Veleprodaja odece...

jakov92

Obećava
Poruka
88
Pozdrav ljudi... imam jedno pitanje pa ako mozete da mi pomognete... Moji planiraju da otvore butik , e sada, oni su vise preodredjeni za nabavku iz Novog Pazara, Panceva itd... mada ja pokusavam da ih ubedim da se usmere na jednu marku i da prodaju markiranu stvar... E sada me interesuje ako znate neke veleprodaje markiranih stvari kao sto je npr PWL u Sapcu, Quick u Rumi itd... Inace, navedite i jos neku veleprodaju kao sto je NP ili Pancevo pomoce u svakom slucaju sve... :)
 
nesal i zemaks novi pazar, pored farmerki imaju i nesto od gardarobe, dobri su za saradnju ako nameravas posteno da radis, a lepo je i turska, odes pokupujes stvari, postoje firme koje to posle dovezu i carine i mozes da prodajes, ali koliko ti se sta isplati.....
 
Znaci Turska izvor svega :) O boze :) A cekajte u Novi Pazar i Pancevo dovlace iz Turske, to je fazon kao druga ruka ?

Uglavnom... Pazi, drugar mog tate, drzi restoran, i ne mrzi ga jednom nedeljno da sedne u auto i ode u Istambul i nabavi sta mu je potrebno, od namirnica, salveta, stonjaka, ukrasa, tanjira, casa, sve sto mu zafali... I usput donese jos kojecega... Znaci isplati mu se da da za gorivo, da ode, prenoci jednu noc, ujutru vec krece nazad... Moze u Turskoj da se nadje fine garderobe, recimo kod nas postoji jedna prodavnica, gde donose sve iz Turske, ali su cene zestoke, recimo jedne cipele kostaju 8000 din, majica 3000 din, a oni ga tamo dobiju za sicu neku. Ali zato proberu ono sto valja, i stvarno donesu uglavnom kvalitetnu robu za koju vredi dati tolike novce, i kupuje narod... A i njima ode dobar deo u dzep.
 
Razumem ja to, ali problem je sto bi ovo bilo otvoreno u jednom gradu koji cini oko 60 000 stanovnika, gradu koji stoji, nema urbanizacije, mora se pustiti u trziste jeftinija roba, prikladna svim kupcima po ceni... :) Za takve butike mislim da treba ipak veci gradovi
 
Razumem ja to, ali problem je sto bi ovo bilo otvoreno u jednom gradu koji cini oko 60 000 stanovnika, gradu koji stoji, nema urbanizacije, mora se pustiti u trziste jeftinija roba, prikladna svim kupcima po ceni... :) Za takve butike mislim da treba ipak veci gradovi

Turska onda... Pazi sta ti kazem, jos ako uzimas na veliko, dobices za dz malte ne tj u odnosu na cene koje se ovde prodaju. Vidi ako vec ulazite u taj posao, reci tvojim da ne bi bilo lose, da odu u Tursku licno, i svojim automobilom ako imate, i da pogledaju gde, sta, kako, koliko... Moze lepe garderobe da se probere za jeftine pare, ne treba gledati samo na jednom mestu, vec obici sve i svasta, pa tek onda uletati u biznis. Ima li u tvom gradu puno butika sa turskom robom?
 
Pa nema mozda 2-3 ... I nije neka konkurencija jer nemaju bas neku odlicnu robu... a kako ide to sa Carinom i sve ?

Pa pazi... Nesto moze da se prenese, ne mnogo... ali tu su uvek ljudi spremni za saradnju :) samo treba da pohvataju kontakte od ljudi koji se vec time bave i ok bi to prolazilo. pa pazi kad taj tatin drug, sam sedne u auto i natrpa pun auto suhomesnatih proizvoda i koje cega i prodje granu bez problema. al on je vec navikao, jer je pre toga isao u madjarsku a sad mu se vise isplati turska
 
