Nekoliko pitanja za sve

-nikada u zivotu nisam pitao nijednu devojku sa koliko je muskaraca bila...to mi nesto nikad nije bilo bitno..
-i nikada nijedna devojka sa kojom sam raskkinuo nije htela da bude prijatelj sa mnom...uglavnom su posle raskida pocele da me mrze do besvesti..
-i nikad se u zivotu nisam pomirio sa devojkom posle raskida..
-i ne verujem nimalo u tu vrstu "prijateljstva" ,...
 
pa opste je poznato da kada musko pitas za broj bivsih da ce da poveca cifru... pa i do tri puta... za razliku od devojke koja ce tu cifru da smanji...

zasto? pa muski povecavaju zbog svoje glupe sujete, a zenske smanjuju da bi ne bi u muskim ocima ispale prevelike "droce"...(stvarno ne znam odakle im to glupo misljenje, ali tako je)

naravno, globalizovao sam, i necu da cujem sada price tipa: lupas Mare, nisu svi takvi... naravno da nisu;

Sto se tice toga da zenske zele da ostanu prijatelji sa tobom posle sut karte, to je uglavnom zbog razloga sto ZENE U STVARI RETKO KADA ZNAJU STA ZAPRAVO ZELE...isto tako, posteno se namucis dok ih smuvas, jer se stalno neckaju i sto bi neki rekli "tvrde pazar", mada bih ja to nazvao glupiranjem:? jednostavno nemaju hrabrosti da budu direktne! a posle, kada vise ne zele da budu sa tobom, isto tako nemaju hrabrosti da ti to jednostavno kazu, nego sve okruglo pa na cose... zele "da im ostanes prijatelj" i da onda bude narusen koncept onoga da u raskidu ~jedan uvek gubi~... ne, one se jednostavno ograde od krivice da su te povredile time sto "te vole kao prijatelja" :?

ma zakljucak je da je retko koje zensko u stanju da bude direktno i da realno sagleda situaciju... i direktno resi problem...

opet se ogradjujem od izuzetaka...
 
sanja:
nevina i iskusna=savrsena, kazu poznavaoci

kao dve odvojene ili kao jedna cela, ko sta vole :D
e jedino savrsenstvo tog tipa ne postoji :(
Da. Neke devojke to znaju i zato si im ti, uvek treci...
Prvi je bio tu da je razdevici, sa drugim je stekla odredjeno iskustvo... A treci... To si - TI! Onaj pravi, kojeg je, toboze, oduvek cekala...
 
1.Lazu i zene i muskarci,mada mislim da je glupo i pitati nekoga tako nesto.Cim pitas znaci da ti je to bitno pa te verovatno zbog toga i lazu tj smanjuju broj.
2.Zavisi od toga kakva je bila veza i koliko je trajala.Ponekad nema razloga da se ne zadrze prijateljski odnosi,mada retko uspeva.Ali ako je veza bila duga a kraj tezak ne verujem da prijateljstvo moze opstati.Mozda je tvoje iskustvo takvo ali ja posle raskida jedne duuuge veze nisam zelela kontakt a on jeste tako da...Zavisi od ljudi valjda.
3.Retko uspeva!
 
Drago mi je sto su svi odgovori iskreni.
Slazem se sa tobom Mare da cure to rade posle postavljenog pitanja, ali u mom slucaju ona je prva to pitala a ja stvarno nisam imao tacan br (bio mrtav majci). Poenta je u tome sto sam ja bio iskren a na drugoj strani je ona pocela da farba. Jednostavno me zanima zasto to cure rade kada su u 80% slucajeva sigurne da ce momak to saznati pre ili kasnije. Pre nekog vremena me je xcura napala da sam joj ja radio ovo, ono...smrc... a u stvari je ona samoinicijativno trazila raskid. I sada kaze da hoce da budemo prijatelji (posle god dana). E to vec ne razumem :?:
 
Fujin357:
Zasto zene nisu nikada iskrene kada ih neko pita koliko su muskaraca imale u zivotu :?: :!:
I zasto posle raskida vecina njih pokusava da razvije/odrzi "prijateljstvo" :?:
Kakvo vam je iskustvo sa takvim "prijateljicama" :?:


1.Nisu iskreni ni muskarci.
2.Kod mene je bilo obrnuto, oni su bili ti koji su zeleli da ostanemo u kontaktu nakon veze (ispocetka nadajuci se da ce ipak doci do pomirenja kako sam kasnije skapirala) iako sam ja raskidala, mozda je to zato sto skoro nijedan raskid nije bio buran, los, takav da mozete da se mrzite nakon toga. Jedini lik sa kojim sam ja zelela da ostanem prijatelj nakon veze nije to isto zeleo samnom jer mi je iskreno rekao da to nikada ne bi mogao da mi bude nakon takve ljubavi.
3. Sa vecinom je to ostalo na 'kako si? 'sta se radi?', znaci nista posebno, sto je i normalno na kraju krajeva...sem sa jednim sa kojim to prijateljstvo i dan danas traje (a traje vec vise godina).
 
Bas nesto i ne verujem u prijateljstvo nakon ljubavi, mada postoje izuzeci.
Neka osecanja prema bivsoj(bivsem) tesko su izbrisiva i to je glavni razlog zasto pravo prijateljstvo ne moze da zazivi, vec samo bleda kopija.Pretvaranje, vucaranje, posesivnost, nemoc da se prihvate cinjenice i da se produzi dalje. To jednostavno ne pije vodu.
 
bas ni sa jednim nisam ostala drugarica,sta ce mi to!nisam strogo protiv ali kad s nekim raskinem to je zato jer smo jedno drugom rekli sve sto imamo da kazemo.a kad pricamo o broju pa ja uvek kazem da sam ih imala 100 pa on nek shvati kako hoce
 
1.moj zivot-moja stvar,sa sve prosloscu...
zivim zivot tako da se ne kajem,te sam sve sto sam radila ili ne,svesno odlucila i u datom momentu to mi je delovalo kao prava odluka,te nemam razloga zasto da proslost krijem...
mada,ne znam zasto bih ikome pricala o svojoj proslosti,to je nesto moje...ali belance zna ceo moj zivot(e to je fora,kad ste prvo drugovi,pa omletici :wink:) ,tako da je ta prica gotova...

2.ako sam nekoga volela-DRUGARSTVA nema...
naime,ako postoji ljubavi i niko nikoga ne povredi ali zbog nekog razloga niste vise zajedno,ja cu toj osobi uvek biti prijatelj i uvek tu za njega,ali mi ne pada na pamet da se druzimo,izlazimo,etc.
ako su drugi razlozi raskida,nema se o cemu pricati...

ako nije bilo ljubavi,vec samo da mi je do tog nekog stalo kao osobe i jako mi je drag,ponudila bih mu drugarstvo,ali bih potpuno razumela ako ga ne prihvati....
ne pada mi na pamet da se nekome namecem,svako ima pravo na svoje odluke...

3.jedan od njih mi je sada jedan od najboljih drugova i cak se moj dragi i on bas ok slazu...
a ostali,tu i tamo,zavisi od perioda zivota...ili ako "naletimo" jedno na drugo pa se setimo da bi mogli na kafu itd.


eto!
 
Julian_Duranona:
sanja:
nevina i iskusna=savrsena, kazu poznavaoci

kao dve odvojene ili kao jedna cela, ko sta vole :D
e jedino savrsenstvo tog tipa ne postoji :(
Da. Neke devojke to znaju i zato si im ti, uvek treci...
Prvi je bio tu da je razdevici, sa drugim je stekla odredjeno iskustvo... A treci... To si - TI! Onaj pravi, kojeg je, toboze, oduvek cekala...
Ako nisi prvi, onda si drugi.
A ukoliko si ipak prvi, onda je ona to pre tebe uradila prstima.
 
