Flert versus udaja
Prikazujem rezultate 1 do 15 od 15

Tema: Flert versus udaja

Početnik
    Učlanjen
    15.01.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Flert versus udaja

Mislim da nismo sigurne...Šta želimo, koga želimo, kada i da li to uopšte želimo….Taman shvatiš da je to možda to, dok ulaziš u Kuću za venčanja :? sa par preostalih slobodnih prijateljica. To je to! Tačka. Treba i to meni da se dogodi…Razneziš se skroz kada ona kaže ‘da’’ a naročito kada on kaže ‘’da’’ jer, zaboga danas muškarci, a naročito ne ‘’pravi muškarci’’, ne kažu ‘’da’’ tako lako.... Izlazak i ritual ‘gadja nas mlada bidermajerom ops: jer misli da će nas tako usrećiti’. Zamišljeno, sa pogledom na drugu stranu, probaš da se setiš osnovnih pravila umetničkog pravca pod nazivom’bidermajer’’ i nervozno osluškuješ da li će neka jadnica da se baci medju svatove rečima’’ajde i ja jednom da ga uhvatim’. Sa olakšanjem shvatiš da je gotovo i naravno pomisliš da bi sve to izbegla da imaš i ti muža.
    Razneziš se još više kada dodje prvi ples, a ti onako super sexi i slatka , kao za Cosmo cover, sediš i gledaš parove kako nespretno obigravaju oko tek venčanog para, da slučajno ne zgaze mladinu iznajmljenu venčanicu. E, onda, obično ide ono ’što sam bre glupa, mogla sam i ja sada igram sa nekim muškarcem, ja ovakve mogu da navatam kad želim’.
    Ali, draga moja, onda dolazi naših pet minuta...Svečana sala, svečana svadbena večera i bar trojica slobodnih i zainteresovanih muškaraca, koji naravno nisu ni bili da ceremoniji venčanja, jer je to skroz retro, a ti nikad šarmantnija, pod uticajem pitkog vermuta i belog vina i dobrog latino zvuka….Haljina fenomenalna, ma kao za svadbu, I naravno dobra šminka za veče….Živeo flert! Pomisliš i šapneš svojoj still single prijateljici, kako je super što smo devojke, pogledaj ove ženice : `Mladje od nas, a izgledaju kao da su nam ujne…Bože kakav stajling..Ja nikada neću dozvoliti sebi te boje i tu frizuru...Takvog muža...Ma fuj!` :?
    I tako, prodje i ta svadba, ode još jedna od nas, da postane ujna nekome, a ti se vratiš kući, sama i tako kao slobodna devojka, pogledaš kraj nekog filma na kablovskoj featuring Brad Pitt, odgledaš još jednom ‘prelepe slike sa svadbe, čitaj sve sam bolja i bolja riba’, napraviš solo kupkicu i odeš sama u krevet... Zaboravila sam da dodam da jastuk obično zameni virtualnog mladoženju...

Aktivan član
    Učlanjen
    15.11.2004.
    Reputaciona moć
    59

Podrazumevano

svako zasluzuje da bude srecan i da ne uziva sam u krofnicama...

Obećava
    Učlanjen
    09.10.2004.
    Reputaciona moć
    49

Podrazumevano

svako bira sta ce u zivotu i kako ce. mozda je i bolje otici sam kuci, spavati sam u krevetu i gledati sam neki dobar film nego se posto poto udati za nekoga eto cisto zbog ljudi koji kazu 'pa vreme ti je!'. Na kraju, vecina njih zavrsi pred oltarom... neko sa pravim a neko sa bilo kim jer se boji samoce...

Aktivan član slatko volim :)) (avatar)
    Učlanjen
    07.08.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    59

Podrazumevano

A je l' se ti to hvalis ili zalis sto si jos neudata?!
    Nisam shvatila poentu- cas ti je lepo sto si single, a na kraju ti ne odgovara sto si u krevetu sama?!

btw, zene sa godinama ne izgledaju bolje- bore i gravitacija cine cuda (ako izuzmemo operacije), za razliku od muskaraca koji cesto kad su stariji sve bolje izgledaju...

DellBoy-011 nije na forumu
    Сестро заклињем се биће нас макар 300
    Elita DellBoy-011 (avatar)
    Učlanjen
    20.11.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    277

Podrazumevano

Nisam ni ja shvatio poentu, ali nisam hteo da ispadnem glup u društvu

Veoma poznat
    Učlanjen
    07.12.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano potpirivach svadje

ne to su samo impresije i tok misli

mad amalo je sex i grad hehe

e pa privedesh tog sa svadbe i greje ti krevet

u stvari ti nishta ne fali ?

Početnik
    Učlanjen
    08.12.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Citat Original postavio DellBoy-011
    Nisam ni ja shvatio poentu, ali nisam hteo da ispadnem glup u društvu

Sef nije shvatio,prosto ne verovatno...

Buduća legenda
    Učlanjen
    11.08.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    402

Podrazumevano

nema prave ljubavi koju ce nedostatak papira (vencanog) da smanji u intenzitetu, niti "ljubavi" koja ce da procveta, prolista itd. sa tim istim papirom. Zato, flertujte dok vam ne dosadi, za brak nikad nije kasno, ali je glupo flertovati u 50-oj godini.

