KOMPLEKSI :)

helena_LP-freak

Zainteresovan član
Poruka
293
Evo rekoh da vas pitam-imate li kompexe i, ako imate, koji su... Nego, onda bi bio red da pocnem od sebe... Paaa, ja ZAISTA sto se tice izgleda (mislim face i ostalog) uopste nemam komplekse, jedini moj kompleks je-visina. Jaaakooo sam visoka, 1.82cm i to me bas, bas nervira... Mislim, dosta njih mi govori nesto u fazonu: ''To ti je super'' i tako to, ali sta cju ja kad meni smeta :cry:
A sta je sa vama??? :wink:
 
wild_child:
Uf recimo da me nervira moja gradja......imam uzak struk i izrazenije bokove sto me ubija.....
nisi skroz "izbalansirana"?? :D (mala sala)ma to je cool,nemoj se opterecivati,ja se nikad ne opterecujem mojim telom...kako je tako je sigurno nije perfektno,jedino to sto sam malo previse visok(200cm) sto mi kvari moje planove za buducnost... :P
 
helena_LP-freak:
Evo rekoh da vas pitam-imate li kompexe i, ako imate, koji su... Nego, onda bi bio red da pocnem od sebe... Paaa, ja ZAISTA sto se tice izgleda (mislim face i ostalog) uopste nemam komplekse, jedini moj kompleks je-visina. Jaaakooo sam visoka, 1.82cm i to me bas, bas nervira... Mislim, dosta njih mi govori nesto u fazonu: ''To ti je super'' i tako to, ali sta cju ja kad meni smeta :cry:
A sta je sa vama??? :wink:

Nije da te tesim, ali su bas lepe visoke devojke. :wink:
 
helena_LP-freak:
Evo rekoh da vas pitam-imate li kompexe i, ako imate, koji su... Nego, onda bi bio red da pocnem od sebe... Paaa, ja ZAISTA sto se tice izgleda (mislim face i ostalog) uopste nemam komplekse, jedini moj kompleks je-visina. Jaaakooo sam visoka, 1.82cm i to me bas, bas nervira... Mislim, dosta njih mi govori nesto u fazonu: ''To ti je super'' i tako to, ali sta cju ja kad meni smeta :cry:
A sta je sa vama??? :wink:
Evo ja da te utesim i da ti kazem da si devojka ko krojena za mene,ja sam 200cm visok...i ne ide da imam devojku koja je niza od 165cm...nadam se da te to utesilo,a i visoke devojke imaju duge noge sto je mnogo pozitivno kod nas muskih... :wink: remmember that!!
 
samo to?heh.... :)

kod mene,pa ne znam,jedan dan imam goooomilu komplexa a drugi dan sam narcis.... :roll:

ali uvek sam preopterecena izgledom kose...ko da mi je to najbitnija stvar na svetu :roll:
a ponekad imam komplexe tipa-ja ne vredim nista,svi su bolji od mene,nista ne umem itd... :cry:
 
Moon Child:
samo to?heh.... :)

kod mene,pa ne znam,jedan dan imam goooomilu komplexa a drugi dan sam narcis.... :roll:

ali uvek sam preopterecena izgledom kose...ko da mi je to najbitnija stvar na svetu :roll:
a ponekad imam komplexe tipa-ja ne vredim nista,svi su bolji od mene,nista ne umem itd... :cry:
Ajde oko svoga fizickog izgleda,ali to poslednje,hm,nikad nisam pomislio da sam losiji od drugih,drzim do sebe i ne pokazujem da cu da pokleknem ili ne daj boze da se predam...
 
*november rain*:
Master_Chief:
*november rain*:
smlc...
ja sam mala... kompleks...
((:
nemoj plakati,porasces ti nama...bices veeeelika devojcica...e sad,velika fizicki ili mentalno...o tome cemo drugi put...
aww...neka neka... :pPpp
ne, ozbiljno, niska sam...mnogima je to ~simpatichno~ i meni je ponekad...ali... blah..
(((:
Ma tvoj momak ce da bude presrecan,moci ce da te nosi a i ti mozes da izvuces neku korist iz toga,isto vazi i za Maxi...
 
