HELP.......(u vezi jednog decka)

Ernesto_Che:
inspirion:
Ernesto_Che:
ma jok bre, ako ti se svidja, pruzi mu sansu, zasto od cele price praviti veliku frku, ionako ga se za koju godinu necjesh verovatno ni secjati...

Meni ovo zvuci prilicno hladno. :roll:

hladno ili ne-razmisli...zar nije tako?

nije...?

boze,sta se vama sve izdesavalo cim pisete takve pesimisticke gluposti...
 
Da se vidish sa njim?Ne,nikako.Pa da te voli on te ne bi nijednom "ispalio" a kamoli dva puta.A ako ti se bash svidja drzi ga u neizvesnosti jedan period,pa sama prosudi po njegovim postupcima da li je vredan ili ne.Ali ja mu ne bi dala sansu..iskulirala bi,treba da se ponashash kao da te ne dodiruju njegovi postupci...But it`s all on you..
Srecno...
 
joGooOOD:
Ernesto_Che:
inspirion:
Ernesto_Che:
ma jok bre, ako ti se svidja, pruzi mu sansu, zasto od cele price praviti veliku frku, ionako ga se za koju godinu necjesh verovatno ni secjati...

Meni ovo zvuci prilicno hladno. :roll:

hladno ili ne-razmisli...zar nije tako?

nije...?

boze,sta se vama sve izdesavalo cim pisete takve pesimisticke gluposti...

Pesimisticke gluposti?Ako nisi primetio(la) decko je zajebava samo tako,i mislim da bi bilo glipo ponovo nasesi na takvu foru!Pitanje je zasto to radi?I neka devojka saceka neko vreme,pa ce ondas vieti stvarno o cemu se radi!poz! :evil:
 
Extreme_Girl:
joGooOOD:
Ernesto_Che:
inspirion:
Ernesto_Che:
ma jok bre, ako ti se svidja, pruzi mu sansu, zasto od cele price praviti veliku frku, ionako ga se za koju godinu necjesh verovatno ni secjati...

Meni ovo zvuci prilicno hladno. :roll:

hladno ili ne-razmisli...zar nije tako?

nije...?

boze,sta se vama sve izdesavalo cim pisete takve pesimisticke gluposti...

Pesimisticke gluposti?Ako nisi primetio(la) decko je * samo tako,i mislim da bi bilo glipo ponovo nasesi na takvu foru!Pitanje je zasto to radi?I neka devojka saceka neko vreme,pa ce ondas vieti stvarno o cemu se radi!poz! :evil:

la,drago mi je...da,pesimisticke gluposti!!!!mrzim ovaj rezim sto furaju fenseri-decko za zezanje,necesh ga se secati za koju godinu... :roll: mislim,ok.tvoji su ciljevi sto drzish kucence pored sebe
 
ako i sada odes mislice da sa tobom moze da radi sta hoce,unese malo emocija i ti odmah uradis ono sto ti trazi.dala si mu dve sanse a on ih nije iskoristi,da mu je zaista stalo nasao bi bilo koji nacin da dodje sto znaci da njemu nije dovoljno stalo do tebe (ovo znam iz licnog iskustva).
 
joGooOOD:
Extreme_Girl:
joGooOOD:
Ernesto_Che:
inspirion:
Ernesto_Che:
ma jok bre, ako ti se svidja, pruzi mu sansu, zasto od cele price praviti veliku frku, ionako ga se za koju godinu necjesh verovatno ni secjati...

Meni ovo zvuci prilicno hladno. :roll:

hladno ili ne-razmisli...zar nije tako?

nije...?

boze,sta se vama sve izdesavalo cim pisete takve pesimisticke gluposti...

Pesimisticke gluposti?Ako nisi primetio(la) decko je * samo tako,i mislim da bi bilo glipo ponovo nasesi na takvu foru!Pitanje je zasto to radi?I neka devojka saceka neko vreme,pa ce ondas vieti stvarno o cemu se radi!poz! :evil:

la,drago mi je...da,pesimisticke gluposti!!!!mrzim ovaj rezim sto furaju fenseri-decko za zezanje,necesh ga se secati za koju godinu... :roll: mislim,ok.tvoji su ciljevi sto drzish kucence pored sebe
:lol: :lol: :roll:
 

Back
Top