love is in the air...

S

sanja

Gost
primecujete li to? zbog marsa, lepih devojaka, sjajnih momaka, ne znam... ljubav na sve strane. mnoooogo mi je drago. cak i ne mogu da spavam, razmisljam i secam se..
i ova zurka na ulicama... neka bude na cast svima onima koje je amor naciljao ovih dana.
neke devojke su postale svesne toga da su zene. neki momci su ludi od srece-ni zid u glavu im ne moze nista. neki udaraju ceznju svojim odsustvom.
ako si joj rekao da ces da se javis, ucini to. ako si se zaljubila priznaj, ne boli.
jedno je sigurno-ljubav je u vazduhu.
 
Jao, sanja, ja sam uvek za to... zivi SADA , U OVOM TRENUTKU.... ako ispoljis svoje emocije... i to toj osobi kojoj su upucene, ne moze nista lose da se desi, ako su iskrene...

Znaj sta ti se ovog trenutka sad desava... upoznaj sebe, upoznaj svoju mamu, pridji onom decku koga stalno gledas, ali si se bojala poraza... budite hrabri i iskreni... samo iskrenost pobedjuje :wink: :D

idem da kazem sad nesto mom decku hihih :lol:
 
jesu, veruj mi... ima nesto u vazduhu. ili u nasim glavama, srcima, kolenima... naravno, kod onih koje je amor naciljao i pogodio. ja sam propustila ovo deljenje, ali vidim da ostalima postaje gustoooo...
 
E Sanja, stvarno si me raznezila ovim topikom!!!
Ne znam sta se desava, i ja osecam love in the air
Ne znam ni odakle stize, cini mi se da i ne zelim da znam - trenutno, valjda da bi duze trajao ovaj osecaj...
Ili se mozda od mene siri :oops:
 

Back
Top