Pozdrav ljudi... imam jedno pitanje pa ako mozete da mi pomognete... Moji planiraju da otvore butik , e sada, oni su vise preodredjeni za nabavku iz Novog Pazara, Panceva itd... mada ja pokusavam da ih ubedim da se usmere na jednu marku i da prodaju markiranu stvar... E sada me interesuje ako znate neke veleprodaje markiranih stvari kao sto je npr PWL u Sapcu, Quick u Rumi itd... Inace, navedite i jos neku veleprodaju kao sto je NP ili Pancevo pomoce u svakom slucaju sve... :)

Ako jos uvek mogu da pomognem, evo saveta. Ja imam butik u Beogradu i robu nabavljam u jednoj veleprodaji vec tri godine. Imaju dobar izbor i ok. cene u odnosu na jos neke koje sam obisla. Zovu se Bravo mala, ako ih ne nadjes na Netu, poslacu ti njihov telefon. Devojke koje rade su ekstra, uvek javljaju kad dobiju nesto novo a znam da robu salju i brzom postom nekim kupcima u unutrasnjosti. Drago mi je ako sam bila od pomoci.
 
Pozdrav,

nadam se da ovo spada pod ovu temu - radi se o veleprodaji čarapa, ali mi tražimo kupce.
Koga nam možete preporučiti u Srbiji da bi zanimao uvoz ( iz HR ili SLO) vrhunskih sportskih čarapa (ski, trekking, outdoor) po iznimno niskim cijenama - radi se o tvorničkim viškovima brendirane i nebrendirane robe.

Kakva je inače situacija i izbor stvarno kvalitetnih sportskih čarapa u Srbiji (tu se radi o namjenskim tehničkim čarapama sa zadebljanjima, ojačanjima, materijalima kao što su Coolmax, Cordura, Nanoglide, Thermolite)?

Hvala!
 
Bavio sam se time roba iz n pazara i panceva ,ali doslo je do problema tj prevelikih cena (tj cene su ok za bg ali za unutrasnjost nikako) tako da ja uzmem npr kvalitetnij duks u pazaru paltim oko 12e i ovde (pirot) ne mogu da ga prodam ni po toj ceni a kamoli da platim prevoz neke osnovne dazbine i troskove a kamalo da zaradim ,tako da sam to zaboravio sad ide roba tipa 500-600 din ,to ljudi kupuju retko ko ima za skuplje stvari, .Nikad vise mi ne bi palo na pamet da otvaram butik pogotovo ne markiran sa jos jacim cenama ,treba naci nesto sto po kvalitetu solidno a za male pare pa to prodavati,to sa blokom 70 zaboravite jer niko nece da kupuje ta kineska sranja ,verujte mi svi hoce kvalitet ali nisu spremni da ga plate takao da morate da nadjete neku sredinu jer ako uzmete jeftine a nekvalitetne stvari kao da ste bacili novac ,jos uvek imam na tavnu taj tres niko ga nece ni za dzabe .
 
Jel znas gde se nalazi ,ako je neko isao tamo neka kaze kakve su cene i roba.



Немам појма, ја се не бавим тим, само сам чуо у неком разговору да је отворено и како су хвалили људи то стовариште. Знам да се налази негде у предграђу, не знам тачно где. Цене и роба су скроз исте као у Турској. Мораћеш да се распиташ код неког, шта да ти кажем.
 
Da li je ova tema jos ziva?! Htela sam vas pitati da li neko zna nekoga ko ide u Tursku po robu, ono, veleprodaja? Iz bilo kojeg grada Srbije? Ono kad se ostane dva dana, nakupuje se i ide se kuci, to se uglavnom idu organizovano ali ne mogu nikoga da nadjem ko ide :sad2: Ima u mom gradu, malo je mesto, jedna zena ide i sigurno me ne bi povela niti dala ikakvu informaciju, jos kokurencija da joj budem! Hitno je, bilo kakva informacija!!!!
 
Mene interesuje prodaja robe ali pre nego što registujem radnju htela sam da pokušam sa nekom kataloškom prodajom garderobe, ta varijanta mi je manje rizična. Ali ne znam sa kim bih mogla da se povežem da to radim. Pokušala sam sa nekim domaćim proizvođačima ali njihov uslov je da imam registivanu radnju. Ako neko Ima iskustva...
 

Back
Top