Solarijum, potmanjivanje, samopotamnjivanje...
Strana 1 od 19 1234511 ... PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 462

Tema: Solarijum, potmanjivanje, samopotamnjivanje...

Zainteresovan član
    Učlanjen
    01.10.2004.
    Reputaciona moć
    50

Podrazumevano Solarijum, potmanjivanje, samopotamnjivanje...

Da li koristite neku kozmetiku prilikom suncanja u solarijumu?
    Ja sam bila na sajtu Sun, medjutim tamo nema reklame za proizvode, niti nekih plizih informacija :?

Primećen član ilona (avatar)
    Učlanjen
    26.10.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    59

Podrazumevano

U solarijumu u koji ja idem, imaju svoju kozmetiku a koriscenje iste je fakultativno. Prodaje se u 'kesicama' za jednu upotrebu,tj. tacno koliko ti treba da se namazes, i onda ti na cenu koriscenja solarijuma dodaju jos oko 100 din za kozmetiku.

Domaćin etotako (avatar)
    Učlanjen
    12.03.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Solarijum ubrzava starenje koze, izaziva rak, unistava imunitet...

krema ti tu nece pomoci

Aktivan član slatko volim :)) (avatar)
    Učlanjen
    07.08.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    59

Podrazumevano

Ja kad sam isla, devojka koja je radila mi je dobronamerno skrenula paznju da nikada ne uzimam te kremice za solarijum, zato sto ostaje crno na kozi, narocito na vratu - crno kao da si prljava :?

Zainteresovan član
    Učlanjen
    01.10.2004.
    Reputaciona moć
    50

Podrazumevano

Citat Original postavio etotako
    Solarijum ubrzava starenje koze, izaziva rak, unistava imunitet...

krema ti tu nece pomoci
    Mislis da ne znam to?

A taj comp ispred koga sedis ne zraci, a? A opet svi kuckaju i ostaju po celi dan za compjuterom! Zivot je previse kratak i treba ga iskoristiti sto bolje i lepse

Početnik
    Učlanjen
    09.12.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Dovoljno je da stavis baby ulje pre suncanja,veruj mi ima efekat

Obećava
    Učlanjen
    03.11.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano

Ne mogu da verujem da neko,jos uvek, koristi solarijum????Dokazano je da izaziva neplodnost kod zena!!!

Zainteresovan član
    Učlanjen
    01.10.2004.
    Reputaciona moć
    50

Podrazumevano

To ja prvi put cujem od tebe, cak ni dr nije skrenula paznju na to!

Početnik
    Učlanjen
    08.12.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Citat Original postavio stefkem
    Ne mogu da verujem da neko,jos uvek, koristi solarijum????Dokazano je da izaziva neplodnost kod zena!!!
    Volela bih da cujem nesto vise o tome...
    I ako moze konkretno gde to pise,ko je napisao i na osnovu cega je dokazano...

Zainteresovan član
    Učlanjen
    01.10.2004.
    Reputaciona moć
    50

Podrazumevano

ma lupa bre, sve sam cula ali to nisam jos.
    Ej, i sedenje pored compa, a narocito dodir sa tastaturom izaziva sterilitet, a to?

Obećava
    Učlanjen
    03.11.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano

Citat Original postavio Mnogo nas je,a jedan nick
    Ej, i sedenje pored compa, a narocito dodir sa tastaturom izaziva sterilitet, a to?
    Hvala za ovo lupa.!!!..u Beogradu postoji Ginekoloska klinika u uluci Narodnog fronta,ako lekari tamo kazu da "nabacivanje boje",jer to nije suncanje(nema sunca)u solarijumu, moze da smanji plodnost kod zene.I ne samo to,nego su ga pacijentkinji, koja se leci od steriliteta(inace velikoj obozavateljki solarijuma)izricito zabranili...Ne zaboravite jos jednu stvar, kod nas su solarijumi nikli ko pecurke.Niste se zapitale zasto??? Zato sto je u SAD i u Evropskoj Uniji,vec opsta poznata, stetnost solarijuma i onda ih proizvodjaci uvaljuju ovde, nama..Drage devojke samo sam dobronamerna, a vi znate sta Vam je ciniti.

Aktivan član slatko volim :)) (avatar)
    Učlanjen
    07.08.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    59

Podrazumevano

Na zalost, danas je takvo vreme da i ne vredi bilo cega da se stitis : vestacka hrana, vestacko sunce, izduvni gasovi...Ma ozracila te sijalica cim si se rodila... neki se boje svega i svacega ko da ce da zive milion godina, od necega mora da se umre.
    Inace sam protiv solarijuma, ne samo sto "zraci" vec zbog sumnjive HIGIJENE u nasim solarijumima!!

Zainteresovan član
    Učlanjen
    15.05.2004.
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano

Citat Original postavio stefkem
    Citat Original postavio Mnogo nas je,a jedan nick
    Hvala za ovo lupa.!!!..u Beogradu postoji Ginekoloska klinika u uluci Narodnog fronta,ako lekari tamo kazu da "nabacivanje boje",jer to nije suncanje(nema sunca)u solarijumu, moze da smanji plodnost kod zene.I ne samo to,nego su ga pacijentkinji, koja se leci od steriliteta(inace velikoj obozavateljki solarijuma)izricito zabranili...Ne zaboravite jos jednu stvar, kod nas su solarijumi nikli ko pecurke.Niste se zapitale zasto??? Zato sto je u SAD i u Evropskoj Uniji,vec opsta poznata, stetnost solarijuma i onda ih proizvodjaci uvaljuju ovde, nama..Drage devojke samo sam dobronamerna, a vi znate sta Vam je ciniti.

