Ej, ta trojka

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

sixx

Obećava
Poruka
78
Vidim da sve cesce i cesce imamo temu: sex u troje.
A kazite mi, i sad iskreno: ima li koga tu, ko JOS nije isprobao ( la ) a hteo( la ) bi.
Znaci: devojke! Jel ste ikad pomislile da iznenadite dragog i da dovodite jednu devojku ILI da se pridruzite :shock:
 
sibirska:
Ja nisam nikad probala. Imam fantaziju, ali ne verujem da ću se usuditi...Moja drugarica je probala, i pokajala se. Kaže da je bezveze skroz!

Pa da, o tome se i rade. I ja imam fantaziju, samo neznam dali bi se pokajala....iuopste-mislim da zavisi i od toga ko ce da bude treca osoba :shock:
 
sixx:
sibirska:
Ja nisam nikad probala. Imam fantaziju, ali ne verujem da ću se usuditi...Moja drugarica je probala, i pokajala se. Kaže da je bezveze skroz!

Pa da, o tome se i rade. I ja imam fantaziju, samo neznam dali bi se pokajala....iuopste-mislim da zavisi i od toga ko ce da bude treca osoba :shock:

Prirodno je prirodno, i sve smo mi ranjive, i sve više vodimo ljubav, ali se foliramo da se tu.amo! Muškarci su u većini slučajeva očajni ljubavnici, a svi su istripovani da su supermeni! Ne poznaju žensko telo uopšte, a od nas očekuju da znamo sve! Štaviše, jedan moj poznanik mi je jednom pričao kako je bio sa dve devojke istovremeno, i on je rekao da je bezveze, zato što se osećao bespomoćnim da zadovolji obe. Neki ne mogu ni jednu, a kamoli dve!

I prosto me iritira kad se ovde vode polemike u cilju ostavljanja utiska, a ne istinitosti koja svima nama može da bude od pomoći. Toliko...
 
mmmmm ... kako ono bese ... poza "69" obostrani lizzing... a kako se to zove u izvedbi za troje? Mozda ... 696? Ili 969? ...Cini mi se da su u svakoj kombinaciji jednom clanu okrenuta ledja. :shock: :shock: :shock:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top