AUTO PLACEVI - iskustva, preporuke, prevare

odlican plac na novom beogradu


Adresa: Jurija Gagarina 173
Mesto: 11000 Novi Beograd
Telefon: 011/228-22-44
Fax: 011/228-22-44

imao afere sa njima sigurni i sve naj naj
zadnja afera letos u avgustu valjda se nisu iskvarili do sada :D

kad kazes afera mislis imao si posla sa njima..a kako se zove plac?
Da li su bili korektni oko stanja automobila, cene, svega..daj malo vise podataka?
 
Auto plac Inter Automobili d.o.o. nalazi se u Beogradu, na adresi Jurija Gagarina 173, 11000 Beograd
Inter ima veliku ponudu automobila, ali su im malo jace cene, ali se uvek dobijaju dva ili tri kljuca, i valjda servisna knjizica kola, ali cuo sam da to mogu da naprave za 5 eura..

Ti Cacani muljaju, prepravljaju kilometraze, kao i vecina, uostalom, nemaju ljudi bas neka pozitivna iskustva sa njima..

Od svih placeva sto sam gledao na dva domaca opste poznata sajta, samo Radivojevic iz Bg i jos neki iz NS daju kakvu takvu pisanu garanciju, sto ipak koliko toliko znaci, ali su im posledicno, i malo vece cene..
 
kad kazes afera mislis imao si posla sa njima..a kako se zove plac?
Da li su bili korektni oko stanja automobila, cene, svega..daj malo vise podataka?

pa oni su mi dovozili nesto iz inostranstva pa sam to prodavao kod mene u PO
Ne korektni su znaci automobili su polovni uvezeni iz italije i nisu taknuti sminkani itd,ako auto ima neki defo to se vidi odma na oko,sto se tice neke ogrebotine spolja ili iznutra npr inace nikakvo vracanje kilometraze itd mozes da povedes i nekog mehanicara da pogleda sa tobom dozvoljavaju znaci itd
tehnicki moze da se uradi na 15 metara od placa, za uplatu idu sa tobom u banku znaci maksimalno ti daju pomoc
onaj gazda je neki mafioza ali je korektan skroz radnici su cool rade na platu tako da maksimalno savetuju ljude itd bar ja sto sam video
 
pa oni su mi dovozili nesto iz inostranstva pa sam to prodavao kod mene u PO
Ne korektni su znaci automobili su polovni uvezeni iz italije i nisu taknuti sminkani itd,ako auto ima neki defo to se vidi odma na oko,sto se tice neke ogrebotine spolja ili iznutra npr inace nikakvo vracanje kilometraze itd mozes da povedes i nekog mehanicara da pogleda sa tobom dozvoljavaju znaci itd
tehnicki moze da se uradi na 15 metara od placa, za uplatu idu sa tobom u banku znaci maksimalno ti daju pomoc
onaj gazda je neki mafioza ali je korektan skroz radnici su cool rade na platu tako da maksimalno savetuju ljude itd bar ja sto sam video
Lepo je cuti neku pohvalnu rec za nekoga, za neki auto plac..mislim da se vlasnik tog placa zove Ugljesa..
 
Zasto mora da znaci da ako je bio bele boje i sa troje vrata da je to prevara?
Molim za objasnjenje!
Taj ko kupuje je svestan da kupuje takav auto i tu nema prevare osim sto vecina dira kilometrazu,a sve ostalo mu je pred ocima i sam treba da bude svestan da je cena za takav auto niza i da koliko plati toliko i dobija.
Meni se evo nudi jedan 307 2004 koji je van i evo slika za auto koji jos nije ni omirisao Srbiju.Ne vidim da mu nesto fali sem sto ima par ogrebotinica koje se lako poprave jer je auto beo.






 
Zasto mora da znaci da ako je bio bele boje i sa troje vrata da je to prevara?
Molim za objasnjenje!
Taj ko kupuje je svestan da kupuje takav auto i tu nema prevare osim sto vecina dira kilometrazu,a sve ostalo mu je pred ocima i sam treba da bude svestan da je cena za takav auto niza i da koliko plati toliko i dobija.
Meni se evo nudi jedan 307 2004 koji je van i evo slika za auto koji jos nije ni omirisao Srbiju.Ne vidim da mu nesto fali sem sto ima par ogrebotinica koje se lako poprave jer je auto beo.

Lep je, kol'ko moze da kosta? Mada mi se ne svidja ta unutrasnjost u 307ici ne znam ni ja zasto, nekako mi je staromodna a spolja fino izgleda.
 
Pa sa slikama sam hteo da pokazem da moze i teretno vozilo da bude dobro.
Treba samo da se ubaci enterijer a ako bi doslo do trgovine morao bih da ga prodam za 4500 a inace ima 1,4 HDI motor sto je slabo za tu pikslu ali ko ne ide na trke sasvim dovoljno.
Pa i sam trenutno vozim Seicento koji je bio van i evo nisam mu ni servis uradio i ama bas ni dinara nisam ulozio a mali felcera samo tako.Ne vidim da ce tu skoro biti ikakvog ulaganja jer se ponasa jako dobro.
A sto se tice preporuka mogu samo da kazem"Dodjite kod Duleta"z:lol:
 
