FRIGIDNA!
Strana 1 od 5 12345 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 101

Tema: FRIGIDNA!

BRINETA
    Guest

Podrazumevano FRIGIDNA!

STA DA RADIM????

sanja
    Guest

Podrazumevano

vracaj se u nazad i nadji razlog. tek onda mozes da ga otklonis. a za pocetak se opusti...

Primećen član tija (avatar)
    Učlanjen
    17.07.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    63

Podrazumevano

ma nisi, sigurno

Zainteresovan član
    Učlanjen
    30.07.2003.
    Reputaciona moć
    55

Podrazumevano

Nemoguce!!! Razmisljaj pozitivno! Jednostavno ti nisu do sad nasli "tacku" :wink:

Primećen član
    Učlanjen
    18.07.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    60

Podrazumevano

Pre svega ne kloni duhom. Pokusaj da razgovaras sa psihologom, uzrok je negde u tvojoj podsvesti i MOZE da se otkloni :wink:

Zainteresovan član
    Učlanjen
    30.07.2003.
    Reputaciona moć
    55

Podrazumevano

Citat Original postavio leiasw
    Nemoguce!!! Razmisljaj pozitivno! Jednostavno ti nisu do sad nasli "tacku" :wink:
    Veruj mi, znam sta to znaci. Pricam iz iskustva...

Primećen član
    Učlanjen
    06.06.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    59

Podrazumevano Re: FRIGIDNA!

Citat Original postavio BRINETA
    STA DA RADIM????
    Znas ja ti ne verujem.Odakle ti to ?

Guest

EEEEEEEEEJJJJJJJJ,PA TAKO JE KAKO JE,IMALA SAM DOSTA TIPOVA,ALI JEDNOSTAVNO ISTI K*RAC,MOZDA NISAM NALETELA NA PRAVOG,AKO POSTOJI ZA MENE!!!!

Početnik
    Učlanjen
    20.08.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Ma jednostavno pusti da malo vreme prodje mozda je jednostavno neki poremecaj, ne donosi zakljucak na brzinu.

BRINETA
    Guest

Podrazumevano FRIGIDNA!

Citat Original postavio bane-25
    Ma jednostavno pusti da malo vreme prodje mozda je jednostavno neki poremecaj, ne donosi zakljucak na brzinu.
    MA BAS TI HVALA ZA TAJ POREMECAJ,TO STO NI JEDAN MUSKARAC NE MOZE DA ME ZADOVOLJI!!!! NE ZNAM

mokica
    Guest

MA BAS TI HVALA ZA TAJ POREMECAJ,TO STO NI JEDAN MUSKARAC NE MOZE DA ME ZADOVOLJI!!!! NE ZNAM
    Da li svrsavas kada se mazis sama? Probaj, pronadji sama tu tacku i posle ce ti biti lakse da kazes tipu sta te pali.

Kelis.
    Guest

A da li mozes da orgazmiras pri samozadovoljavanju? Ili manuelnom stimulacijom partnera...?
    Ako mozes onda svakako nisi frigidna....

Primećen član devojka_bgd (avatar)
    Učlanjen
    05.08.2003.
    Reputaciona moć
    60

Podrazumevano

ako mozes da se samozadovoljis...onda je sve ok,samo je bitno da nikad ne lazes muskarce sa kojima si u vezi toga,i da se zajedno trudite...ne znam koliko imas godina,ali da znas da sa godinama raste sansa da ti se to desi...i ja sam bila zabrinuta oko toga,kasnije se ispostavilo da sam samo bila klinka i da mi mozak i telo nisu jos nasli ravnotezu(sto nije redak slucaj)...sad je sve ok,i uzivam nikad bolje,ne brini i kao sto su ti i drugi rekli opusti se...

:wink:

Elita
    Učlanjen
    08.05.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Prvo objasni u kom smislu, odnosno kojim situacijama si frigidna... Frigidnost ima vise stadijuma i u skladu s tim problem se i rjesava...

Buduća legenda jacques (avatar)
    Učlanjen
    14.07.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    343

Podrazumevano

mozda bi ti ja mogao pomoci prilikom resavanja problema :wink:

Guest

Podrazumevano

Ma folira nas. Nije frizider, samo 'oce da cuje ko sta ima da joj kaze. Ko ce vise da joj se nabaci sa ponudom usluga.

ariela
    Guest

ja u to jednostavno ne verujem...kako to izgleda molim lepo?...Pa jel moguce da nema "majstora" koji bi ti podigao temperaturu...Za pocetak vidi sta moze da te "izvede iz takta" trazi takve hahahah mozda ti prija nesto sto nisi imala prilike da probas...najozbiljnije...