Moon Child:
samo to?heh.... :)

kod mene,pa ne znam,jedan dan imam goooomilu komplexa a drugi dan sam narcis.... :roll:

ali uvek sam preopterecena izgledom kose...ko da mi je to najbitnija stvar na svetu :roll:
a ponekad imam komplexe tipa-ja ne vredim nista,svi su bolji od mene,nista ne umem itd... :cry:
m nemoj tako Mala..
kosa ti je bash lijepa...koliko sam ja mogla da je vidim.. (((:
blah...a te komplekse tipa da ne vrijedish, odmah prekrizi...divna si.. (;
 
Master_Chief:
*november rain*:
Master_Chief:
*november rain*:
smlc...
ja sam mala... kompleks...
((:
nemoj plakati,porasces ti nama...bices veeeelika devojcica...e sad,velika fizicki ili mentalno...o tome cemo drugi put...
aww...neka neka... :pPpp
ne, ozbiljno, niska sam...mnogima je to ~simpatichno~ i meni je ponekad...ali... blah..
(((:
Ma tvoj momak ce da bude presrecan,moci ce da te nosi a i ti mozes da izvuces neku korist iz toga,isto vazi i za Maxi...
jaoj...sweet... (((:
 
Master_Chief:
Moon Child:
samo to?heh.... :)

kod mene,pa ne znam,jedan dan imam goooomilu komplexa a drugi dan sam narcis.... :roll:

ali uvek sam preopterecena izgledom kose...ko da mi je to najbitnija stvar na svetu :roll:
a ponekad imam komplexe tipa-ja ne vredim nista,svi su bolji od mene,nista ne umem itd... :cry:
Ajde oko svoga fizickog izgleda,ali to poslednje,hm,nikad nisam pomislio da sam losiji od drugih,drzim do sebe i ne pokazujem da cu da pokleknem ili ne daj boze da se predam...
ne pokazujem ni ja,krijem.....
drzim do sebe pa opet-to je moja muka.....

@rain...Hvala :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

evo utesio me dusko radovic:
vredis onoliko koliko si drugima potreban... :wink:
pa....znam bar dve tri osobe kojima sam potrebna :roll: :wink:
 
Maxi:
helena_LP-freak:
Jaaakooo sam visoka, 1.82cm i to me bas, bas nervira... :wink:


Pa blago tebi...Ja imam kompleks potpuno suprotan od tvog.Jako sam niska (155 cm ,a 8 sam razr)...i svi me zezaju zbog toga... :cry:
Hm, pa onda si umesto Maxi, trebala sa da uzmes nick ~Mini~....

heh, sorry... bilo je jache od mene... :wink: i nisu to komplexi... ja recimo bas volim nize devojke... (160-170) a ti nisi nesto puno ispod granice...
 
Eh, moja slaba tachka. Ja jesam iskompleksirana, bar priznajem. :oops: Mada, to niko nikad ne provaljuje poshto sam dosta opushtena, ali opet. Pa da pochnemo: svidja mi se visina 177, smeta mi tezina (iako mnogi kazu da sam mrshava, ali to meni nishta ne znachi), imam velika stopala 40-41, kosa mi je uzas (saosecam se sa tobom Moon) ali se feniram pa je jedan problem reshen, ne svidjaju mi se prsti na rukama... Ali mi se svidja shto imam dobru gradju, duge noge i svidja mi se moja lichnost/karakter shto mi je i najvaznije pa se i ne uzbudjujem mnogo.
E smorih vas!!! :oops: Samo, ne zelim da me ljudi pogreshno shvate kad kazem koliko imam komplexa. :(
 
Moon Child:
Master_Chief:
Moon Child:
samo to?heh.... :)

kod mene,pa ne znam,jedan dan imam goooomilu komplexa a drugi dan sam narcis.... :roll:

ali uvek sam preopterecena izgledom kose...ko da mi je to najbitnija stvar na svetu :roll:
a ponekad imam komplexe tipa-ja ne vredim nista,svi su bolji od mene,nista ne umem itd... :cry:
Ajde oko svoga fizickog izgleda,ali to poslednje,hm,nikad nisam pomislio da sam losiji od drugih,drzim do sebe i ne pokazujem da cu da pokleknem ili ne daj boze da se predam...
ne pokazujem ni ja,krijem.....
drzim do sebe pa opet-to je moja muka.....

@rain...Hvala :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

evo utesio me dusko radovic:
vredis onoliko koliko si drugima potreban... :wink:
pa....znam bar dve tri osobe kojima sam potrebna :roll: :wink:
ma nema problema Mala... ((:
 
DJ_MaRe:
Maxi:
helena_LP-freak:
Jaaakooo sam visoka, 1.82cm i to me bas, bas nervira... :wink:


Pa blago tebi...Ja imam kompleks potpuno suprotan od tvog.Jako sam niska (155 cm ,a 8 sam razr)...i svi me zezaju zbog toga... :cry:
Hm, pa onda si umesto Maxi, trebala sa da uzmes nick ~Mini~....

heh, sorry... bilo je jache od mene... :wink: i nisu to komplexi... ja recimo bas volim nize devojke... (160-170) a ti nisi nesto puno ispod granice...
(8 (8 (8
 

Back
Top