Ja sam u Evropi i ne vidim bas da su SVE solarijume uvalili Srbiji :? , vec su i ovde na svakom cosku, hm....pa ko je sad u pravu???????

Zainteresovan član
    Učlanjen
    01.10.2004.
    Reputaciona moć
    50

Podrazumevano

To sam upravo i ja rekla, zivot je kratak da bi se trzali na sve oko nas. PA zar u 21.veku da zivim kao u kamenom dobu, ma ne!

Ističe se
    Učlanjen
    19.12.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    77

Podrazumevano

..Solarijum je sigurno stetan....!Inace to mi spada u posao... (prodajem i montiram...privatne bazene,saune, infra-rot kabine i solarijume...)....nekada sam montirao 10 solarijuma godisnje.....a sad jedva jedan.....i to obicno sa izloga......na snizenju....Mislim,ko ce da ga kupi,kad ima negativna dejstva....pored toga,sto uz to ide aparat koji meri zracenje.....pa, kao postoje skuplji koji ne zrace....
    Mogu dobro da zamislim,kakvi su solarijumi kod nas....pa ,jos javni.... :wink:

Početnik
    Učlanjen
    09.04.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Cesto "navlacim boju" i pri tome ne koristim nikakve zastitne kreme! I kad se suncam na prirodan nacin ni tada ne koristim zastitu. Koristim samo losione za tijelo, mlijeko i sl.posle tusiranja. Do sada nisam imala nikakvih zdravstvenih problema zbog toga! Pa cijeli svijet nataj nacin "navlaci"boju....

Ističe se
    Učlanjen
    19.12.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    77

Podrazumevano

...da,ali tek posle izvesnog vremena ces videti posledice.....posle 10-tak godina...

Domaćin Nina2 (avatar)
    Učlanjen
    06.01.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    97

Podrazumevano

Citat Original postavio atleticarka
    Cesto "navlacim boju" i pri tome ne koristim nikakve zastitne kreme! I kad se suncam na prirodan nacin ni tada ne koristim zastitu. Koristim samo losione za tijelo, mlijeko i sl.posle tusiranja. Do sada nisam imala nikakvih zdravstvenih problema zbog toga! Pa cijeli svijet nataj nacin "navlaci"boju....
    :shock: Iskreno za ovako nesto prvi put u zivotu cujem. Gde god da sam bila na moru (ajd sad da ne pominjem da se svi koje ja znam itekako mackaju zastitom) ljudi oko mene su se mackali sa raznoraznim kremicama, uljima itd. za zastitu protiv stetnih suncevih zraka.
    I ne mogu da verujem da i pored svih silnih reklama i zdravstvenih upozorenja koliko je sunce stetno da postoji neko ko i dalje ne brine oko toga.
    Kao sto neko ranije rece, videces posledice te svoje radnje tek nakon nekoliko godina.

Obećava
    Učlanjen
    03.11.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano

Citat Original postavio Nina2
    :shock: Iskreno za ovako nesto prvi put u zivotu cujem. Gde god da sam bila na moru (ajd sad da ne pominjem da se svi koje ja znam itekako mackaju zastitom) ljudi oko mene su se mackali sa raznoraznim kremicama, uljima itd. za zastitu protiv stetnih suncevih zraka.
    I ne mogu da verujem da i pored svih silnih reklama i zdravstvenih upozorenja koliko je sunce stetno da postoji neko ko i dalje ne brine oko toga.
    Kao sto neko ranije rece, videces posledice te svoje radnje tek nakon nekoliko godina.
    Pa i ptice na grani vec uveliko cvrkucu o ozonskoj rupi..

Početnik
    Učlanjen
    09.04.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Pa jednom se zivi, necu bas pored drugih problema da brinem i o ozonskoj rupi

Zainteresovan član
    Učlanjen
    01.10.2004.
    Reputaciona moć
    50

Podrazumevano

Pa jednom se zivi, necu bas pored drugih problema da brinem i o ozonskoj rupi
    Slazem se, ako se cimamo i nerviramo zbog svega, pa nervni sistem ce puci , a to je jos gore od smrti, mislim dusevna bolnica

Zainteresovan član 3EMYHKA (avatar)
    Učlanjen
    20.08.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    50

Podrazumevano

Vidim da su devojke bas resile da zive punim plucima i ne brinu ni o cemu... pa videla bih ih ja kad bi samo snimile kakve su slike ljudi koji boluju od raka koze! Samo napred, pa dokle potrajete! :shock:

Samo da podvucem da je bleda koza nekad bila znak aristokratije, a pocrnela pokazatelj da morate da crncite na suncu za 'leb! :wink:

Zainteresovan član
    Učlanjen
    01.10.2004.
    Reputaciona moć
    50

Podrazumevano

Ne vredi deliti savete, ako se ti solarijumi masovno povecavaju, a niko na to ne reaguje, kad je vec toliko opasno, onda nista.

Kakav beli ten, preplanuli je zakon

Aktivan član Micotakis (avatar)
    Učlanjen
    28.02.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    65

Podrazumevano

Citat Original postavio da_baby_girl
    Dovoljno je da stavis baby ulje pre suncanja,veruj mi ima efekat
    Kakav efekat?