BRINETA
    Guest

Podrazumevano FRIGIDNA

Citat Original postavio jacques
    DA,MISLIM DA BI MI BAS TI POMOGAO,AJ DA PROBAMO??? :wink:

BRINETA
    Guest

Citat Original postavio ariela
    ja u to jednostavno ne verujem...kako to izgleda molim lepo?...Pa jel moguce da nema "majstora" koji bi ti podigao temperaturu...Za pocetak vidi sta moze da te "izvede iz takta" trazi takve hahahah mozda ti prija nesto sto nisi imala prilike da probas...najozbiljnije...
    SRCE,JA NE ZNAM STA SVE NISAM PROBALA ,I KOLIKO JE SVE TO TRAJALO,ALI N I S T A ! ! ! !

Aktivan član lolla (avatar)
    Učlanjen
    22.08.2003.
    Reputaciona moć
    63

[/quote]SRCE,JA NE ZNAM STA SVE NISAM PROBALA ,I KOLIKO JE SVE TO TRAJALO,ALI N I S T A ! ! ! ! [/quote]

Nikad ne mozes reci da si SVe probala..

Iskusan Zak (avatar)
    Učlanjen
    15.07.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    121

SRCE,JA NE ZNAM STA SVE NISAM PROBALA ,I KOLIKO JE SVE TO TRAJALO,ALI N I S T A ! ! ! ! [/quote]

Nikad ne mozes reci da si SVe probala..
    [/quote]
    --------------------------------------------
    Zasluzila si pivo... 8)

XY
    Guest

Podrazumevano

I ja imam sličan problem, samo što mislim da je moj još ozbiljniji! Sa dečkom sam već 5 godina i sa njim sam samo jednom doživela orgazam. On to ne zna jer svaki put odglumim. Znam da sam se puno zapetljala ali ludo ga volim i bojim se da ga ne povredim! Kada se samozadovoljavam, SVAKI put dođjem do vrhunca. Šta da radim, kako to da ispravima ali da ne govorim njemu! Mogu misliti koliko bi tek sada, posle toliko godina, bio povređen! On je uveren da nam je sex super i ja se donekle i slažem sa njim jer mi sve to godi, maženje, poljubci, predigra, on se stvarno svaki put maximalno potrudi i kad vec pomislim da je orgazam tu, jednostavno me prođe! Da li sam možda previše psihički opterećena time?

Buduća legenda jacques (avatar)
    Učlanjen
    14.07.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    343

Podrazumevano Re: FRIGIDNA

Citat Original postavio jacques
    DA,MISLIM DA BI MI BAS TI POMOGAO,AJ DA PROBAMO??? :wink:
    Moze.Ja sam za

Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio XY
    I ja imam sličan problem, samo što mislim da je moj još ozbiljniji! Sa dečkom sam već 5 godina i sa njim sam samo jednom doživela orgazam. On to ne zna jer svaki put odglumim. Znam da sam se puno zapetljala ali ludo ga volim i bojim se da ga ne povredim! Kada se samozadovoljavam, SVAKI put dođjem do vrhunca. Šta da radim, kako to da ispravima ali da ne govorim njemu! Mogu misliti koliko bi tek sada, posle toliko godina, bio povređen! On je uveren da nam je sex super i ja se donekle i slažem sa njim jer mi sve to godi, maženje, poljubci, predigra, on se stvarno svaki put maximalno potrudi i kad vec pomislim da je orgazam tu, jednostavno me prođe! Da li sam možda previše psihički opterećena time?
    Jesi. Opusti se i ne pokusavaj da dodjes do vrhunca. Sto se vise 'napinjes' da ga dozivis bice ti teze.

Iskusan blondi (avatar)
    Učlanjen
    26.05.2003.
    Reputaciona moć
    104

Podrazumevano

orgazam u suštini potiče mozag... psiha... treba proraditi tamo... mozda neki stresovi, događaji nekad i reči ili čak vaspitanje, koji se vama nisu ni učinili kao stres ili nešto negativno u detinjstvu, pubertetu ili več kad god se desilo, se smestilo negde duboko u podsavest i utiče na psihu... jedini lek je ko što kaže gost opustiti se i nemisliti... ako ne ide ponekad je preporučljivo potražiti pomoč kod doktora, nažalost...

Slične teme

1. frigidna
    Autor MirjanaZ u forumu Zdravlje
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 03.11.2004., 19:46

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •