Mnogo ga volim ali...
Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 56

Tema: Mnogo ga volim ali...

Guest

Podrazumevano Mnogo ga volim ali...

mi se uopste ne svijda kako je gradjen... visok je /dobro to mogu da istolerisem :wink: /, ali mi se u opste ne svidja sto je premrsav, pa osetim njegove koske ako ocu da ga stipnem za but... a on je sam zadovoljan kako izgleda

mislim, najgotivnija osoba koju sam upoznala, ali bas da nece da se ugici ni jedan kg... voli da jede ali pazi sta...

sta biste vi uradile na mom mestu??? :?

Primećen član devojka_bgd (avatar)
    Učlanjen
    05.08.2003.
    Reputaciona moć
    60

Podrazumevano

Ja sam imala mrsavog decka,ali kad sam se zaljubila u njega ja to uopste nisam primecivala,drugi su mi govorili,ali meni je on bio savrsen...tako da razmisli dali si se bas zaljubila...jer tad bas ne radi racio...nebi ti to smetalo...
    ne znam ovo je iz mog iskustva.. :wink:

Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio devojka_bgd
    Ja sam imala mrsavog decka,ali kad sam se zaljubila u njega ja to uopste nisam primecivala,drugi su mi govorili,ali meni je on bio savrsen...tako da razmisli dali si se bas zaljubila...jer tad bas ne radi racio...nebi ti to smetalo...
    ne znam ovo je iz mog iskustva.. :wink:
    bivsi deckic... al jos trzam na njega... :wink: nego ako se ponovo smuvamo, a on odrzi tu liniju... necu da furam sa cackalicom... pored njega ja izgledam debelo... a razlog sto sam postavila na forum je zato sto smo se ovih dana glupirali i rekao mi je da se nikad nece ugojiti...

Vesna K.
    Guest

Podrazumevano

Ma ugojice se, sta si zapela da odma' bude debeo. Popunice se vremenom, budi sigurna. E sad, ako ti izgledas debelo pored njega, to je druga prica ...

Zainteresovan član
    Učlanjen
    23.08.2003.
    Reputaciona moć
    56

Podrazumevano

mislim ako ga voliš ono pravo ne bi ti smetala njegova mršavost jer je to dio njega i njegov izbor,a na tebi je da to prihvatiš ako ne možeš traži nekog malo popunjenog

Elita Betty (avatar)
    Učlanjen
    07.08.2003.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    269

Podrazumevano

Isti slučaj i sa mnom. Ja sam bila sa dečkom 5 godina, i dan-danas mi se sviđa kako izgleda (mršavi vegetarijanac)!!! A ja sam, jelte, vesela okruglica....Građena ko kontrabas, što reče moj šef.

Domaćin Sasha85 (avatar)
    Učlanjen
    20.07.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    100

Podrazumevano

Ja mislim da to nema nikakve veze sa njim,nego sa tobom... Da si malo izkompleksirana... I da bi ti onda smetalo sto je on toliko mrsav,a ti pored njega,kao sto kazes,izgedas debelo... Ne znam... Razmisli lepo...

Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio Sasha85
    Ja mislim da to nema nikakve veze sa njim,nego sa tobom... Da si malo izkompleksirana... I da bi ti onda smetalo sto je on toliko mrsav,a ti pored njega,kao sto kazes,izgedas debelo... Ne znam... Razmisli lepo...
    nema veze sa komplexima... jednostavno ne svidja mi se da kad stavim ruku u njegov zadnji dzep osetim koske umesto misica... bljeeeeeeeeeeeek!

glavni razlog zasto ipak dizem ruke od njega...

Guest

Podrazumevano

Ti si osoba koja nezna sta hoce i nazalost imas mnogo pogresno shvatanje o poimanju ljubavi.Sem toga sta si uopste zelela da postignes ovim pitanjem.Mozda odgovor.E pa evoti odgovora.Ostavi ga .Ionako ga dovolno nevolis kada nemozes da ga prihvatis onakvog kakav jeste.Jednostavno on je normalan ali ti moras razmisliti koliko je tvoj rezon ispravan.

Guest

Podrazumevano

Moj bivsi momak, sadasnji muz je isto jako mrsav. Meni , koja ga obozavam to ne smeta. Smetaju mi komentari drugih ljudi: Sta mu to radis kad je tako mrsav, hranis li ga ti uopste. I bojim se sta ce njegova mama da kaze, mada, njega volim kakav god da bude!

ocete iskreno...?
    Guest

Podrazumevano zasto sam pokrenula topic

lik je muzicar... i kad je premrsav kako bilo kome da dokazem da se ne drogira /a povremeno gutne neke hemikalije/...?

svi odmah pomisle da se puca u venu i td.

Početnik
    Učlanjen
    24.08.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Da si iskreno zaljubljena ne bi ti to smetalo. Btw, ja obozavam zgoljave

Početnik
    Učlanjen
    11.09.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Mnogo ga volim ali...

Citat Original postavio Anonymous
    mi se uopste ne svijda kako je gradjen... visok je /dobro to mogu da istolerisem :wink: /, ali mi se u opste ne svidja sto je premrsav, pa osetim njegove koske ako ocu da ga stipnem za but... a on je sam zadovoljan kako izgleda

mislim, najgotivnija osoba koju sam upoznala, ali bas da nece da se ugici ni jedan kg... voli da jede ali pazi sta...

pa onda bi najbolje bilo da se udas za vola pa ces imati na raspolaganju 4 buta za stipkanje

Primećen član
    Učlanjen
    01.05.2003.
    Reputaciona moć
    59

Podrazumevano

Gost ako ga volis onda nemoj da trazis mane na njemu, jer ako nekoga volis onda ga volis svim vrlinama i manama svejedno dali je debeo ili mrsav ruzan ili lep, radi tih stvari ne bi trebala da razmisljas uopste ili da se stidis...toliko od mene

Zainteresovan član
    Učlanjen
    07.05.2005.
    Reputaciona moć
    49

Podrazumevano

ti ga volis bas zbog toga kakav je....!!!

Buduća legenda Banshee (avatar)
    Učlanjen
    30.07.2004.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    5
    Reputaciona moć
    307

Podrazumevano

sta ima veze ako je mrsav?!! bolje nego da ima 150kg...doduse tog mozas da uhvatis gde hoces,ne samo za dupe
    i jos rece da je muzicar....sta ce ti vise? :shock:

CaLiMeRo
    Guest

Podrazumevano

"Mnogo ga volim, ali..." volim i da se zamajavam glupostima evidentno.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    06.04.2005.
    Reputaciona moć
    48

Podrazumevano

I moj dragi je muzicar i bio mrsaaavvvvv bas. A sad, posle par svetlosnih godina provedenih zajedno, izgleda kao da je trudan jedno 13 meseci....

Zainteresovan član
    Učlanjen
    07.04.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    48

Podrazumevano Re: Mnogo ga volim ali...

Citat Original postavio Anonymous

Probala sam da promenim jednu osobinu kod decka do kog mi je svojevremeno bilo mnogo stalo, ali sam izgubila celih godinu dana a uradila nisam nista...

Stoga, moj je savet da ga ili prihvatis takvog kakav jeste ili da ga se okanes...

Aphroditi
    Guest

Podrazumevano

A ko se setio da ovu glupu temu digne iz mrtvih?! :?

Zainteresovan član bg_girl (avatar)
    Učlanjen
    03.09.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    50

Podrazumevano

Citat Original postavio Aphroditi
    au stvarno
    ja taman mislila da odgovorim, a sad vidim da je iz 2003! :shock:
    on bi do sada mogao da bude kao bombica :wink:

Aktivan član
    Učlanjen
    23.07.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    65

Podrazumevano

Citat Original postavio Aphroditi

Zainteresovan član
    Učlanjen
    13.03.2005.
    Reputaciona moć
    49

Podrazumevano

Citat Original postavio the_ona
    ti ga volis bas zbog toga kakav je....!!!

e ajde sledeci put kad budes htela da odgovoris na neku temu pogledaj od koje je godine! Mozda se i taj lik vec ugojio do sada!

Elita ? (avatar)
    Učlanjen
    09.01.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

a vama nije dosadno sto imate decka? a sta radite s njim? a nije vam glupo sto svrlja? a je l vi svrljate? a sta radite kad ste zajedno, osim sto ...

Iskusan majcheki (avatar)
    Učlanjen
    05.04.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    113

Podrazumevano

E znam da zvuči strava glupo ali ni ja nikad nisam to mogla... ne svidja mi se izgled i to je to, nema dalje... ne mogu da ga zamislim.
    Ali nije fazon u tome da bude nešto extra, baš naprotiv, može za sve druge da bude najveći gabor ovoga sveta a da ja u njemu vidim to nešto i to je to. Ali najmanja sitnica koju niko ''normalan'' ne bi ni primetio ili bi izignorisao može da me dovede do ludila. Ogroman nos nekom dobro stoji, veliki podočnjaci mogu da budu sexy ali ako je na nekom nešto odvratno da prvo to odvratno svaki put primeti ZABORAVI GA ODMAH

Slične teme

1. Brojni sistem ili koliko mnogo je zapravo mnogo ?
    Autor korali u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 147
    Poslednja poruka: 10.10.2008., 08:54

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •