Solarijum, potmanjivanje, samopotamnjivanje...

3EMYHKA:
Samo da podvucem da je bleda koza nekad bila znak aristokratije, a pocrnela pokazatelj da morate da crncite na suncu za 'leb! :wink:
Samo da podvucem da je to bilo pre nego sto su filmske dive, npr. Sofija Loren, bile preplanule preko cele godine, sto je bio znak prestiza i pokazatelj da neko ima para da celu godinu provede na nekoj rivijeri. Mozda podsvesno i sada zene idu u solarijum, radi nekog drustvenog statusa?
Sto se tice kozmetike, postoje jednokratne kreme za solarijum koje mozes da kupis posebno (oko 50 din za lice), imaju dobar efekat, mislim da se boja brze dobije.
 
sibirska:
Micotakis:
jesu cene pristupacne? toga sve ima u "Karici"? superi$ka, moram otici! Hvala,
To su preparati za jednokratnu upotrebu i koštaju od 20 do 80 dinara, ja ih u salonu prodajem po duplo većoj ceni :oops: (kao i svi saloni :roll: )

Čekaj još malo, sad će ona sa još nekim podpitanjem, verovatno filozofsko-retoričkog tipa "ima li sve to smisla" :roll:
 
ok mozda nisu sve kreme takve.ja sam probala niveu i bilo mi je tako,uz to je bila uzasno lepljiva.l'oreal-isto njesra
trenutno isprobavam dior i nema saranja ali cini mi se da nije bas efektivna,ne dobijam bas neku boju.
sta te briga sto si bela to je bas aristokratski,a i bices manje izborana baba(tek da vidis kako sam ja bela,svaki dr kad me vidi trazi da radim analize krvi zbog bledila,ali naviknes se )
 

Back
Top