Da li biste joj ispunili zelju?

Guardian

Zainteresovan član
Poruka
456
E, evo ovako - zabavljate se sa devojkom, sve je super i ona vam u jednom momentu kaze da joj smetaju dlake na grudima i trazi od vas da odete u salon i da se izdepilirate!! Vi ste pritom standardno maljavi za jednog tipa (znaci niste muflon!). Da li biste to uradili?
Devojke jeste li nekad pitale ovako nesto?
 
Guardian:
E, evo ovako - zabavljate se sa devojkom, sve je super i ona vam u jednom momentu kaze da joj smetaju dlake na grudima i trazi od vas da odete u salon i da se izdepilirate!! Vi ste pritom standardno maljavi za jednog tipa (znaci niste muflon!). Da li biste to uradili?
Devojke jeste li nekad pitale ovako nesto?

Hm.. ja licno bash *gotivim* kad je mushko malo dlakavo.. kao zivotinjica:). Sad, da sam na tvom mestu ..hm.. ona bi trebalo da se voli takvog kakav si..
:? A jednom kad krenesh da se depilirash, uvek ces; imaj to u vidu:))
 
Ja sam bila sa extra maljavim tipom pa mu nisam nikad nista rekla za to... To je najmanje sto na nekom treba da smeta.
Uostalom kad se zaljubljujemo da li prvo skinemo nekog da mu trazimo "greske" ili je ipak nesto drugo u pitanju.
"gospodine molimo vas skinite se da izvrsimo detaljna pregled vaseg tela pa ako imate mladez na neodgovarajucem mestu, slobodni ste!" :?:
 
leiasw:
Guardian:
Ljudi nisam ja u pitanju!!! Pitam cisto radi razgovora, ja sam ipak Guardian a ne jedan od Backstreet boys-a! :wink:

Previse si visok i crn za Backstreet boys-e, dusho.

Nego, nikako da nam ti odgovoris na svoju temu :twisted:

Hmmmmm....pa, ako se ispostavi da joj bas bas smeta, pa uradio bih to! Nesto se razmisljam....ne boli to toliko! :wink: :D
 

Back
Top