AUTO PLACEVI - iskustva, preporuke, prevare

Vidi,ja nisam bolesnik kao ti pa da sam sebi saljem poruke.
Imam dovoljno godina i ozbiljan sam covek a opet za razliku od tebe.
Da je totako to dokauje pisanje na ovom forumu i dovoljno je svakom ko procita nase postove da shvati ko je ko.
Ako hoces telefon te "nezadovoljne" musterije vrlo rado cu ti ga dati pa proveravaj sam ko je kome poslao poruku.
A imam ih poprilicno samo sto necu bas sve da cuvam u telefonu jer zauezele bi mi porpilicno mesta.:bye:
 
Zna li neko zašto se ovaj auto prodaje već 3-4 godine? Isti auto, spuštena je cena za 200 evra.

Golf 2.0 sa plinom istekao atest

https://www.polovniautomobili.com/putnicka-vozila/5939100/volkswagen-golf-3-20-cabrio

e0c13f5dbb87-800x600.jpg
 
Pa da podelim i ja moje iskustvo sa placevima, imao sam veoma lose iskustvo sa placem u Novom Pazaru AUTOPROM ja sam tamo putovao iz Nisa i iako sam nekoliko puta zvao vlasnika i napominjao da mi auto treba za porodicu i da iz Nisa dolazim on me je uveravao da je auto u super stanju i da slobodno dodjem da ga pogledam, taj covek se nije ni pojavio na placu vec je dosao njegov otac, auto smo jedva upalili, gume na autu celave, razlikuju se tipovi jedna od druge, klima ne radi, automatska klima ne prebacuje smerove, polomljene maglenke, tada za servis nije bio siguran jel radjen a na telegonu mi garantovao za njega. Motor posle nekog vremena rada prijavio gresku check engine. Tako da izbegavajte ovaj plac, djabe sam prevalio tolike kilometre.
 
Pa sta ako trosi ako ima plin?
Taj motor je jedan od onih koji jako lepo podnose plin i imam drugara koji ima Pasat sa tim motorom i 360k km na satu a od prvog dana ima plin i nista mu nije.
Jako malo motora podnosi plin kako treba a ovaj je jedan od njih.
Jos kabriolet ali mora da je nesto drugo u pitanju.
 
Inače sam uvek imao visoko mišljenje o vojvođanima ali kako u zadnje vreme pratim oglase i gledam automobile - u životu tamo nebi kupio auto jer su teški prevaranti - prava auto mafija! Svaki drugi auto ima šivena i krpljena sedišta a to znači 500.000 km

.
Ne pratim baš redovno temu ( jer nemam nekog interesa,niti kupujem niti preprodajem) ali mislim da si jednom spomenuo -ili neko drugi da ima u pančevu prevaranata :) pa onda tu je i Šabac,Novi Sad.... u prevodu ima svuda.
Ne znači da u Vojvodini svi prodaju našminkane automobile.
 
Molim Vas ljudi hitno mi treba pomoc i da li neko ima iskustva sa ova tri auto placa:

https://www.polovniautomobili.com/autotema AUTO Tim Kragujevac, zainteresovan sam za Seat Leon
https://www.polovniautomobili.com/foxauto-store Fox auto Beorad
https://www.polovniautomobili.com/imperialauto imperial

Molim Vas pomognite mi ne znam vise gde bijem.

Polovan auto gledam do 11000Eur, Seat Leon, Vw golf , Pezo 308 2013-4 noviji, ili Volvo v40.

Najbolji izbog mi je Leon jer je full oprema noviji cena ista ili niza od Golfa , Volvo v40 je ok ali presli su dosta, Pezo ne znam kakav je nemam bas neka iskustva sa franckuskim vozilima i da li vredi 9000Eur?

Ali sutra bih isao u Kragujevac do Auto Tima u vezi Leona, ako ne ko zna nesto molim Vas pisite.
Hvala
 
Ima al u klot verziji koja izgleda katastrofalno naspram pomenutih kola.
Inace sam licno isao u taj Kragujevac i na taj plac da pregledam jedan auto suraku i izlagao nas je lik samo tako.
Rekao sam da cu ga besplatno reklamirati jer je zasluzio a da se slucajno ponudi da refundira troskove dolaska nije mu palo na pamet.
Zahtevaj da ti plate 50€ za troskove dolaska ako auto ne bude takav kako je opisano i ako ne budu hteli znas koliko je sati.
Otisli smo tamo a auto gitovan nogama a to se na slici nista ne vidi ili su okacili slike drugog auta sa identicnom opremom.
 
Nemaš pojma šta pričaš, i30 ima svu moguću opremu sem kožnih sedišta, kod koreanca je sve standardno, podizači, centralna, daljinsko, klima itd. To samo kod tebe ima da se oduševljavaš opremom. A sedišta iscepana ili ušivena na svakom drugom polovnjaku :lol:

Znaš kako je dobar osećaj, pustiš pare preko računa, sedneš u taksi, potpišeš neke papiriće i sedneš u NOV auto i odeš. Jedino mi se ne sviđa što je rezervoar prazan, mogli bi i to da promene.

- - - - - - - - - -

I tu prestaju bilo kakvi problemi narednih 5-7 godina, samo uživanje! Znas kako je dobar osecaj kada napunis do vrha 40 litara i poništiš bord kompjuter na 750 km? Nemaš pojma. :cool:
 
Lep je osecaj ali kad dajes tih 8999 koliko tvoj kosta ali kad se izbekeljis 17-20k€ osecaj je vec manje lep a zamisli kad ostavis jos vise.
Poenta je da sto je skuplji osecaj u voznji je lepsi i bogatiji.
Eto ja sam vozio Toyotu Auris i meni je to jedan zaista jako dobar auto al kad se setim onih jadnih plastika koje se krive na dodir u odnosu na Golf IV koji vozim psolednjih skoro 8 meseci a koji je poceo da se pravi jos 1998 godine onda vidim gde je ko.
Evo i sad mi se nudi Honda Civic svemirac 1,4 2007 al ne znam ja bas dali da se usudim da ga uzmem. Samo ako bude neka svemirski dobra cena onda da.
 
Hehe taj svemirac je previše mekan za naše puteve, jedna rupa i ode 1500 evra za popravku, nov auto bukvalno ode amortizer :mrgreen:

- - - - - - - - - -

Ovaj je bio 11.000 evra ali sam ga ja dobio za 7.500 hehe ko zna zna :-)
Bas ta svemirska serija je na glasu kao tvrda, dok su one posle nje malo omeksane. Tako sam bar cuo, nisam imao.
 
Ako neko bude hteo da kupuje auto neka to NIKAKO ne čeni kod Auto Indjić u Obrenovcu! Lažu da uvoze auta a u stvari su dileri auto placa Balkan auto! Faktički kada kupite auto kod njih nikakvu garanciju nemate jer se vode kao plac koji sluzi za cuvanje auta! Kupio sam kod njih auto koji je imao kvar odmah sutradan sam pozvao i rekao ma nisu hteli da čuju! Tako da izbegavajte Auto Indjić iz Obrenovca! Dva brata i otac taksista na čelu kao kolovođa teških prevaranata!
 
Moje iskustvo sa DM plac Valjevo.Naime,pre nekog vremena sam na forumu trazio misljenje za taj plac jer sam dobio preporuku za njega.Obisao sam auto placeve u Novom Sadu,Sapcu i na kraju u Valjevu,gde sam i uzeo auto na DM placu. Vidim da je ovde neko imao negativno iskustvo,ali moje je veoma pozitivno.Na njihovom sajtu sam nasao Mercedes C klasa 180,2010 godiste.Sve sto mi je receno preko telefona,to je bilo i uzivo kada sam otisao,a pri tom sam vodio mehanicara da pogleda.Veoma ljubazno i korektno osoblje.Sve preporuke za auto plac DM u Valjevu.Pozdrav iz Apatina
 

Back
Top