka svoje omiljeno pice. Cuje se prigusena muzika... Iscekuje je. Rekla je da mora zacas do kupatila, a evo nema je vec 5 min...
    Odjednom ona se pojavljuje na vratima sobe obucena u crvenu svilenu,kao krv haljinu jednostavnog kroja, koja blago prekriva njeno telo. Svetlo u sobi je priguseno, ali on ne moze a da ne primeti da je haljina skoro providna i da se ispod nazire, necete veroveti, beli ves, gacice sa cipkicom... nema grudnjak , samo se naziru njene cvrste lepo oblikovene grudi...i, carapice sa halterima...belim.... Ne moze da veruje da je to ona. Zazmuri i ponovo otvara oci da se uveri da ne sanja. To je stvarno ona. Duga raskosna kosa joj u slapovima pada niz gola ramena. Jedna bretelica nemarno je spustena...Prilazi mu polako, njisuci svoje raskosno telo. Dlanovima prelazi preko svojih butina blago zadizuci haljinu. Cipka na carapicama ga izludjuje. Hoce da je dodirne, ali ona samo odmahne glavom i pocne da se uvija u ritmu muzike, mazeci i dodirujuci svoje telo. Svila na njenom telu je uzbudjuje i izaziva da se jos zesce uvija ne bi li osetila hladni dodir svile na svom golom vrelom telu... Podizuci haljinu dovoljno da moze da ga opkoraci prilazi mu i seda na njegova kolena ljubeci ga vrelim poljupcima... Usnama mu gricka donju usnu a zatim jezikom nezno miluje po vratu i resici uveta. Blagi stisak njenih zubica na njegovom vratu izaziva eksploziju u njegovoj glavi i...

dugi77777jezik
    Guest

Podrazumevano sta mus

Citat Original postavio Vesticica
    On sedi na krevetu i pijucka svoje omiljeno pice. Cuje se prigusena muzika... Iscekuje je. Rekla je da mora zacas do kupatila, a evo nema je vec 5 min...
    Odjednom ona se pojavljuje na vratima sobe obucena u crvenu svilenu,kao krv haljinu jednostavnog kroja, koja blago prekriva njeno telo. Svetlo u sobi je priguseno, ali on ne moze a da ne primeti da je haljina skoro providna i da se ispod nazire, necete veroveti, beli ves, gacice sa cipkicom... nema grudnjak , samo se naziru njene cvrste lepo oblikovene grudi...i, carapice sa halterima...belim.... Ne moze da veruje da je to ona. Zazmuri i ponovo otvara oci da se uveri da ne sanja. To je stvarno ona. Duga raskosna kosa joj u slapovima pada niz gola ramena. Jedna bretelica nemarno je spustena...Prilazi mu polako, njisuci svoje raskosno telo. Dlanovima prelazi preko svojih butina blago zadizuci haljinu. Cipka na carapicama ga izludjuje. Hoce da je dodirne, ali ona samo odmahne glavom i pocne da se uvija u ritmu muzike, mazeci i dodirujuci svoje telo. Svila na njenom telu je uzbudjuje i izaziva da se jos zesce uvija ne bi li osetila hladni dodir svile na svom golom vrelom telu... Podizuci haljinu dovoljno da moze da ga opkoraci prilazi mu i seda na njegova kolena ljubeci ga vrelim poljupcima... Usnama mu gricka donju usnu a zatim jezikom nezno miluje po vratu i resici uveta. Blagi stisak njenih zubica na njegovom vratu izaziva eksploziju u njegovoj glavi i...
    ... i onda mu je snazno zarila svoje vampirske zube, zudno mu, kroz supljine u njima, a iz njegovih vena sisajuci musku uspaljenu krv, dok je on , vristao od jeze, uspaljenja i ... ops: ops: ops: ... izvini, ali ovo je pocelo kao najcrnji horor, jos samo da mu ona popije krv i gotovo... daj malo vise konkretne sexy akcije,a ne sve u oblandama i rukavicama, jer onda nije sex, vec horor, a to nije tema , vec sledi premestanje (Blondika se vec rogusi) ili zakljucavanje (eno i Haoticni zavrce rukave) topic-a... Ha ha ha !!!

Buduća legenda jacques (avatar)
    Učlanjen
    14.07.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    343

Podrazumevano

Ja se dobrovoljno javljam da budem onaj sto sedi,pijucka pice... :wink:

Zainteresovan član
    Učlanjen
    29.07.2003.
    Reputaciona moć
    56

Podrazumevano Re: STA MUSKARCE NAJVISE PALI??

Citat Original postavio LOLITEA
    Tri litre benzina, hepo kockica i sibica! :wink:
    (moze i upaljac)

Primećen član
    Učlanjen
    18.07.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    60

Podrazumevano

Ona prdi u kadi a on joj lize mehurice :wink:

Aktivan član
    Učlanjen
    06.07.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    69

Citat Original postavio Guardian
    (moze i upaljac)
    Jel nisam cula da je bas tako...

Super je pricica... Podsetila me je na lepa vremena igranje zavodjenja crno vino, crna haljina, crna cipka, samo svetlo sa ulice u stanu...

Zainteresovan član
    Učlanjen
    29.07.2003.
    Reputaciona moć
    56

Citat Original postavio Princeza
    (moze i upaljac)
    Jel nisam cula da je bas tako...

Super je pricica... Podsetila me je na lepa vremena igranje zavodjenja crno vino, crna haljina, crna cipka, samo svetlo sa ulice u stanu...
    Recept sa benzinom je ako zelis momentalno da ga zapalis! Ja sam uvek za varijantu laganog paljenja tj. tvoj recept i varijacije na temu! :wink: (samo da ne bude zabune, ne ja da nosim crnu haljinu i cipku vec ona)

Iskusan blondi (avatar)
    Učlanjen
    26.05.2003.
    Reputaciona moć
    103

Podrazumevano Re: sta mus

Citat Original postavio dugi77777jezik
    [(Blondika se vec rogusi)
    ma volim i ja tebe dugački : ppp

Obećava
    Učlanjen
    20.08.2003.
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano

Interesantno Guardian,a ja sam po tvojim postovima mislila da se ti bas ludacki brzo palis. :wink:

Kapris
    Guest

Pitanje nije bas precizno... muskarce pali prvo - pogled 8)
    Pali ih tvoj stav, drzanje, ponasanje.

Outfit, donji ves (svile, cipke, podvezice, tange, korseti, halteri... 'bem li ga sta jos) treba da "najvise" pali, ako su ispunjeni uslovi iz prethodnih recenica.

Ako ste vec (dugo) u semi, onda bi moj recept bio da se trudis da budes svaki put drugacija. :wink:

mix
    Guest

Podrazumevano

Draga moja,muškarce najviše pali to što si ne zainteresovana za njih.Kad pređeš na viši nivo pa daš sve od sebe da budu srećni i zadovoljni onda te ispljunu ko ižvakanu žvakicu.Prema tome brini se o tome šta tebe najviše pali,ili još bolje neka se on brine i to ako može svih 24 sata dnevno

Zainteresovan član
    Učlanjen
    29.07.2003.
    Reputaciona moć
    56

Podrazumevano

Citat Original postavio just a girl
    Interesantno Guardian,a ja sam po tvojim postovima mislila da se ti bas ludacki brzo palis. :wink:
    Hehehe...sporo se palim ali zato dugo gorim! :wink:

Zainteresovan član
    Učlanjen
    30.07.2003.
    Reputaciona moć
    54

Podrazumevano

Citat Original postavio just a girl
    Hehehe...sporo se palim ali zato dugo gorim! :wink:
    He he he!

LOLITEA
    Guest

Podrazumevano STA.....

Citat Original postavio mix
    Draga moja,muškarce najviše pali to što si ne zainteresovana za njih.Kad pređeš na viši nivo pa daš sve od sebe da budu srećni i zadovoljni onda te ispljunu ko ižvakanu žvakicu.Prema tome brini se o tome šta tebe najviše pali,ili još bolje neka se on brine i to ako može svih 24 sata dnevno
    ZA TO SI APSOLUTNO UPRAVU,JEDINO TIME I USPEVAM,HA HA

ajatolah
    Guest

Podrazumevano Re: STA.....

ha ha bas ste slatke i romanticne-ja sam kroz tu skolu sa "nezainteresovanom" prosao-tako nesto mi u zivotu vise ne treba-cenim one zainteresovane

Guest

Podrazumevano Re: STA.....

Citat Original postavio ajatolah
    ha ha bas ste slatke i romanticne-ja sam kroz tu skolu sa "nezainteresovanom" prosao-tako nesto mi u zivotu vise ne treba-cenim one zainteresovane
    VI MUSKARCI NE ZNATA DA CENITE,NISTA!!!

xxxx
    Guest

Podrazumevano

uvek i najvise nas pali kad stavite onu stvar u usta

Početnik
    Učlanjen
    05.07.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Prvo mislim da je to individualna stvar kao sto neko ranije lepo rece. Zatim pored toga svako od nas kad vidi novu devojku palki ce ga nesto drugo na njoj, i uopste ni jednog tipa ne pli samo jedna stvar. Mislim da je bolje da ne bijes glavu sa tim i da jednostavno razvijas ono sto je kod tebe najbolje. Pa ako to nekog pali onda su vam i licnosti slicne pa nesto zanimlljivije i moze da bidne.
    Ovako ako to trazis cisto zato sto si se zatreskala kao luda u nekog momka onda ti nema spasa vec si se zeznuala
    Bez vredjanja ali veliki broj devojaka tada zaista ne zna da odrzi neko samopostovanje.
    Ne znas sta je gore, kad te nece ili kad te hoce kao looda

Ana77
    Guest

Podrazumevano

Ne znam sta ih najvise pali, ali definitivno znam sta ih najmanje pali, a to je da im devojka pomene brak. Od toga beze kao ludi.

masha
    Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio jacques
    evo i ja

Buduća legenda jacques (avatar)
    Učlanjen
    14.07.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    343

Podrazumevano

Citat Original postavio masha
    Citat Original postavio jacques
    evo i ja
    masha mogli bi onda da se nadjemo

Elita bundeva (avatar)
    Učlanjen
    10.07.2003.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    1436

Podrazumevano

Masha je musko,ako se ne varam.Uh,kako covek moze da se sje8e na ovom forumu

Elita bundeva (avatar)
    Učlanjen
    10.07.2003.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    1436

Podrazumevano

Eh,Vestice,prava si vestica.Pa ti bi bundevu omadjijala

Slične teme