Najmanja je mogućnost da pogresim ako budem cutao

wet look

Primećen član
Poruka
802
valjda je ovoj temi mesto odje,ako nije,a vi mrdajte,al' samo recite gde,da ne trazim...

elem...

koliko ste spremni da "cutite" da se ne bi zeznuli...
koliko ste hrabri?(mozda i previse?blesavo?)a koliko yayare koje cute u fazonu "neka...nema veze"...

sad,logicno niko ne voli(dobro,ajd,vecina)da kaze -yuhoo ja sam kukavica ili kako vec,ali...

ma znate sta sam mislila da pitam...
 
ja sam vrlo spremna, nekad to ispadne ok, a nekad ne
a ponekad izigravam junacinu pa lupim...trudim se ipak da ne pricam nepotrebno jer mi je malo preslo u naviku?? pa pricam
ali retko kad poslusam prvi impuls da kazem nesto..nego mozgam...i onda prodje trenutak
ne znam da li je to dobro..nekad mi je krivo
mislim da je moguce da i ovo krstarenje ima na to uticaja...ali ne pamtim kad sam spojila vise od 5 dana bez krste! mozda je krajnje vreme za cao
 
ja sam vrlo temperamentna, ali odavno već znam da oćutim. Ali ne zauvek, samo do pogodnom trenutka da se to nešto kaže, pravoj osobi, pravim tonom, da ima efekta....
mada, ko me zna privatno, ne bi se baš kladio u ovo... :lol:
naravno, kad treba momentalno reagovati, onda je prava stvar pustiti metlu, i lepo reći. Često se to doživljava kao napad na drugu ličnost, u stavri, to je ređe, ali je češće - nedostatak poštovanja....pri tom, ja i kad vređam čoveka (vrlooo retko), ne koristim ružne reči i psovke.
e, sad, tako je tema postavljena, široko...
 

Back
Top