Pisma or e-mail?
Prikazujem rezultate 1 do 4 od 4

Tema: Pisma or e-mail?

Početnik
    Učlanjen
    05.12.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Pisma or e-mail?

Mene je nekako oduvek privlacilo vreme kada su komunikacije bile malo otezane...pa ono slatko nestrpljenje u ocekivanju odgovora ili novog pisma...I sada uvek volim kada dobijem novi mail
    Pitanje jea li neko cuva pisma od ranije ili mozda neke mail-ove u nekom posebnom folderu?I sta je kome slatko u svemu tome?DA LI UOPSTE VOLITE DA SE DOPISUJETE?Ja DA!

Primećen član ilona (avatar)
    Učlanjen
    26.10.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    59

Podrazumevano

I ja obozavam da se dopisujem. Ranije sam se dopisivala sa mnogo ljudi,putem poste,dakle klasika. Sve je pocelo sa onim adresama za dopisivanje koje su zlazile u 'Huperu' recimo a bilo je i jos casopisa ali se ne secam vise...Druga kategorija su bili moji drugari koji su ziveli sirom ex Yu pa sam i njima slala pisma. Fora je bila da budu sto duza i da koverte budu extra zanimljive (dakle nikako bele a po mogucstvu da su sastavljene od x razlicitih strana iz novina). E sad, bilo je i dana da se na odgovor ceka, a istog nema pa smo onda po razredu slali jedni drugima pisma (znaci ja donesem drugarici pismo u skolu a ona ga procita kad dodje kuci i odgovori istog dana i tako ukrug). Sad mi je iz celog tog perioda ostalo nekoliko kutija punih pisama. A onda sam negde pred kraj gimnazije presla na e-mail. Ljudima koje znam licno obicno samo prosledim po koju sliku i eventualno cestitke za rodjendan i sl ako zive dalje pa ih ne vidim tog dana; a sa ostalima (dakle pen-friends cije su adrese skinute sa raznih sajtova) se dopisujem samo iz prakticnih razloga - konkretno ucenje spanskog i obnavljanje francuskog koji ce mi vrlo brzo trebati.
    Neki su mi bas prirasli za srce,kao jedan tip iz Brazila,sa kojim sam posle godinu dana pocela da razmenjujem prava pisma, sa sve slikama i nekim sitnicama koje jedno drugom poklanjamo...
    Aj da ne davim vise...Poz

Domaćin Nina2 (avatar)
    Učlanjen
    06.01.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    97

Podrazumevano Re: Pisma or e-mail?

Citat Original postavio Hoya
    Mene je nekako oduvek privlacilo vreme kada su komunikacije bile malo otezane...pa ono slatko nestrpljenje u ocekivanju odgovora ili novog pisma...I sada uvek volim kada dobijem novi mail
    Pitanje jea li neko cuva pisma od ranije ili mozda neke mail-ove u nekom posebnom folderu?I sta je kome slatko u svemu tome?DA LI UOPSTE VOLITE DA SE DOPISUJETE?Ja DA!
    Cuvam hrpu pisama a i hrpu lepih i dragih mi mailova. Posto sam izuzetno komunikativna tu svoju karakteristiku prenosim i na internet pa se dopisujem sa milion prijatelja s vremena na vreme naravno kad se kome ukaze prilika u vidu slobodnog vremena. Uvek je lepo dobiti mail, znaci da vas se neko setio. Sa pismima je sad vec, od kada postoji internet, malo teze. U stvari, ne secam se kad sam dobila zadnje pismo....cini mi se da je bilo pre sigurno 10-tak godina))

Obećava
    Učlanjen
    05.02.2005.
    Reputaciona moć
    47

Podrazumevano

Ja sam pre za e-mail, jednostavnije je, brže, lepše (imaš bezbroj mogućnosti za pozadine pisama, razne smajlije, zvučne efekte i sl.).
    Pritom imaš mogućnost da pišeš nekim ljudima kojima inače ne bi mogao, npr. urednicima i voditeljima nekih TV emisija i sl.

Slične teme

1. Pisma or e-mail?
    Autor Hoya u forumu Zanimljivosti
    Odgovora: 25
    Poslednja poruka: 26.10.2009., 09:19
  2. PISMA
    Autor bobba u forumu Romantika
    Odgovora: 84
    Poslednja poruka: 20.05.2008., 15:47
  3. Pisma
    Autor simple_things u forumu Zanimljivosti
    Odgovora: 51