FALLOUT 3 GONE GOLD!!!

kocicm

Aktivan član
Poruka
1.284
Hehehe nije još izašao treći deo najboljeg RPG-a iz 1997. ali je u najavi... Inače Interplay je prodao licencu i nastavak će praviti Bethesda Softworks, tvorci fenomenalnog serijala Elder Scrolls (Arena, Daggerfall, Morrowind), pa me interesuju vaša očekivanja vezana za Fallout 3... (usput da kažem, najavljuje se i Elder Scrolls IV: Oblivion)
 
GrimReaper:
Izvini molim te ali posto sam ja malo mladji igrac i odigrao, pa nekoliko RPG-ova, a vidim svi hvale taj Fallout pa da mi objasnis malo o cemu se radi. :)

recimo zamisli ameriku... i zamisli dekne je par nuklearki... i ljudi su živeli u atomskim skloništima desetinama godina... i šta ti vidiš kada budeš primoran da izadješ iz skloništa (da ne otkrivam zašto) vidiš maltene divlji zapad u SF maniru... inače, fallout 2 mi se oduvek više svidjao, bolja je priča, duža igra, ali kec je ipak No1 :)
 
Jbg steta sto nece raditi neko iz orginalne postave u Black Isle ili Toika. Mislim da je igra bila 80% gotova, ali da ce je Bet praviti iz pocetka.

Naravno svima koji nisu igrali 1 i 2 obavezno preporucujem. Kad se Interplay raspadao prodavali su sve diskove po 1 ili 2 dolara, ali nisu hteli da salju za Srbiju. Sad se moze naci povremeno u Bgd-u za 700 din orginal.
 
GrimReaper:
A kad je izasao Fallout(i 1. i 2.) i gde bih mogao da ga nadjem?Ili bolje da cekam trojku?

i jedan ui drugi su izasli pre par godina, i oba su super...za razliku od onog tacticsa koji je po meni *****...fallout 2 sam presao nekoliko puta i uvek mi je bilo zanimljivo jer je uvek bilo totalnho drugacije (da ne racunam sam pocetak igre i prvih par lokacija)
jedva ceckam fallout 3 pogotovo sto znam ko ga je radio...a gde da ih nadjes....eh eh...ko to zna...ja imam disk 2. ako jos uvek znam gde mi je :))
e da inace, definitvno odigraj ove delove, cisto da se uzivis :)
 
GrimReaper:
A kad je izasao Fallout(i 1. i 2.) i gde bih mogao da ga nadjem?Ili bolje da cekam trojku?

Fallout izašao 1997. a Fallout 2 1998 ili 99. (mislim da je 98.) e sad, malo ćeš ih teže naći, ali probaj kod nekih uličnih prodavaca, oni koji duže prodavaju verovatno to imaju, ali kod kuće, pa bi ti i verovatno narezali 8)
 
Citao sam ranije o Fallout 3 i video neke snapshoot-ove....izgleda kao Fallout Tactics, ali opet sa starim shmekom iz keca i dvojke....
Takodje sam procitao (nemojte me ubiti ako nije tako) da ce u trojci postojati MULTIPLAY-COOP mod :)
 
El Muerte:
Citao sam ranije o Fallout 3 i video neke snapshoot-ove....izgleda kao Fallout Tactics, ali opet sa starim shmekom iz keca i dvojke....
Takodje sam procitao (nemojte me ubiti ako nije tako) da ce u trojci postojati MULTIPLAY-COOP mod :)
Donekle izgleda (ali samo vizuelno, nadam se) kao Tactics i ima MULTIPLAY COOP! Samo me interesuje da li su već napravili priču za ovaj deo, ubih se tražeći po netu, kakav bi zaplet sad mogao biti...
 
Pa pazi ...nije Tactics toliko los, graficki........je OK.....a i real-time rokanje mi bas uzbudljivo.......
E sada...sve ostalo ne valja.....linearna do bola i glupa pricha......"PRICA"? :).......da su to odradili kako treba,interplay bi i dalje postojao :)
 
El Muerte:
Pa pazi ...nije Tactics toliko los, graficki........je OK.....a i real-time rokanje mi bas uzbudljivo.......
E sada...sve ostalo ne valja.....linearna do bola i glupa pricha......"PRICA"? :).......da su to odradili kako treba,interplay bi i dalje postojao :)

da, da, linearnost je ubijala... ja mislio kao bice super, sad si u brotherhoodu, al ono k...c 8)
 
VisionOfDisorder:
trademark izjava za izlazak igrice je:

WHEN IT'S DONE

Inache, vatreni sam fan fallout serijala. Dvojka je za mene najbolje igrica ikad napravljena. Ikad.

Potpuno se slazem. I ja sam veliki ljuditelj i fan ovog serijala. Volim sve delove a najvise 2ku. Sada zavrsavam Tactics koji mi se takodje svidja.

Inace nemoj da me primate sa ovakvim naslovima. Gold faza igre je umnozavanje, a Fallout 3 je dalekoooo od toga. Trenutno ceo projekat igre stoji jer se pravi niv Morrovind i do njegovog zavrsetka nema ni reci od F3.

Inace F1 i 2 i Tactics se mogu naci.
 
Kao sto covek gore lepo kaze...trenutno je glavni projekat novi Morrowind......pa tek onda Fallout 3 ce izaci.
Ali posto se Morrovind 4 ocekuje tek krajem jeseni 2005 ili kasnije(cak prolece-leto 2006), zanci da cemo se jos duuugo nacekati Fallout-a.
Mada ruku na srce zaista ne zanm koja mi je bolja igra od ove dve :) Sta god da izadje dobro je :)
 
rubiroza78:
Onda mi kazi kakva je to igrica Morowwind. Posto kazes da je isto tako dobra kao Fallout onda me prosvetli posto prvi put cujem za nju. Pa barem sa njom da se zamlacujem,

Pozdrav

Jbt, pa gde ti živiš kad nisi čuo za Morrowind. Fallout i Morrowind imaju malo toga zajedničkog, osim što su obe RPG igre i što su ogromne. Preporuka.
 

Back
Top