Duga ili kratka kosa

I moja je skoro do kraja ledja, crna, prava. Odnosno, ja je ispravljam jer je prirodna veoma divlja, svaki pramen se blago ukovrdza, onako je malo izrazenije talasasta a to ne volim.
Kod muskaraca volim i veoma kratku i srednje dugu kosu. Nikako neke metal varijante do polovine ledja :?
 
Blago tebi Nina... sta bih ja dao da je meni kosa prava... Ovako je sva talasasta, ali tek posle nekog 20-og cm-a... Zato se i ne usudjujem da je zapustam mnogo vise od toga... Nervira me nepravilnost talasanja moje kose...

No, kako je ubrzano pocela da mi opada, mozda cu uskoro i ja poceti da imam kratku kosu :( :( :(
 
kod muskih samo kratka (jooooj kad vidim musko sa dugom kosom- to mi je odvratno i neuredno, a jos ako je masna- bezim na kilometar!!!)

a kod zenskog sveta- pa kako ko voli, ja licno imam dugu plavu, i ne bih je menjala nizasta... Jedino sto mi nekad padne na pamet da bi bilo lepo da imam bar jedan dan crnu ( posto ceo zivot imam plavu), ali bedak- ne bi mi lepo stajalo....
 
slatko volim :)):
kod muskih samo kratka (jooooj kad vidim musko sa dugom kosom- to mi je odvratno i neuredno, a jos ako je masna- bezim na kilometar!!!)

a kod zenskog sveta- pa kako ko voli, ja licno imam dugu plavu, i ne bih je menjala nizasta... Jedino sto mi nekad padne na pamet da bi bilo lepo da imam bar jedan dan crnu ( posto ceo zivot imam plavu), ali bedak- ne bi mi lepo stajalo....
Probaj da kupis periku.Ja sam o tome razmisljala,jer sam isto cijelog zivota plavusa.A ne rizikuje mi se sa farbama.
 

Back
Top