Fujin357:
Zasto zene nisu nikada iskrene kada ih neko pita koliko su muskaraca imale u zivotu :?: :!:
I zasto posle raskida vecina njih pokusava da razvije/odrzi "prijateljstvo" :?:
Kakvo vam je iskustvo sa takvim "prijateljicama" :?:

Znam jednog lika koji kaze:"Ozenicu se sa onom koja mi kaze da sam treci (ne drugi)"
Smatram da nije toliko bitna kolicina bivsih frajera koliko intenzitet filinga u tim odnosima.
Takodje mislim da o tome ne treba brinuti vec se osloniti na sebe i svoje postupke, vasu vezu... blablabla...
Tacno je da vecina njih zeli da posle svega budu dobri prijatelji ali to je smesno. Ne mozes sa nekim koga si zaista voleo biti prijatelj. Mozes mu zeleti sve najbolje, pomoci kad treba i slicno.. ali biti pravi prijatelj.. no way. (Govorim o vezama u kojima su carovale zesce emocije)
 
pa da, promenila se vremena. Nekad je bilo ti si mi drugi, sad je treći ok....
pravilo je da se avanture, one night stand i sl. prećute, a da se priznaju samo ozbiljne, ehm, stvari....
a tu i nema neistine. Ko ima dve prave veze posle dvadeset i neke, on je super. Tako da je sve istina.... :wink:
 
Fujin357:
Zasto zene nisu nikada iskrene kada ih neko pita koliko su muskaraca imale u zivotu :?: :!:
I zasto posle raskida vecina njih pokusava da razvije/odrzi "prijateljstvo" :?:
Kakvo vam je iskustvo sa takvim "prijateljicama" :?:
Aj kao ne znas zasto lazemo za broj muskaraca...Ja licno lazem ne da bih delovala nevino a iskusno, vec da mi ne bi okacili etiketu drolje. Neke moje drugarice cak ni meni i ostalim drugaricama ne priznaju sa koliko su tipova bile,a kamoli da to kazu svom decku. Da ne govorimo kad vec napunite 25-u/sestu pa planirate da se udate,aj onda reci tipu s' kojim planiras da provedes zivot da ti je 15-i npr.
A to za prijateljstvo nakon veze,nije generalno tako- nekada se za tipa bas vezem i zao mi je da nemam vise nikakav kontakt sa njim pa kad nam vec ne ide u vezi zelela bih da probamo kao drugari.Ali to posle veze bas i ne ide,pa se na kraju sve svodi na isto-kao da se nikada nismo ni upoznali (cast izuzecima). Al' vecinu kad raskinem ne zelim vise ni da vidim a kamoli jos da se druzim sa njima :twisted:
 
Primetila sam da ja bolje pamtim sa koliko je muskaraca spavala moja prijateljica... morala sam par puta da je podsecam. Zaboravila ih je, nije namerno slagala! Verovatno i dosta drugih zena zaboravlja neke partnere koji su bili beznacajni... mozda zato sto su bili losi ljubavnici?
Meni savest ne bi nikada dozvolila da preskocim nekog sa kim mi je bilo lepo nekad, to bi bilo skrnavljenje rodjene sebe.

A prijateljstvo posle veze? Sve zavisi od veze koju dvoje izgrade. Mozda je iskreno musko-zensko prijateljstvo moguce samo posle veze jer uvek je potrebna odredjena doza privlacenja. U suprotnom ne bi bilo nikakvog odnosa... a kada onaj deo seksualnosti vise nije prekriven velom tajne... pa samim tim ne predstavlja fascinaciju moguce je da se ustanovi iskren i stabilniji prijateljski odnos.
 
ma daj , bre , davite! sta se koga tice koliko sam ih imala do sad? ili bilo koja druga zena? Glupi seljacki fazoni...Najpametnije sto sam procitala na forumu je definicija idealne zene-nevina, iskusna zena :roll: O.d.j.e.b.i. bre! Ako ti treba nevina, idi u osnovnu skolu, posto se klinke sad rade vec sa 13...Pa ti prebroj koliko je to do npr33 :wink:
 

Back
Top