Kad Lisce Pada

Koji vam je omiljeni lik u seriji Kad lišće pada?

  • Ali Riza

    glasova: 2 5,4%
  • Hajrije

    glasova: 1 2,7%
  • Ševket

    glasova: 0 0,0%
  • Nedžla

    glasova: 2 5,4%
  • Lejla

    glasova: 6 16,2%
  • Ferhunde

    glasova: 5 13,5%
  • Oguz

    glasova: 6 16,2%
  • Ajše

    glasova: 0 0,0%
  • Sedef

    glasova: 2 5,4%
  • Dževrije

    glasova: 13 35,1%

  • Ukupno glasova
    37
  • Anketa je zatvorena .
Hehe, znala sam za Pevačicu... :)...

Dopada mi se ova serija. Prilično je jednostavna, naizgled, kao i svaka, samo se pitam šta da očekujem od iste budući da ima toliko sezona.. :)

Fikret mi se nekako i dopada i ne dopada. Isuviše mi je pravična, ali tmurna u toj doslednosti i moralnosti.

Ali Riza mi je kao medica koji je pravi čuvar svoje porodice. Međutim, ipka mi je jači i bolji bio Burhanov lik.

Šefket mi i nije naročito upečatljiv lik, nekako, u njemu en prepoznajem Ali Rizinu snagu i volju.
 
Meni se Ali Rizin lik nikako ne svidja. Smucio mi se kad je naterao Fikret da se izvini Ferhunde.
Uzas! Tako poniziti cerku. I to cerku koja je pravednija i bolja od svih njih zajedno u kuci.
Steta sto Fikret nema neki bolji posao sa kojim bi mogla sebe da izdrzava i da napusti budale.
Sluzi im bukvalno kao kucna pomocnica.
 
Meni se Ali Rizin lik nikako ne svidja. Smucio mi se kad je naterao Fikret da se izvini Ferhunde.
Uzas! Tako poniziti cerku. I to cerku koja je pravednija i bolja od svih njih zajedno u kuci.
Steta sto Fikret nema neki bolji posao sa kojim bi mogla sebe da izdrzava i da napusti budale.
Sluzi im bukvalno kao kucna pomocnica.

Meni se čini da je tim postupkom ustvari hteo da pokaže i nauči Fikret da bude iznad takvih rasprava i provokacija. Jer ukoliko reaguje tako burno na svaku Ferhundinu opasku (a hvala Bogu ima ih) i u svakoj narednoj raspravi bude postojala opasnost da se pobiju, onda se njih dve na neki način izjednačuju. Ovako, ona je za Ali Rizu iznad ovakve reakcije, i želi to da joj pokaže.

Naravno, malo ko od nas bi to tako protumačio da se nama desi. I ja bih se, najpre, veoma naljutila.
 
Meni se čini da je tim postupkom ustvari hteo da pokaže i nauči Fikret da bude iznad takvih rasprava i provokacija. Jer ukoliko reaguje tako burno na svaku Ferhundinu opasku (a hvala Bogu ima ih) i u svakoj narednoj raspravi bude postojala opasnost da se pobiju, onda se njih dve na neki način izjednačuju. Ovako, ona je za Ali Rizu iznad ovakve reakcije, i želi to da joj pokaže.

Naravno, malo ko od nas bi to tako protumačio da se nama desi. I ja bih se, najpre, veoma naljutila.

To je sve sto si napisala ok. Ali gde je ovde Onur?
 
Ali riza mi je ok lik..svidja mi se.. Sevket i ne toliko..jer kakav je to covek kad on ne moze da "obuzda" zenu..Ferhunde ga vrti kako ona hoce.. Nedzla pokusava da se sveti Lejli..dok Oguz laze Lejlu kako god moze..:D A ne bi bilo zanimljivo bez Ferhunde..Ona pravi zvrcke tu celo vreme..Kako bi Fikret rekla..Opet nesto muva. :D
 
Ali riza mi je ok lik..svidja mi se.. Sevket i ne toliko..jer kakav je to covek kad on ne moze da "obuzda" zenu..Ferhunde ga vrti kako ona hoce.. Nedzla pokusava da se sveti Lejli..dok Oguz laze Lejlu kako god moze..:D A ne bi bilo zanimljivo bez Ferhunde..Ona pravi zvrcke tu celo vreme..Kako bi Fikret rekla..Opet nesto muva. :D

Sevket se izgleda opasno dvoumi sto se tice Ferhinde. Jos jedan njen veci ispad i ima da pukne taj brak.
Puno on nesto razmislja o Sedef :lol:

A Oguz mi je jako cudan lik...u nekim trenucima ima nesto dobro kod njega.
 
Ali riza mi je ok lik..svidja mi se.. Sevket i ne toliko..jer kakav je to covek kad on ne moze da "obuzda" zenu..Ferhunde ga vrti kako ona hoce.. Nedzla pokusava da se sveti Lejli..dok Oguz laze Lejlu kako god moze..:D A ne bi bilo zanimljivo bez Ferhunde..Ona pravi zvrcke tu celo vreme..Kako bi Fikret rekla..Opet nesto muva. :D

Pošto zbog obaveza ne uspevam da pratim seriju redovno, može li neka od vas da mi kaže kako je i došlo do toga da se spanđaju Lejla i Oguz? Mislim, taj deo nikako da otkrijem. Ne gledah neko vreme, i kaa sam pogledala, u toj epizodi ju je silovao. imam rupu u znanju. :)

Šefket mi nipošto nije lik čoveka koji bi mogao da nastavi da održava i brine o kući i porodici. Nekako mi je između roze pufnaste papuče i nespretnjakovića. :)

 
Pošto zbog obaveza ne uspevam da pratim seriju redovno, može li neka od vas da mi kaže kako je i došlo do toga da se spanđaju Lejla i Oguz? Mislim, taj deo nikako da otkrijem. Ne gledah neko vreme, i kaa sam pogledala, u toj epizodi ju je silovao. imam rupu u znanju. :)

Šefket mi nipošto nije lik čoveka koji bi mogao da nastavi da održava i brine o kući i porodici. Nekako mi je između roze pufnaste papuče i nespretnjakovića. :)


Oguz je dosao na vencanje Sevketa i Ferhunde..Tada se jos muvao sa Nedzlom.A Lejli se odmah dopao. Pa kad je Nedzla prekinula sa Oguzom.Pocela je Lejla..pa se on jedne noci napio i silovao je Lejlu. Ali msm da se sad stvarno zaljubio u Nedzlu.Ljubomoran je na onog Dzema.
 

Back
Top