FRIGIDNA!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
BRINETA:
bane-25:
Ma jednostavno pusti da malo vreme prodje mozda je jednostavno neki poremecaj, ne donosi zakljucak na brzinu.
MA BAS TI HVALA ZA TAJ POREMECAJ,TO STO NI JEDAN MUSKARAC NE MOZE DA ME ZADOVOLJI!!!! NE ZNAM

A da li mozes da orgazmiras pri samozadovoljavanju? Ili manuelnom stimulacijom partnera...?
Ako mozes onda svakako nisi frigidna....
 
ako mozes da se samozadovoljis...onda je sve ok,samo je bitno da nikad ne lazes muskarce sa kojima si u vezi toga,i da se zajedno trudite...ne znam koliko imas godina,ali da znas da sa godinama raste sansa da ti se to desi...i ja sam bila zabrinuta oko toga,kasnije se ispostavilo da sam samo bila klinka i da mi mozak i telo nisu jos nasli ravnotezu(sto nije redak slucaj)...sad je sve ok,i uzivam nikad bolje,ne brini i kao sto su ti i drugi rekli opusti se...

:wink:
 
ja u to jednostavno ne verujem...kako to izgleda molim lepo?...Pa jel moguce da nema "majstora" koji bi ti podigao temperaturu...Za pocetak vidi sta moze da te "izvede iz takta" trazi takve hahahah mozda ti prija nesto sto nisi imala prilike da probas...najozbiljnije... :D
 
ariela:
ja u to jednostavno ne verujem...kako to izgleda molim lepo?...Pa jel moguce da nema "majstora" koji bi ti podigao temperaturu...Za pocetak vidi sta moze da te "izvede iz takta" trazi takve hahahah mozda ti prija nesto sto nisi imala prilike da probas...najozbiljnije... :D
SRCE,JA NE ZNAM STA SVE NISAM PROBALA ,I KOLIKO JE SVE TO TRAJALO,ALI N I S T A ! ! ! ! :cry:
 
SRCE,JA NE ZNAM STA SVE NISAM PROBALA ,I KOLIKO JE SVE TO TRAJALO,ALI N I S T A ! ! ! ! :cry:[/quote]

Nikad ne mozes reci da si SVe probala..
:twisted:[/quote]
--------------------------------------------
Zasluzila si pivo... 8)
 
I ja imam sličan problem, samo što mislim da je moj još ozbiljniji! Sa dečkom sam već 5 godina i sa njim sam samo jednom doživela orgazam. On to ne zna jer svaki put odglumim. Znam da sam se puno zapetljala ali ludo ga volim i bojim se da ga ne povredim! Kada se samozadovoljavam, SVAKI put dođjem do vrhunca. Šta da radim, kako to da ispravima ali da ne govorim njemu! Mogu misliti koliko bi tek sada, posle toliko godina, bio povređen! On je uveren da nam je sex super i ja se donekle i slažem sa njim jer mi sve to godi, maženje, poljubci, predigra, on se stvarno svaki put maximalno potrudi i kad vec pomislim da je orgazam tu, jednostavno me prođe! Da li sam možda previše psihički opterećena time?
 
XY:
I ja imam sličan problem, samo što mislim da je moj još ozbiljniji! Sa dečkom sam već 5 godina i sa njim sam samo jednom doživela orgazam. On to ne zna jer svaki put odglumim. Znam da sam se puno zapetljala ali ludo ga volim i bojim se da ga ne povredim! Kada se samozadovoljavam, SVAKI put dođjem do vrhunca. Šta da radim, kako to da ispravima ali da ne govorim njemu! Mogu misliti koliko bi tek sada, posle toliko godina, bio povređen! On je uveren da nam je sex super i ja se donekle i slažem sa njim jer mi sve to godi, maženje, poljubci, predigra, on se stvarno svaki put maximalno potrudi i kad vec pomislim da je orgazam tu, jednostavno me prođe! Da li sam možda previše psihički opterećena time?
Jesi. Opusti se i ne pokusavaj da dodjes do vrhunca. Sto se vise 'napinjes' da ga dozivis bice ti teze.
 
orgazam u suštini potiče mozag... psiha... treba proraditi tamo... mozda neki stresovi, događaji nekad i reči ili čak vaspitanje, koji se vama nisu ni učinili kao stres ili nešto negativno u detinjstvu, pubertetu ili več kad god se desilo, se smestilo negde duboko u podsavest i utiče na psihu... jedini lek je ko što kaže gost opustiti se i nemisliti... ako ne ide ponekad je preporučljivo potražiti pomoč kod doktora, nažalost...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top