Laserksi stampaci

ostao sam bez teksta...prvi je color laser sa preskupim tonerima,drugi se ne proizvodi 3 godine a 10.000 strana moze da odstampa samo sa dobro zipovanim/rarovanim prahom u toneru,(maksimum je 2.500 strana) a treci ne moze da pridje drugom po robusnosti i izdrzljivosti mada nije los izbor (bar ti ne treba Cd sa drajverima,stampac se sam prijavi kao cd rom i odatle se sam instalira}
U principu,ako ne planiras veliki obim stampe zadovoljice te bilo koji HP ili Canon jer su ti stampaci u osnovi isti (npr HP 1020 i Canon LBP-2900 su potpuno isti i koriste isti toner,kao i Colori HP 1600 i Canon LBP 5000- sve je isto unutra i iste tonere koriste)Samsung stampaci su isto ok,ali ove nove serije 1665 i sl imaju problem sa tonerima,tj. jos uvek je nemoguce dopuniti tonere za njih pa se moraju kupiti novi toneri jer imaju cip zastitu tonera (koja jos nije razbijena,nazalost)

Pomenuti kolor printer posedujem....i preporucujem ga iz LIČNOG ISKUSTVA....a boja mu je daleko jeftinija nego kod hp-a....i još jeftinije se refiluju boje...(jer se čip može zameniti u servisu)
A za hp 1020...grešiš....još uvek ga prave....samo ga nema na lageru....
 
HP 1020 nisam video NOV vise od dve godine,posle njega su krenule serije P1005 i P1006 a i njih nema vec nekoliko meseci nigde u Srbiji.Eh,kad bi naleteo na HP1020 uzeo bih odmah 100 komada,al nema :(
 
Treba mi neka preporuka za neki laserski stampac ali da ne bude skup. Meni je prvenstveno potrebno za stapanje teksta, znaci moze crno beli da odradi posao. Nije mi bitna ni brzina stampanja, znaci ono neka kucna upotreba, da nije skup, i htela sam pitati na koliko se menjaju laseri? I koliko kostaju?

Hvala unapred
:mrgreen:

toneri dosta dugo traju, zavisno od modela :)

Moja preporuka je Hp i to neki model koji imaju mama, tata ili neki prijatelj na poslu, ne pitaj me zashto :mrgreen:

Od 2.000 do 4.000 listova izbaci u proseku, kako koji model... Evo ja sad treba za studio da uzimam neki laser pa merkam u metrou, cene su od 80/90 jevreja ;)
 
:mrgreen:

toneri dosta dugo traju, zavisno od modela :)

Moja preporuka je Hp i to neki model koji imaju mama, tata ili neki prijatelj na poslu, ne pitaj me zashto :mrgreen:

Od 2.000 do 4.000 listova izbaci u proseku, kako koji model... Evo ja sad treba za studio da uzimam neki laser pa merkam u metrou, cene su od 80/90 jevreja ;)

Nemoj zezati... Moracu tamo da otidnem da vidim sta imadu. Meni treba neki najobicniji crno beli samo da odradi posao i da sto duze traje :) Aj ako kupis javi...
 
Pa ja jedem domacice,...lep keks.A telesop gledam kad se prejedem pomenutog slatkisa,...cisto da naucim sta ne valja pa da to isto kazem
nekome da kupi.Cisto da se ne baci...a jos mi i poveruju sto je najgore. :rotf:
 
:mrgreen:

toneri dosta dugo traju, zavisno od modela :)

Moja preporuka je Hp i to neki model koji imaju mama, tata ili neki prijatelj na poslu, ne pitaj me zashto :mrgreen:

Od 2.000 do 4.000 listova izbaci u proseku, kako koji model... Evo ja sad treba za studio da uzimam neki laser pa merkam u metrou, cene su od 80/90 jevreja ;)

Hvala Mario, pašće izbor na HP, imala sam ga bre ali deskjet i bila sam prezadovoljna, ali mi treba nešto što duže traje, i malo brže štampa.
 

Back
Top