ma brate,lepo odes sam,vidis,provozas,proveris,das majstoru koju crvenu da ode sa tobom i cao...
nista ja nemam protiv placeva,sve to stoji,ali evo iskustva...:
ford fiesta,cale kupio sveci,zetec motor '99,ljubicasta...auto je kupljen ja mislim 2003...za ovih 7-8 godina nije imao jedan jedini kvar!!!!znaci jedan!!!sipas i vozis...i sveca ko sve zene,ulje ako se seti na 10k km,gorivo na minimalcu,a auto kao nov!!!
to je dobro ispalo...inace plac MIKOM iz Stare Pazove...
a renault scenic 2001 godiste,fabr gas sve super...8500 placen...do sad ulozeno 1500e u njega...samo je deo za gas kostao 20.000,naravno u ovlascenom servisu...
znaci za 2 godine 1500e...plac neki iz Indjije...
ne kazem da je auto los,naprotiv,pravi francuz...ali hocu da kazem sve je to lutrija...cak ni dileri,evo moze Dule da potvrdi,moze nekad da se zezne,pa sve izgleda super ovo ono i covek kupcu iskreno kaze kako misli da jeste sve super...pa ispadne supak od auta...
lepo odes u Sloveniju,provozas 10 komada,das 200,300e vise,al si siguran da si kupio sta treba...toliko od mene :)
inace vozio sam se u svim mogucim markama...i mogu da kazem da me je po udobnosti pasat odusevio,po ekonomicnosti ford fijesta,a najgori mi je 307 i punto,s tim sto puntu ide u prilog jeftino odrzavanje,al mu je minus siti servo,elektronika i dzidza bidze...
a 307 neudoban,tvrd....ma ocajan auto...nikom ne bih preporucio!
 
beli automobili sa troje vrata su uglavnom bili teretni ili ga vozile firme na liznig i presli su ko zna koliko,, obicno dizelasi manje kubikaze..Reno Clio, 307 Pezo, Reno Megane, itd..to je macka u dzaku, definitivno, a svaki moze da se nalicka..nije bitan enterijer, ili barem nije presudan, koliko motor, srce automobila..
 
ma brate,lepo odes sam,vidis,provozas,proveris,das majstoru koju crvenu da ode sa tobom i cao...
nista ja nemam protiv placeva,sve to stoji,ali evo iskustva...:
ford fiesta,cale kupio sveci,zetec motor '99,ljubicasta...auto je kupljen ja mislim 2003...za ovih 7-8 godina nije imao jedan jedini kvar!!!!znaci jedan!!!sipas i vozis...i sveca ko sve zene,ulje ako se seti na 10k km,gorivo na minimalcu,a auto kao nov!!!
to je dobro ispalo...inace plac MIKOM iz Stare Pazove...
a renault scenic 2001 godiste,fabr gas sve super...8500 placen...do sad ulozeno 1500e u njega...samo je deo za gas kostao 20.000,naravno u ovlascenom servisu...
znaci za 2 godine 1500e...plac neki iz Indjije...
ne kazem da je auto los,naprotiv,pravi francuz...ali hocu da kazem sve je to lutrija...cak ni dileri,evo moze Dule da potvrdi,moze nekad da se zezne,pa sve izgleda super ovo ono i covek kupcu iskreno kaze kako misli da jeste sve super...pa ispadne supak od auta...
lepo odes u Sloveniju,provozas 10 komada,das 200,300e vise,al si siguran da si kupio sta treba...toliko od mene :)
inace vozio sam se u svim mogucim markama...i mogu da kazem da me je po udobnosti pasat odusevio,po ekonomicnosti ford fijesta,a najgori mi je 307 i punto,s tim sto puntu ide u prilog jeftino odrzavanje,al mu je minus siti servo,elektronika i dzidza bidze...
a 307 neudoban,tvrd....ma ocajan auto...nikom ne bih preporucio!

Dule je par puta napominjao da se obrati paznja na automobile iz Slovenije jer je tamo bila poplava, i otisla im je elektronika nacisto...
 
ma brate,lepo odes sam,vidis,provozas,proveris,das majstoru koju crvenu da ode sa tobom i cao...
nista ja nemam protiv placeva,sve to stoji,ali evo iskustva...:
ford fiesta,cale kupio sveci,zetec motor '99,ljubicasta...auto je kupljen ja mislim 2003...za ovih 7-8 godina nije imao jedan jedini kvar!!!!znaci jedan!!!sipas i vozis...i sveca ko sve zene,ulje ako se seti na 10k km,gorivo na minimalcu,a auto kao nov!!!
to je dobro ispalo...inace plac MIKOM iz Stare Pazove...
a renault scenic 2001 godiste,fabr gas sve super...8500 placen...do sad ulozeno 1500e u njega...samo je deo za gas kostao 20.000,naravno u ovlascenom servisu...
znaci za 2 godine 1500e...plac neki iz Indjije...
ne kazem da je auto los,naprotiv,pravi francuz...ali hocu da kazem sve je to lutrija...cak ni dileri,evo moze Dule da potvrdi,moze nekad da se zezne,pa sve izgleda super ovo ono i covek kupcu iskreno kaze kako misli da jeste sve super...pa ispadne supak od auta...
lepo odes u Sloveniju,provozas 10 komada,das 200,300e vise,al si siguran da si kupio sta treba...toliko od mene :)
inace vozio sam se u svim mogucim markama...i mogu da kazem da me je po udobnosti pasat odusevio,po ekonomicnosti ford fijesta,a najgori mi je 307 i punto,s tim sto puntu ide u prilog jeftino odrzavanje,al mu je minus siti servo,elektronika i dzidza bidze...
a 307 neudoban,tvrd....ma ocajan auto...nikom ne bih preporucio!

Izvini, u kojim si se to sve markama vozio kad te Pasat odusevio udobnoscu? Ja mislim da ce ti i vilasnici Pasata reci da su se vozili u udobnijim vozilima puno puta.
 

Back
Top