Call of Duty United offensive-sta dalje?
Prikazujem rezultate 1 do 18 od 18

Tema: Call of Duty United offensive-sta dalje?

Zainteresovan član
    Učlanjen
    27.08.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    50

Podrazumevano Call of Duty United offensive-sta dalje?

Stigao sam do mosta na kojem se nalazi neki skoro prevrnut dzip, pobio sam sve nemce preko puta, unistio sam delove ograde mosta i sta dalje, zeleni krstic mi stoji negde na pocetku mosta li ne reaguje. Sta treba da uradim da bih isao dalje?

Početnik
    Učlanjen
    09.12.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Ako je to misija u kojoj treba da miniraš most, onda je potrebno da kreneš po mostu i lociraš merdevine koje te vode na niži "sprat" na mostu (ima gomila platformi i merdevina oko mosta). Mislim da je to razlog što ti kompas pokazuje početak mosta, jer treba da se spustiš. Ako to nije to, objasni malo preciznije koji je to deo igre, pošto sam je ja prešao bez problema. Pozdrav.

Aktivan član DabaMAN (avatar)
    Učlanjen
    04.04.2004.
    Reputaciona moć
    69

Podrazumevano

Mislim da čovek misli na onu misiju na početku sa Amerima, kada sa tenkovima prelaziš onaj mostić.

Reci ako je to ta, ili objasni malo koja je to kampanja (s kim igraš) i misija?

Početnik
    Učlanjen
    09.12.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Ako je ovaj drugi slučaj, onda je potrebno samo da se pređe most (pod teškom vatrom sa druge strane), da se pobiju Nemci po rovovima sa druge strane i da se neutrališe posada tenka koji iz ambara zasipa most. Nakon toga će saveznički tenkovi da krenu.

Učlanjen
    04.04.2004.
    Reputaciona moć
    69

Podrazumevano

Da istina, treba uništiti tenk, ako je to misija sa ove slike:

----------------------------------------------

Tenk je u ambaru, kao što je čovek rekao:

A najlakše ga je uništiti ako se priđe od pozadi:

Aktivan član ShadowRider (avatar)
    Učlanjen
    23.10.2004.
    Pol
    muški
    The answer my friend,is blowin in the wind
    Reputaciona moć
    67

Podrazumevano

Mene isto muci kad treba da miniram most.Kompas mi uopste ne pokazuje nista.Sta trrebam da radim.Nigde nema znakova za miniranje

Zainteresovan član
    Učlanjen
    27.08.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    50

Podrazumevano ...

Momci hvala na odgovorima, znam da sam pucao u njega sa bazukom nekoliko puta i nisam ga unistio, pokusacu sad jos vise. Javicu rezultate.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    27.08.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    50

Podrazumevano .

Pucao sam u tenk jedno deset puta i nista, pobio sam ih sve pre toga, ali strelica mi i dalje ostaje na pocetku mosta iako sam dosao na stedinu tog mesta gde je strelica, ne prebacuje se na tenk. Jel ima neko ideju o cemu se radi?

Primećen član drago41 (avatar)
    Učlanjen
    31.05.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    55

Podrazumevano Re: Call of Duty United offensive-sta dalje?

Citat Original postavio Grdoje
    Stigao sam do mosta na kojem se nalazi neki skoro prevrnut dzip, pobio sam sve nemce preko puta, unistio sam delove ograde mosta i sta dalje, zeleni krstic mi stoji negde na pocetku mosta li ne reaguje. Sta treba da uradim da bih isao dalje?
    Ako je to onaj deo gde sa vrha tornja prvo snajperom pobijes sve svabe sa bazukama da ti nebi unistili tenkove koji idu do pocetka mosta (gde jedan izgori) onda ili nisi pobio bazuke (unistili ti tenkove) ili su ti pre mosta unistili sve tenkove, uglavnom nesto si promasio da uradis pa vrati se za jedan ili dva stepena nazad pa ponovi to je sigurno i ja sam se prvi put vracao a posle sam presao 3 puta!

Primećen član drago41 (avatar)
    Učlanjen
    31.05.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    55

Podrazumevano CALL of DUTY: United ofenzive

Citat Original postavio ShadowRider
    Mene isto muci kad treba da miniram most.Kompas mi uopste ne pokazuje nista.Sta trrebam da radim.Nigde nema znakova za miniranje
    Tebe ne muci isto sto i grdoja, ono je mali mostic a tvoje je veliki most koji moras da srusis sa sve vozom.

Ako si pravilno odograo ono pre tunela i ono posle tunela trebao bi kada krenes desno ka bunkeru da nadjes na zemlji pribor za miniranje (svetlucka zuto) i onda te strelica upucuje na sredinu mosta, ako ne onda se vrati i vidi sta si zaboravio da uradis a ako nista onda isto stepen ili dva nazad pa ponovo

Zainteresovan član
    Učlanjen
    27.08.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    50

Podrazumevano .

A gde tu ima voz? Moj problem je na onom mostu koji se nalazi gore na prvoj fotki. Znaci strelica mi stoji na pocetku mosta i nece da se mrdne.

Učlanjen
    04.04.2004.
    Reputaciona moć
    69

Podrazumevano

Pa pritisni TAB i pogledaj Mission Objectives. Uveri se da si ispunio sve zadatke do onoga kada treba da uništiš nemački tenk. Ukoliko nisi, vrati se na taj zadatak i završi ga, u suprotnom ne možeš nastaviti dalje, u ovom slučaju valjda zbog toga ne možeš uništiti tenk.
    Trebalo bi ovako da izgleda, znači sve štiklirano osim poslednjeg zadatka:

Početnik
    Učlanjen
    09.12.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: .

Citat Original postavio Grdoje
    Pucao sam u tenk jedno deset puta i nista, pobio sam ih sve pre toga, ali strelica mi i dalje ostaje na pocetku mosta iako sam dosao na stedinu tog mesta gde je strelica, ne prebacuje se na tenk. Jel ima neko ideju o cemu se radi?
    Ako se ne varam, taj tenak se uništava tako što mu dođeš od pozadi i nađeš mesto koje svetluca crvenom bojom (vidi se obris bombe) i tu mu natakneš eksploziv (taster E). Nakon toga samo se udaljiš i sačekaš par sekundi da explodira.

Početnik
    Učlanjen
    09.12.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: CALL of DUTY: United ofenzive

Citat Original postavio drago41
    Citat Original postavio ShadowRider
    Tebe ne muci isto sto i grdoja, ono je mali mostic a tvoje je veliki most koji moras da srusis sa sve vozom.

Ako si pravilno odograo ono pre tunela i ono posle tunela trebao bi kada krenes desno ka bunkeru da nadjes na zemlji pribor za miniranje (svetlucka zuto) i onda te strelica upucuje na sredinu mosta, ako ne onda se vrati i vidi sta si zaboravio da uradis a ako nista onda isto stepen ili dva nazad pa ponovo
    Tačno tako, kada pokupiš eksploziv, kreni na most, i obrati pažnju već na samom početku mosta, na njegovoj desnoj strani ima nekakve kutije i sanduci. Tu negde je otvor sa merdevinama koje te vode na niže spratove mosta. Na tri ili četiri mesta treba postaviti eksploziv, i to samo pri početku mosta (nije moguće otići na suprotnu stranu, iako se na mostu vide platforme i merdevine koje vode sve do kraja). Dakle, miniraš samo početak mosta, i kada to uradiš vratiš se do partizana koji su ti bili u pratnji, koji se nalaze na uzvišenju iznad mosta. Tamo se nalazi detonator koji aktiviraš kada se voz bude pojavio iz tunela i kada ti partizanski komandant bude dao znak.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    27.08.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    50

Podrazumevano

Prosao sam!!!

Zainteresovan član
    Učlanjen
    27.08.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    50

Podrazumevano

MOmci hvala na savetima!!!!

Učlanjen
    04.04.2004.
    Reputaciona moć
    69

Podrazumevano

Pa, u čemu je bio problem

Zainteresovan član
    Učlanjen
    27.08.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    50

Podrazumevano ..

Morao sam da se vratim do onog baje sto stoji na vratima crkve, onda krecu tenkovi i sve je ok, sada sam u avionu i uvek me skenjaju ali nema veze. Preci cu. Jel zna mozda neko gde moze da se igra online?

Slične teme

1. Call of Duty: United offensive
    Autor Goku u forumu Akcione igre
    Odgovora: 19
    Poslednja poruka: 30.08.2009., 14:35
  2. Call of Duty: United Offensive - domaci server
    Autor igvan u forumu Multiplayer
    Odgovora: 15
    Poslednja poruka: 15.01.2008., 15:50
  3. Call of duty united offensive
    Autor tommy gun u forumu Akcione igre
    Odgovora: 26
    Poslednja poruka: 28.01.2007., 22:59
  4. Call of Duty United Offensive-online?!
    Autor Grdoje u forumu Video igre
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 04.02.2005., 03:04

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •