Samo sex?Ovo je tema i za ljubav.

ljubav je kao krofna.

okrugla je i moze da joj se pridje sa mnogo strana i na razlicite nacine. iako joj je ukus isti - bez obzira sa koje strane koj pridjete.

kada je sveza, ume da bude bas vruca i slatka. u svakoj kombinaciji - sa cokoladom, dzemom ili secerom - krofna je u sustini jedan pokretac cula koji moze u coveku da probudi i najplemenitija osecanja.

naravno nisu svi ljudi isti. i zato nekima krofne ne prijaju. onda treba promeniti krofnu. krofne ne treba podgrevati ili tako nesto. krofne treba uvek praviti nove, samo ako se prave zajedno bitno je da se u njih i unese ljubav.

zaista nema nicega lepseg, od dva para ruku zarivenih u testo za krofne i ta anticijpacija da ono najsledje tek sledi. :wink:
 
nestolepo:
Zanima me,koliko su razlicita iskustva osoba,koliko ljubav zaista moze da traje,gde je razlika izmedju ljubavi i navike,da li se moze voleti vecno?

Moze da traje i do kraja zivota, odnosno da ljudi budu zajedno, ali uz silne uspone i padove. Nista ne traje vecno. Koliko sam shvatila vecina ljudi koji su zajedno recimo preko 20 godina zajedno su iz nekog treceg razloga koji je obicno dete. Mislim da se ipak moze voleti vecno ali da to nikada nije obostrano. Poznajem zenu koja i nakon 30 godina braka i dalje izuzetno voli svog muza, sto se za njega ne bi moglo reci. Uostalom, uvek neko voli vise a neko manje u vezi. Sto se tice navike to zaista ne znam. Nisam neko ko bi mogao da bude sa nekim iz navike.
 
nestolepo:
Zanima me,koliko su razlicita iskustva osoba,koliko ljubav zaista moze da traje,gde je razlika izmedju ljubavi i navike,da li se moze voleti vecno?

Може да траје вечно, али се увек мења, прилагођава годинама, животним ситуацијама,животним улогама које се мењају...Није иста врста љубави после годину дана, после 10 година, или после 30 година заједничког живота. И не мора да буде само навика оно што постоји у браковима после на пример 40 година заједничког живота. Кажу да се тада партнери, кад деца оду, поново све више окрећу једно другом, потпомажу се и воле, али на другачији начин од младалачке љубави.
 
Hellen:
Pocahontas:
pa sad, svako ima drugačije mišljenje o tome...ja smatram da je ljubav prolazna..

Може и да траје ( лепо је и ретко се среће ), а може и да прође, чак и после много година. Нема правила.

Jedino je ljubav majke prema svome detetu vecita i nepromenljiva.
 

Back
Top