Anime Announcements

Kowabon mi deluje zanimljivo...
*gasp* NORAGAMI~ it's baaack <3
Concrete Revolutio: Choujin Gensou - because BONES
Subete ga F ni Naru: The perfect insider - dali je konacno neka dobra misterija na horizontu? Videcemo :D

stvari koje bi odgledala kad se zavrse:
Owari no Seraph - jesam dropovala prvu sezonu, ali i dalje imam naivne nade da ce u "vecem komadu" mozda biti bolje :lol:
Owarimonogatari - pa da ga izmaratonisem sa svim monogatari sezonama. :3
 
Poslednja izmena:
Kowabon mi deluje zanimljivo...
*gasp* NORAGAMI~ it's baaack <3
Concrete Revolutio: Choujin Gensou - because BONES
Subete ga F ni Naru: The perfect insider - dali je konacno neka dobra misterija na horizontu? Videcemo :D

stvari koje bi odgledala kad se zavrse:
Owari no Seraph - jesam dropovala prvu sezonu, ali i dalje imam naivne nade da ce u "vecem komadu" mozda biti bolje :lol:
Owarimonogatari - pa da ga izmaratonisem sa svim monogatari sezonama. :3

Ja baš planirao da krenem taj Noragami, valja li to čemu?
 
^ yup... Citam mangu i super je, anime je isto sasvim pristojno uradjen. Svidelo mi se sto su uspeli da zavrse prvu sezonu sa pricom koja nije u mangi a opet mogu sasvim komotno da nastave sa drugom tamo gde su stali pre tog anime kraja :)
Sto se same serije tice, evo link za MAL.
Ako si raspolozen za Shonen, Noragami je super :D Ima svega u pravoj meri: akcije, komedije, romantika tu i tamo, zakoni i principi tog njihovoog sveta i sposobnosti su fino prikazani i objasnjeni...Likovi su super sto je najvaznije - jos me niko nije smorio... :D
IMHO, mislim da je jedan od boljih Shonena koji trenutno izlaze... :)
 
Poslednja izmena:
WINTER 2015/2016

neregate.com-LQ-Winter-2015-2016-Anime-Chart-v1.jpg


Nijiro Days - baš dugo hoću da čitam tu mangu
 
Uf trejler je skroz hYpE!, skoro i da sam zaboravila da SnK treba da dobije drugu sezonu, sad jedva cekam da vidim kako ce da adaptiraju dalji materijal (izgleda da ce biti dosta stvari)
btw, ko je lik na 1:14? Ne secam ga se uopste a izgleda kind of kul.
 

Back
Top