Spomenik Dragoljubu Mihailоviću u dvorištu Belog dvora

Grob i spomenik za Drazu?

  • Da

  • Ne

  • Samo grob ne i spomenki!


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Beli-Dvor.jpg
 
Ovako,pitanje pripadnike i zastupnike cetnicke ideologije.

Da li ste za to da se u dvoristu belog dvora sagradi jedan lep grob a pored njega i spomenik Dragoljubcetu Mihailovicu?

Da-Ne?:think:


Koliko ja znam , ne postoji nikakve cetnicka idologija , od kako su cetnici krenuli u svoju akiju , tamo od 103 , pa na dalje , nikakva ideologia , osim oslobodjenja zemlje i odbrane iste nije ni postojala ,
Inace , obzirom da su ovde podizeni spomenici onom hrvatu , titu , a da je on prema srbima bio ono sto i pavelic ... ne vidim zasto se Mihajlovic ne bi spomenik podigao .
 
Ne, spomenik mora da bude na nekoj od lokacija u centru grada, gde ce biti dostupan narodu i gde ce moci svako da dodje da mu oda postu.

Znaci samo grob?ok,kako ljudi zele.

Koliko ja znam , ne postoji nikakve cetnicka idologija , od kako su cetnici krenuli u svoju akiju , tamo od 103 , pa na dalje , nikakva ideologia , osim oslobodjenja zemlje i odbrane iste nije ni postojala ,
Inace , obzirom da su ovde podizeni spomenici onom hrvatu , titu , a da je on prema srbima bio ono sto i pavelic ... ne vidim zasto se Mihajlovic ne bi spomenik podigao .

Pa moguce da si upucen bolje od mene,ja ne znam postoji li ili ne.
 
To bi oni cetnici iz cikaga,evo umesto meni sto bi dali sto sam im rekao gde je grob Dragoljuba Mihailovica neka od tih para sagrade spomenik,meni nista ne moraju.
Tebi ne moraju? Pa kad si overloadovan s kešom! :lol: Hoćeš da kažeš da je preči spomenik nego da se nađe smeštaj za jednu porodicu s Kosova? Sram da te bude, izdajniče!!!!!!! Boli tebe ćošak za Srbe, za poklane i silovane, za proterane!!!
 
Tebi ne moraju? Pa kad si overloadovan s kešom! :lol: Hoćeš da kažeš da je preči spomenik nego da se nađe smeštaj za jednu porodicu s Kosova? Sram da te bude, izdajniče!!!!!!! Boli tebe ćošak za Srbe, za poklane i silovane, za proterane!!!

Pa ne mogu da izdam kesh koji nemam,to oni nude a ne ja:lol:

I problem bi bio dal bi ja taj kes uopste i video.
 

Back
Top