Obećava
    Učlanjen
    13.10.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    49

Podrazumevano

jedini razlog za ulazak u brak treba da bude veeeelika obostrana ljubav

sve drugo zavrsi se bezveze

mnogo su srecnije zene koje uvece legnu same ali preko dana mogu da rade sta zele
    nego one koje legnu pored skota

Učlanjen
    07.08.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    59

Podrazumevano

Citat Original postavio denylop
    jedini razlog za ulazak u brak treba da bude veeeelika obostrana ljubav

sve drugo zavrsi se bezveze

mnogo su srecnije zene koje uvece legnu same ali preko dana mogu da rade sta zele
    nego one koje legnu pored skota

da, samo nisam sigurna da su srecne one koje ceo zivot leze same
    napunis 70 godina, i shvatis da si ceo zivot spavala sama tako zivot moze da bude jako dugacak...

a one koje shvate da leze pored skota se razvedu, posle nadju drugog, i gotovoooo...

Poznat mackica ns (avatar)
    Učlanjen
    28.07.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    126

Podrazumevano

Naravno da i u jednom i u drugom slučaju ima i nešto dobro, i nešto loše. Samo razlučiš koji su tvoji prioriteti.
    Doduše, nisam još bila udata, ali kad sam bila u dugim vezama, u glavnom sam bila srećna i zadovoljna i nije mi uopšte nedostajao slobodan devojački život. S druge strane, kad sam bila sama, uvek sam mislila kako pomalo žalim sve one koje ne mogu uvek svuda, i sa kim im se ide, jer imaju obaveze.
    A, to je bolja varijanta nego da zavidim slobodnima dok sam u vezi, ili parovima ako sam sama. :wink:

Mislim da ja ipak više želim muža decu i sređen porodični život nego sex&the city fazon. Ali, to sam samo ja 8) .

Poznat storm cloud (avatar)
    Učlanjen
    19.07.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    138

Podrazumevano

Citat Original postavio slatko volim :))
    btw, zene sa godinama ne izgledaju bolje- bore i gravitacija cine cuda (ako izuzmemo operacije), za razliku od muskaraca koji cesto kad su stariji sve bolje izgledaju...
    To su zablude. Kao na muskarce ne deluje gravitacija? Ko te je to slagao? I oni jos kako sa godinama postaju ruinirani. Mozda cak i vise. Samo se mnogo vise medijske paznje poklanja posledicama starenja kod zena. Znam ogroman broj zena koje sa godinama izgledaju sve bolje i bolje i muskaraca koji izgledaju sve losije i losije. Ako cemo vec da generalizujemo, rekla bih da je cak obrnuto od tvog misljenja.

Aktivan član Mare (avatar)
    Učlanjen
    25.07.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    67

Podrazumevano

Samo se ti tesi, ali kada dodjes u odredjene godine i vidis da tvoj muz/decko ili sta vec izgleda bolje od tebe shvatices da nisi bila u pravu.

Učlanjen
    07.08.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    59

Podrazumevano

Citat Original postavio storm cloud
    Citat Original postavio slatko volim :))
    To su zablude. Kao na muskarce ne deluje gravitacija? Ko te je to slagao? I oni jos kako sa godinama postaju ruinirani. Mozda cak i vise. Samo se mnogo vise medijske paznje poklanja posledicama starenja kod zena. Znam ogroman broj zena koje sa godinama izgledaju sve bolje i bolje i muskaraca koji izgledaju sve losije i losije. Ako cemo vec da generalizujemo, rekla bih da je cak obrnuto od tvog misljenja.

Onda su te pozdravili Ricard Gir, Dzordz Kluni, Bred Pit, Dragan Nikolic, Rade Serbedzija...treba li jos da nabrajam?!
    A pozdravile su te i Ruska Jakic (koju ni milion operacija ne moze da je spasi bora) , i bakica Madona, koja uz milion operacija je i dalje matora!!!
    Zena u pedesetoj sa licem bez bora i cvrstim grudima, bez operacija NEMA SANSE!!!

Učlanjen
    07.08.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    59

Podrazumevano

Citat Original postavio Mare
    Samo se ti tesi, ali kada dodjes u odredjene godine i vidis da tvoj muz/decko ili sta vec izgleda bolje od tebe shvatices da nisi bila u pravu.

pa da , devojka/zena je verovatno mislila da ce moci da rodi decu, i da ce u pedesetoj da bude, uz liposukciju, zatezanje, lifting i ko zna sta jos- i dalje kao da ima 20!!! E svasta!!

Nasminkana baba je i dalje baba!!

Slične teme

1. Flert versus udaja
    Autor Cosmic babe u forumu Žene
    Odgovora: 43
    Poslednja poruka: 06.12.2006., 10:40
  2. Udaja sta je to?
    Autor sinnke u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 29.08.2005., 12:35
  3. Logitech Versus Genius
    Autor joockey u forumu Hardver