zasto opravdavate...

Prevara? Sta je to- o cemu se prica? Ja rec prevaru shvatam ono kao kad pozajmis nekome 100 din. a on te zezne pa ti nikada ne vrati....ili tome slicno kada te neko duhovno izbaci iz ravnoteze zbog nekog svog postupka...E, sad ce neko reci pa on me duhovno ubio jer je spavao(la) sa drugom (drugim). Ako je bio(la) sa drugim samo radi sexa nista strasno, coveku treba nekad to fizicko praznjenje a ako je on-ona sa tom osobom ukljucuje i emocije pa se mnogo zblize , eee...pa to onda govori da on-ona i nije bio za tebe tako da te opet nije prevario...Samo je otisao onome kome je trebao(la) da pripadne...Ma kakva prevara u sexu,gde to ima...kao sto rece ovaj gore to je njeno, a i ne znam sta toliko moze da se desi za tih par minuta sexa sa drugim.. :? :? :?
 
moj stav je da prevara nastupa onog trenutka kada me osoba sa kojom sam u 'vezi' nezadovoljava na bilo koji nacin,da li zbog toga sto nezna,nije u mogucnosti da bude sa mnom jer je prostorno i vremenski dosta udaljena ili je sa drugim,uopste nebitno
i vrlo lako sebi nadjem opravdanje,jer i sada je odnos musko-zensko 1:5,pa nisam fer ako one cetiri ostavim ravnodusne i same,zar ne?
 
budca:
moj stav je da prevara nastupa onog trenutka kada me osoba sa kojom sam u 'vezi' nezadovoljava na bilo koji nacin,da li zbog toga sto nezna,nije u mogucnosti da bude sa mnom jer je prostorno i vremenski dosta udaljena ili je sa drugim,uopste nebitno
i vrlo lako sebi nadjem opravdanje,jer i sada je odnos musko-zensko 1:5,pa nisam fer ako one cetiri ostavim ravnodusne i same,zar ne?


EEEEE........to, bravo...
 
Mnogo uopšteno...
Šta je prevara?

Opravdavam?
Opraštam?
Ostajem isti?
Zaboravljam?
...

petting.gif
 
Шта је превара?
-Погледати другог?
-Изаћи на кафу са другим?
-Секс са другим?
-Заљубљеност у неког другог, а без секса?
-Годинама бити веран у браку,а све време волети другог?
-Имати дугу везу са неким другим ван брака?
-Креснути се једном са неким другим?
-Пољубац са другим?

Шта значи ''оправдавамо превару''? Ко смо ми да бисмо оправдавали или осуђивали нечију туђу превару? Да ли се мисли на оправдавање партнерове преваре или можда наше сопствене?
 
hm,prevara,ne znam,ali da li prevara danas uopste postoji.bas bih voleo da cujem ko je od forumasa imao ozbiljnu vezu,da je nekoliko godina sa tom devojkom ili momkom,da ne mogu jedno bez drugog.verovatno takvih nema ili su jako retki.takvi ljudi bi mogli da prevare,ali svi ostali koji imaju veze i vezice za jednu noc,ili u vrh glave za mesec dana,pa o cemu oni govore.za njih pojam vernosti ne postoji,tako da i kada se desi da nekog prevare,ili to neko njima to uradi,jednostavno ce to ostaviti iza sebe i ici dalje.bez emocija i bilo cega drugog.tako da ko sto ja pametno rekoh,zaboravite sve te gluposti oko morala i slicnih gluposti i da uzivate u zivotu punim plucima(i ja sa vama zajedno)....prevara,hm...ko je uopste izmislio taj pojam
 
Pa ja sam jedan od tih koji je bio u dugoj vezi (godinama) ali i ja sam prevario i bio sam prevaren. Zasto pa i ja se pitam ali to ni u kom slucaju nije trenutak slabosti, jer uvek je tu i savest koja ce se javiti uvek pa ma koliko bio pijan ili drogiran. Jedino je pitanje koliko je covek spreman da se bori sa iskusenjem, ili koliko je osoba vredna da zbog jednog snosaja biti prevaren ili prevariti! Sve u svemu nema definicije!
 
zavodljiva1976:
:roll: A ko kaze da neko opravdava prevaru? :roll: Ja nigde nisam procitala da je neko napisao da opravdava prevaru... :?
....
tema mi je pala na pamet jer citajuci sve postove (mislim o prevarama)...ja sam, barem, ogradjujem se stekla utisak da je "ona" ipak ok....i sto da ne...pa jednom se zivi....itd, itd.....ma ja jedino jedno znam..nesto u musko-zenskim odnosima nije kako treba...nesto nam lebdi u vazduhu i nikako da ga "uhvatimo"...ja licno ne mogu ali sada ozbiljno da shvatim da danas neko moze da ima njih dvoje ili troje...ili da ima stalnu vezu a vara...ili jos gore da je u braku i opet se desava isto...sada mislim i na muskarce i na zene.....ne znam mozda smo postali takvi (mada ja ne ogradjujem se...... :) )...bas zato sto smo bili povredjni duboko...a znamo kako to boli....i boli...i mislimo da nikad nece proci...a opet zivot je tako kratak!? :cry: 8)
 
Hellen:
Шта је превара?
-Погледати другог?
-Изаћи на кафу са другим?
-Секс са другим?
-Заљубљеност у неког другог, а без секса?
-Годинама бити веран у браку,а све време волети другог?
-Имати дугу везу са неким другим ван брака?
-Креснути се једном са неким другим?
-Пољубац са другим?

Шта значи ''оправдавамо превару''? Ко смо ми да бисмо оправдавали или осуђивали нечију туђу превару? Да ли се мисли на оправдавање партнерове преваре или можда наше сопствене?

i jedne i druge...i sopstvene i partnerove....eh da nam je tu sada Jovo Tosevski...volela bih rado da cujem njegovo misljenje... :roll:
 
Па добро ево: могла бих да оправдам ону превару за коју партнер никада не би сазнао и НИКАДА НЕ БИ НИ ОСЕТИО ДА ЈЕ ПРЕВАРЕН!
 

Back
Top